Створити профіль
Створити профіль

Ставайте репетитором,
діліться своїми захопленнями з іншими!

Викладати та знаходити учнів ще ніколи не було так легко. Мови, спорт, музика, мистецтво, кулінарія, водіння чи кодування: 500+ предметів на ваш вибір!  

Студент або випускник, викладач або любитель — кожен може приєднатися до спільноти Super-Репетиторів! Ми вже чекаємо на вас 😍

Ставайте репетитором,
діліться своїми захопленнями з іншими!

Створити обліковий запис

Реєстрація через Google
або
Реєстрація за допомогою ел. пошти

Реєструючись, ви погоджуєтесь із нашим загальними умовами використання.

Викладати та знаходити учнів ще ніколи не було так легко.
Мови, спорт, музика, мистецтво, кулінарія, водіння чи кодування: 500+ предметів на ваш вибір! 

Приєднуйтесь до спільноти Superprof

Якя можу стати репетитором
Superprof?

01

Безкоштовно створіть своє оголошення

Створити оголошення на Superprof та почати ділитися своїми захопленнями з іншими абсолютно безкоштовно!

02

Визначте свої умови

Ви маєте повний контроль над своїм розкладом, тарифами та методикою викладання. Ви можете організовувати свої уроки так, як вважаєте за потрібне!

03

Діліться своїми захопленнями!

Учні зможуть звернутися до вас, як тільки ваше оголошення буде завершено та опубліковано. А якщо у вас виникнуть будь-які питання, ми будемо раді вам допомогти.

Ми завжди раді вам допомогти!

В якому б форматі ви не вирішили викладати — віч-на-віч чи онлайн — нам важливо, щоб репетиор та учень почувались впевнено та комфортно. Саме тому ми надаємо вам повну свободу та контроль над організацією уроків. Якщо вам потрібна допомога, ми завжди на зв'язку! Наша команда з підтримки клієнтів готова відповісти на всі ваші запитання 9-ма різними мовами.

Ваші особисті дані захищені
Профілі активних та вмотивованих учнів
Індивідуальна підтримка
Спільнота репетиторів, які діляться своїм досвідом

Повна свобода

Самостійно визначайте свої тарифи

Ви самі вирішуєте, скільки бажаєте заробляти. Ми не беремо жодної комісії, саме тому ви отримаєте рівно ту суму, яка зазначена у вашому оголошенні, та яку сплачує учень.

Викладайте декілька предметів одночасно

Публікація оголошень є абсолютно безплатною, та ви можете створити стільки оголошень, скільки предметів ви бажаєте викладати! Ознайомтесь із нашим списком предметів, щоб скористатися всіма можливостями платформи.

Викладайте онлайн учням зі всього світу

Понад 35 000 студентів користуються нашою платформою у понад 30 країнах світу. За допомогою Superprof ви можете викладати учням з усіх куточків світу.

Superprof — це

19 мільйонів

репетиторів

14 мільйонів

уроків

+1000

предметів

Стати репетитором: як це працює?

Якщо ви вирішили стати репетитором, ви, напевно, маєте знання, якими ви можете поділитися з іншими. Як і понад 400 000 репетиторів, ви можете створити оголошення та знайти нових учнів завдяки платформі Superprof.

Це складно?

Ні, це дуже просто, та, якщо ви вже на цій сторінці, ви на півдорозі до успіху. Лише за 5 хвилин ви можете створити оголошення про уроки та почати викладати. Єдине, що вам для цього потрібно – це трохи натхнення для створення опису та гарна світлина для доповнення оголошення про уроки.

Які переваги репетиторства?

Ми переконані, що знання існують для того, щоб ними ділитися, та кожному з нас є чому навчити інших. До того ж публікація оголошень про уроки є абсолютно безплатною, та Superprof не бере жодної комісії, незалежно від вартості уроків та кількості ваших учнів. Ви маєте повну автономію та самостійно визначаєте своє навантаження викладання, яке може стати вашим додатковим або основним заробітком.

Я студент ... Чи можу я стати репетитором?

Звичайно, репетиторство – це ідеальний додатковий заробіток для студентів або робота на літо. Крім того, репетитори-студенти мають великий попит серед батьків, які шукають вчителів для своїх дітей учнів. Ви маєте ідеальний профіль, щоб викладати учням молодшої та середньої школи та допомагати їм у виконанні домашнього завдання.

Наприклад, студенти, які навчаються на факультетах точних наук, мають профіль, який дозволяє їм викладати декілька предметів одночасно (математика, фізика, підготовка до олімпіад, до ЗНО та вступу у ВНЗ тощо).

