Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів математики в Одесі

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з математики, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

188 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку математики складає 188 грн/год

Вивчати математика в Одесі ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок математики.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки математики не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з математики в Одесі?

Середня вартість уроків з математики в Одесі становить 188₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора з математики;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з математики в Одесі?

Приватні уроки з математики з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора в Одесі, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з математики онлайн?

Більшість репетиторів з математики пропонують уроки з математики онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з математики, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з математики доступні зараз в Одесі?

51 репетитор доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням в Одесі.

Оберіть свого репетитора з 51 профілю.

✒️Яка середня оцінка репетиторів в Одесі?

Базуючись на 7 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити математика в Одесі?

Величезна кількість талановитих репетиторів математика в Одесі!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібна допомога у покращенні успішності в школі або бажаєте згадати математику для нової кар'єри в IT? Вам обов'язково допоможе репетитор математика, якого ви можете з легкістю знайти на Superprof. Забронюйте перший урок вже зараз!

“Є в математиці щось, що викликає людський захват” - сказав  колись німецький математик Фелікс Хаусдорф, а ми прочитали і задумались: вона викликає захват чи якесь інше почуття? Напевно, цей вислів правдивий для математиків і це цілком зрозуміло - люди, які займаються своєю справою (математикою) просто не можуть не відчувати захвату! Кожна дія має сенс! Безліч задач, які кидають тобі виклик і ти його з азартом приймаєш! Очі горять - потрібно знайти той самий ключик для розгадки чергової математичної, можливо і маленької, але таємниці. Мозок працює, як заведений і нема йому спокою, поки все не стане на свої місця і ти задоволено не закриєш робочий зошит чи лептоп.

А що ж щодо тих, хто стискається, коли чує слово “математика”? Вчи математику! Уроки з математики! Скоро ЗНО з математики! ЖАХ! Далеко не всім з нас хочеться шукати “ключики”. Не у всіх мозок так працює. Не всі мають математичний склад розуму. Ви напевно ж чули таке формулювання? Начебто всі ми ділимось на дві категорії: люди з математичним складом розуму і люди з гуманітарним складом розуму. Таку ідею, кажуть, вперше висунув психолог В.А.Крутецький і безжально розділив нас на айтішників та тих, хто кричить “вільна каса”. Тому що кому ж потрібно стільки гуманітаріїв? Але зараз не про це, а про “навчатися математиці”, на секундочку. Отже, цю ідею швидко підхопили. Психологи та педагоги, міцно взявшись за руки, почали складати тести і визначати, так би мовити, хто є хто. Ідея Крутецького, підхоплена освіченими і просвітленими, базувалась на тверженні, що діти, наділені здібностями до математики, бачать її у всьому і швидко та легко освоюють цю науку. Зі свого боку гуманітаріям вона, зрозуміло, не дається і нічого тут не вдієш. Добре, що наукова думка не стоїть на місці і вчені врешті приходять до думки, що такий розподіл дітей умовний і базове розуміння математики дано всім від природи, просто в одних дітей математичні здібності розвинені краще, а в інших гірше - от і все. А ще, успіхи вашої дитини в математиці навіть не стільки залежать від неї самої, скільки від її вчителя, сказали науковці. Тут ми не дуже може погодитись: так, вчитель з математики важливий, але й зусилля та наполегливість дити теж має багато ваги!

Репетитори з математики в Одесі

Тепер, коли ми точно знаємо, що ніякого математичного складу розуму не існує, зволікати нічого - потрібно покращувати оцінки, готуватись до олімпіади та й ДПА та ЗНО з математики вже не за горами! Репетитор з математики онлайн, знайдись! Чому онлайн? А де ще?! Заняття з вашим персональним репетитором прямо вдома, у своєму зручному кріслі чи на дивані, тут навіть думати немає над чим. Тим паче Одеса - велетенське місто. Навіщо витрачати купу часу на дорогу? Ага, ми знаємо, про що ви думаєте! А як же тьотя Свєта із будинку навпроти? Ніби сусідські діти до неї ходять і вона ще вашу старшу сестру в школі вчила. Щастя і здоров’я їй та многая літа, але! На платформі Superprof вже чекають кваліфіковані репетитори з математики. Ми спеціально зібрали їх в одному місці зі всієї України, щоб у вас був широкий вибір спеціалістів та варіантів цін за заняття. На Superprof ви швидко знайдете репетитора з математики для потреб вашої дитини. Саме тут ваш ідеальний репетитор з математики онлайн! Не витрачайте час на хаотичні пошуки вчителя - просто заходьте на Superprof, обирайте свого репетитора, домовляйтеся про перший безкоштовний урок і відчуйте, як це - навчатися математиці якісно та в комфорті!

Курси, школи, центри математики в Одесі

Якщо ви все-таки вирішите відвідувати спеціалізовані математичні курси чи центри в Одесі, вам з цим можливо буде трохи складно. Натомість є варіанти все ж відвідувати уроки з математики в школах, які навчають окрім математики й іншим предметам. Тут можна як просто вдосконалювати свої знанння, так і до ЗНО з математики підготуватись.

  • Центр “Логос”, де пропонують додаткове навчання зі всіх шкільних предметів у тому числі й уроки з математики. В описі центру зазначено, що тут працюють якісні фахівці, які люблять дітей і на високому рівні допомагають їм з вдосконаленням знань з різних предметів. Тут також готують до ЗНО з математики, а ще, окрім предметної підготовки, тут є творчісь: заняття скульптурою та живописом на уроках з творчості. В школі “Логос” навчаються в групах по 3-4 дитини. Вартість заняття - 210 грн. Є можливість купувати послуги пакетами.
  • Академія Smartum Одеса. Академія працює не тільки в Україні, але і за її межами. В Одесі має чотири філії. Тут працюють з дітьми від 5 до 16 років. В академія можна навчатися математиці, логіці, ментальній арифметиці, фінансовій грамотності та програмуванню. В академії ваша дитина буде навчатися в групах по 8 дітей 1-2 рази на тиждень. Заняття триває 70-90 хвилин. Під час навчання тут використовують ігри.

Якщо ж і тут ви не знайшли те, що вам підходить - вбиваєте в стрічку пошуку “математика репетитор” чи “репетитор з математики онлайн” і починайте методично переглядати оголошення приватних репетиторів в Одесі на різних сайтах. Вартість послуг репетитора з математики коливається в діапазоні 80 - 1000 грн. за урок, тривалість заняття від 60 до 90 хв.

Вдалого полювання!

Що ви бажаєте вивчати?