Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів математики у Дніпрі

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з математики, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

189 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку математики складає 189 грн/год

Вивчати математика у Дніпрі ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок математики.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки математики не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з математики у Дніпрі?

Середня вартість уроків з математики у Дніпрі становить 189₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора з математики;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з математики у Дніпрі?

Приватні уроки з математики з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Дніпрі, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з математики онлайн?

Більшість репетиторів з математики пропонують уроки з математики онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з математики, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з математики доступні зараз у Дніпрі?

54 репетитори доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Дніпрі.

Оберіть свого репетитора з 54 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Дніпрі?

Базуючись на 13 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити математика у Дніпрі?

Величезна кількість талановитих репетиторів математика у Дніпрі!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібна допомога у покращенні успішності в школі або бажаєте згадати математику для нової кар'єри в IT? Вам обов'язково допоможе вчитель математики, якого ви можете з легкістю знайти на Superprof. Забронюйте перший урок вже зараз!

Як і в інших містах-мільйонниках, в Дніпрі є вдосталь варіантів для опанування нових знань та навичок, не кажучи вже про те, щоб вдосконалити свої знання з шкільних придметів. Оскільки математика присутня у багатьох сферах життя дорослих людей, з одного боку, і є обов’язковим екзаменом для школярів, з іншого, – математичних курсів в школах та центрах в Дніпрі хоч греблю гати. Хоча, спеціалізованих курсів і математичних шкіл не так вже й багато, але для потреб міста їх, напевно, достатньо. Швидше за все, не варто й згадувати про шалену кількість приватних репетиторів з математики, які пропонують свої послуги жителям Дніпра на різноманітних сайтах. Але про них згодом.

Давайте спочатку поглянемо на курси у позашкільних закладах для дітей і дорослих у Дніпрі.

  • Центр розвитку “Діалог” пропонує різноманітні навчальні послуги. Серед таких послуг допомога з домашніми завданнями з всіх предметів, дошкільна підготовка майбутніх першокласників, консультації дитячого психолога, робота з логопедом для дітей та дорослих. Не зважаючи на калейдоскоп послуг, центр все ж спеціалізуються на підготовці до ЗНО та ДПА з всіх навчальних предметів, тому підготовка до ЗНО з математики тут забезпечена першочергово. В центрі “Діалог” можна навчатися в міні-групах по 6-8 дітей, у парах або індивідуально. Ціни за навчання, на жаль, не вказані.
  • Математична студія 2х2. Вчителі математики студії акцентують увагу на тому, що вони не репетитори з математики. Місія студії - популяризувати математику та на практиці показати, що математика - це цікава наука і доступний для опанування предмет. Тут можна “набити руку”, як кажуть на сайті 2х2, в шкільній математиці, записатися в математичний гурток дітям 5-14 років, попрацювати над ментальною арифметикою дітям 5-10 років. Також цікаво, що в цій студії можна записатися на математичний інтенсив для учнів 5-8 класів. Ну і звичайно ж, куди без ЗНО з математики? Тут готують не тільки до цього екзамену, але й до ДПА з математики. Вартість коливається від 1720 до 1840 грн. за 4 уроки. Діти тут займаються в групах по 5 чоловік, 1-2 рази на тиждень.
  • Центр розвитку “Успіх” готує до ЗНО з математики в Дніпрі. В центрі успішно розділили курс підготовки до ЗНО з математики на три пакети:
  1. “Базовий курс” – 2 заняття на тиждень тривалістю по 1.5 год.;
  2. “Курс інтенсив” – 1 заняття на тиждень тривалість 2 год.;
  3. “Курс базовий+” – 3 заняття на тиждень тривалістю по 1.5 год.

Тут все продумали за вас - просто обирайте, що до вподоби та базово, базово з плюсом або дуже інтенсивно готуйтесь до ЗНО з математики. Слідуючи потужній тенденції, що поширена по всій Україні, Дніпро також пропонує безліч шкіл розвитку для малюків і приділяє увагу такій популярній сьогодні ментальній арифметиці. Якщо курси, школи і центри не надихають ні вас ні вашу дитину – варто задуматись про уроки математики онлайн та вивчення математики під керівництвом кваліфікованого спеціаліста. Таким професіоналом може стати для вас репетитор з математики онлайн.

Вчитель математики. Де його шукати онлайн?

На перший погляд, це питання здається надзвичайно простим. Б’юсь об заклад у вашій голові одразу виникла відповідь: шукати потрібно в Google, як і все інше. Там і кран знайшовся, і зимова гума, і арома свічки в подарунок. Але з репетиторами з математики все може бути не так просто. Ви наштовхнетесь на сотні приватних оголошень на різних інтернет-сторінках, де на словах всі “надихають дітей на навчальні звершення” та “люблять діток та математику”. Ще ви побачите назви онлайн шкіл, які пропонують уроки математики за новітніми та прогресивними методиками. Так, ви можете натрапити на щось вартісне онлайн. Можливо, хтось з друзів чи знайомих порадить вам репетитора своєї дитини і вам пощастить. Але питання: навіщо? Навіщо витрачати час на ці затяжні пошуки та гортання сторінок в пошукових системах, коли можна просто зайти на платформу, де зібрані тисячі репетиторів і сотні сфер діяльності? Вони горять своєю справою і хочуть навчати, ділитись своїми знаннями та інсайтами! Така платформа - Superprof. Вона успішно функціонує по всій Європі і багато тисяч учнів ефективно вдосконалюють свої знання онлайн щодня. Просто оберіть категорію “математика” та знайдіть ідеального репетитора для себе або для своєї дитини. Знайти такого репетитора вам буде дуже просто: на навчальній платформі Superprof всі репетитори мають свій профіль, який містить їхнє справжнє фото, опис професійного досвіду та кваліфікацій. Також ви можете переглянути розділ відгуків і побачити, що думають про уроки математики цього репетитора його учні. Беззаперечним плюсом також є те, що ви одразу побачите конкретну ціну за заняття: ніяких від 150 грн. чи чогось подібного. У репетиторів на нашій платформі перше пробне заняття завжди безкоштовне!  Навчатися математиці тепер просто!

Вам потрібна Superprof і тверде рішення серйозно займатися математикою. Беручи уроки математики онлайн, ваша дитина буде готуватися до ЗНО з математики в комфортних умовах прямо у себе вдома. Досвідчений репетитор з математики переконається в тому, що у вашоїх дитини не залишилось прогалин у знаннях і вона впевнено рухається  до поставленої мети: покращити поточні оцінки з математики в школі, підготуватись до олімпіади, покращити рівень математичних знань для того, щоб потрапити на курси програмування – будь-яка ціль має бути досягнута!

Що ви бажаєте вивчати?