Я вчитель в школі/викладач університету. Чи можу я стати репетитором?

Ви ніколи раніше не давали індивідуальних уроків? Спробуйте та ви одразу відчуєте різницю: ви викладатимете лише одному чи максимум декільком учням одночасно, що зазвичай більш ефективно, ніж заняття у великих групах. Ви швидко помітите результат своїх зусиль та прогрес учнів.

Чому варто стати репетитором?
Це безплатно для вчителів усіх дисципліни, а завдяки 35 000 запитам на уроки щодня, ваше оголошення швидко отримає гідну увагу, а ви — додатковий заробіток. До того ж законодавство не забороняє вчителям шкіл та викладачам вищих навчальних закладів давати приватні уроки у вільний від основної роботи час (звичайно ж при умові сплати відповідних податків. Репетитори самостійно несуть відповідальність за сплату податків відповідно до свого податкового статусу та згідно з чинним законодавством України).

Я не викладач, але експерт своєї справи (музикант, спортсмен, науковець тощо). Чи можу я стати репетитором?

Ставши репетитором, ви матимете змогу не просто передавати пристрасть до вашої справи іншим, а й отримувати за це фінансову винагороду, яку ви встановлюєте самостійно. Незалежно від того, чи є ви викладачем гри на гітарі, логопедом чи інструктором з йоги, який шукає нових учнів, ви потрапили в потрібне місце!

Які дисципліни можливо викладати на платформі?

Superprof пропонує своїм учням та викладачам уроки з більше ніж 500 предметів, які розподілені між різними категоріями (спорт/академічні знання/дозвілля/музика/мови/особистісний розвиток). Цей перелік базується на запитах учнів, а також талантах та навичках репетиторів, які є частиною нашої спільноти.

Як почати викладати?

Створити оголошення про уроки дуже легко, просто дотримуйтесь наших порад.

Отже, головна мета вашого профілю – допомогти вам знайти учнів.

1. Зробіть акцент на свої сильні сторони (ваші навички, досвід ...)

Запитайте себе, що може змусити потенційного учня надати перевагу вам, а не іншому репетитору.

Поясніть, що виділяє вас та робить ваші приватні уроки винятковими.

2. Розкажіть свою історію.

Навчання – це не лише передача знань, а й формування довірливих відносин зі своїми учнями.

Покажіть, що за вчителем стоїть цікава людина.

Згадайте про свої хобі, захоплення, подорожі та досягнення.

3. Розкажіть про переваги ваших уроків: що ви обіцяєте вашим майбутнім учням?

«Ви купуєте не дриль, а інструмент, який може робити отвори». Спробуйте пояснити простою та доступною мовою, уникаючи технічних термінів, чому ви можете навчити учнів, та яким чином їм знадобляться ці знання.

Замість того, щоб сказати «Я викладаю принципи математичного аналізу в спеціалізованому коледжі», спробуйте такі фрази: «Я можу допомогти вам підготуватися до вступу у ВНЗ» або «Бажаєте отримати хороші оцінки на іспитах?».

4.Оберіть світлину, яка виглядає професійною

Ви помножите свої шанси знайти нових учнів на 5 у порівнянні з профілем без фотографії.

5. Уважно перечитайте своє оголошення

Оголошення, повне помилок, не справляє належного враження на потенційних учнів.

Перевірте своє оголошення за допомогою коректора тексту та за необхідністю виправте помилки.

Наша спільна мета: досягнення учнів та задоволення від навчального процесу

Перш за все, скористайтеся першим пробним уроком, щоб встановити дружні та довірливі стосунки з учнем.

Важливо, щоб між репетитором та учнем був встановлений зв’язок, та вони говорили «однією мовою».

Роль Superprof-репетиторів – це бути більше, ніж просто вчителем, а викладачем нового покоління, який навчаючи навчається від учнів сам та адаптує свої уроки до кожного учня.

Як це зробити? На жаль, чудо-рецепту не існує. Кожен репетитор має свій підхід, поради, та секрети викладання, завдяки яким учні досягають успіху.

Але незалежно від обраної методики викладання, кожен репетитор повинен бути спроможнім запропонувати кожному учню структуровану та персоналізовану програму навчання.

Як і кожен учень, всі репетитори різні та особливі. Перевага платформи Superprof полягає саме в широкому розмаїтті профілів та пропонованих освітніх рішень.

Підсумовуючи, щоб почати викладати, достатньо зробити лише три прості кроки:
  • Створіть та опублікуйте оголошення про урок
  • Проведіть перший пробний урок та узгодьте з учнем всі деталі
  • Плануйте свої уроки та діліться знаннями