Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів з математики

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 281 відгуком.

189 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 189 ₴

1 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 1год.

Вивчати математика ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте
свої уроки з математики

Обговоріть з репетитором зручний час, формат, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат!

3. Відкривайте для себе нові враження

З передплатою "Student" ви отримаєте необмежений доступ до викладачів, репетиторів, тренерів та інструкторів на 1 місяць. Цілий місяць, щоб обрати нове хобі і дізнатися щось нове!

Наші колишні учні
оцінили своїх репетиторів з математики

Анастасія

репетитор з математики

Прекрасний репетитор, все чітко і зрозуміло пояснить, рекомендую)

Іван

репетитор з математики

Готувалась з Іваном до НМТ, заняття були продуктивні і найголовніше, що було зрозуміло все. Хоч я і звернулась майже перед самим нмт, але бажаний результат отримала. Планую ще звертатись за послугою під час навчання)

Тетяна, 3 тижнів тому

Віталій

репетитор з математики

Все сподобалося. Пояснює дуже доступно

Наталя, 1 місяць тому

Екатерина

репетитор з математики

Катерина чудово викладає свій предмет. Урок пройшов дуже цікаво і корисно . Я дуже рада , що звернулась саме до Каті ,дякую!

Христина, 2 місяців тому

Тетяна

репетитор з математики

Тетяна молодий, але досвідчений викладач. Організована, пунктуальна і, що важливо, вміє знайти спільну мову з учнями (переконалася на власному досвіді). Рекомендую Тетяну як професійного та компетентного викладача!

Alina, 2 місяців тому

Тетяна

репетитор з математики

Зрозумілі та сучасні пояснення тем та завдань, легко знаходить підхід до учнів. Найважчі теми розумію вже на першому уроці. Навчання проходить із задоволенням кожного разу!

Дар'я, 2 місяців тому

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість уроків з математики?

Середня вартість уроків з математики становить 189₴.

Тарифи варіюються в залежності від : 

  • досвіду репетитора з математики;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік.

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з математики?

Уроки математика з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн! 

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків. 

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік.

💻 Чи можливо брати уроки з математики оналйн?

Більшість репетиторів з математики пропонують уроки з математики онлайн.

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з математики, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з математики доступні зараз?

1352 репетитори доступні зараз для приватний уроків з математики.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням. 

Оберіть свого репетиора з 1352 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів з математики?

Базуючись на 281 отриманому відгуку, наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути відгуки учнів про кожен предмет.

Прагнете вивчити математика?

Обирайте з величезної кількості талановитих репетиторів математика!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібна допомога у покращенні успішності в школі або бажаєте згадати математику для нової кар'єри в IT? Вам обов'язково допоможе вчитель математики, якого ви можете з легкістю знайти на Superprof. Забронюйте перший урок вже сьогодні!

Діти та підлітки, від дитячого садка до 11 класу, звикли до того, що вивчення математики відбувається виключно для отримання оцінки і бажано хорошої. Але уявімо, наприклад, щоб сталося, якби діти отримали можливість змінити цю методологію та продемонструвати різкий скачок у знаннях з математики? Багато речей це б просто перевернуло з ніг на голову, у позитивному плані звісно! Репетитор з математики – це професіонал, який досконало знає тонкощі індивідуального навчання. Іноді це самоучка, студент-технік чи досвідчений інженер, вчитель математичного ліцею чи навіть університетський викладач курсу вищої математики. Репетитори завжди пропонують професійну та індивідуальну допомогу, щоб сприяти успішному розвитку учня.

Навіщо вчити математику або чи може репетиторство з математики стати вирішенням соціальної нерівності?

Арифметика, алгебраїчний вираз, декартова геометрія, лінійна регресія, розв’язування рівняння другого ступеня, періодична функція, обчислення квадратного кореня... Неможливо заперечити - математика складна дисципліна! Плюс ще соціальна нерівність... проблема ускладнюється! Стривайте, а до чого тут соціальна нерівність, запитаєте ви? Справа в тому, що у червні 2016 року OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку) оприлюднила доповідь, в якій стверджується, що учні з багатих сімей вивченню математики приділяють доволі великий об'єм часу, в той час як їхні бідні однолітки вивчають лише прості математичні поняття. Звісно в майбутньому це серйозно впливало як на вибір професії, так і на кар'єрне зростання. Щоб побороти таку неприємну тенденцію є доволі просте рішення: домашні репетитори! Через це ми закликаємо учнів та студентів різних рівнів не соромитись звертатися за академічною підтримкою до приватних вчителів, які допоможуть з домашніми завданнями, підготовкою до ЗНО, ДПА, чи просто забезпечать змістовні уроки математики вдома чи онлайн!

Зростання значення математики

Ми не можемо заперечувати вирішальне значення математики в нашому житті. Як тільки починається навчання в школі, діти засвоюють лічбу та арифметику, розрізняють  геометричні фігури. Після закінчення школи вступають до політехніки, на інженерію, архітектуру, менеджмент, програмування. Навіть на стоматології складно без математики! Таким чином, щоб вступити в університет та отримати шанс на успішну кар’єру ви повинні досконало знати низку математичних тем! Таблиці множення, ділення, множення, віднімання, додавання, теорема Піфагора, теорема Фалеса, прямокутних трикутників, геометрія, алгебра, тригонометрія, рівняння, оволодіння простими числами, натуральними числами, комплексними числами, відносними числами, ймовірність... І це тільки 1% від того, що мусить знати успішний учень після закінчення школи. Репетитор допоможе вам освіжити знання, а часто і надолужити недовчене! Повірте, удосконалення математичних навичок може відкрити вам багато дверей на шляху до успіху!

Чим корисна математика в повсякденному житті?

Світ і суспільство регулюються числами і логікою, 1 + 1 = 2. Отже, вивчення математики еквівалентно відкриттю кодів, які керують нашим середовищем. Математика дозволяє нам виконувати незліченну кількість щоденних завдань: обчислювати відстані, відсотки, статистику, розуміти, що відбувається на банківському рахунку (хоча часом для цього і знань з вищої математики недостатньо, щоб усвідомити куди так швидко поділася чергова тисяча гривень), вести переговори, складати бюджет... У професійному житті знання, отримані на уроках з математики, будуть також вирішальним фактором. Щоб оволодіти професіями у таких галузях, як інформатика, фінанси, бухгалтерський облік, комерція, архітектура, дизайн інтер’єру або навіть відкрити власний бізнес, математика просто необхідна.

Де можна вивчати математику самостійно?

Звісно, коли ви беретесь до вивчення математики поза школою, у вас є два варіанти - скористатися послугами репетитора та вивчати математику самостійно онлайн.

Сайт Matem

На даній платформі необхідно зареєструватись, після чого ви отримаєте доступ до тестування, щоб перевірити знання з алгебри та геометрії, онлайн-курсів з цих же предметів та таблиць, де у скороченому варіанті зібрані всі основні поняття зі шкільного курсу математики.

Сайт ua.onlinemschool.com

Тут ви знайдете калькулятори для розв'язання різних математичних задач, вправи, довідники з предмету, пробні тести зі ЗНО за 2015-2016 роки, матеріал для підготовки до ДПА.

Розвиток дитини (childdevelop)

Сайт, на якому безкоштовно можна завантажити десятки готових шаблонів із математичними завданнями для школярів 1-4 класів. Також є змога створювати власні варіанти завдань для подальшого друку.

Послуги репетитора

Математичне репетиторство призначене для учнів, які відчувають труднощі, прагнуть вдосконалюватися та досягати успіху в навчанні! А щоб прекрасно здати ЗНО та вступити до університету за програмою з вищої математики, фізики, біології, інженерних наук, бізнесу краще звернутися за допомогою до репетитора! У будь-якому випадку, це ідеальний спосіб вивчити математику змістовно та знати її як свої п’ять пальців. Репетитор з математики може допомогти покінчити з психологічними блокуваннями. Як ми вже говорили вище, математика, безсумнівно, складний предмет і може викликати певні психологічні бар'єри у багатьох учнів. Це факт. Під час приватних уроків репетитори зарятують з проблемами сором’язливості. Звісно, коли в школі біля дошки перед усіма необхідно розв’язати задачу про косинус або тангенс чи багатокутник, або диференціальне рівняння, то може стати страшно! Особливо, коли робиш це перед тридцятьма іншими учнями. Через це більшість дітей не проявляють ініціативи, обмежившись інтровертною природою та сором’язливістю до участі. І зрештою це сповільнює прогрес. Коли ви працюєте з репетитором вдома, немає більше образу всемогутнього вчителя, що стоїть за партою і потенційно залякує школярів, замість нього, ви бачите новий тип вчителя математики, близький до учня та звиклий навчати навіть в таких делікатних контекстах. Скористайтесь можливістю отримати кваліфіковану академічну підтримку та цікаві уроки з математики онлайн і ви точно не пошкодуєте!

Що ви бажаєте вивчати?