Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів математики у Харкові

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з математики, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

187 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку математики складає 187 грн/год

0 год

Швидкі мов близкавка! Наші репетитори з математики в середньому відповідають протягом 0 год

Вивчати математика у Харкові ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок математики.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки математики не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з математики у Харкові?

Середня вартість уроків з математики у Харкові становить 187₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора з математики;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з математики у Харкові?

Приватні уроки з математики з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Харкові, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з математики онлайн?

Більшість репетиторів з математики пропонують уроки з математики онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з математики, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з математики доступні зараз у Харкові?

68 репетиторів доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Харкові.

Оберіть свого репетитора з 68 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Харкові?

Базуючись на 14 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити математика у Харкові?

Величезна кількість талановитих репетиторів математика у Харкові!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібна допомога у покращенні успішності в школі або бажаєте згадати математику для нової кар'єри в IT? Вам обов'язково допоможе вчитель математики, якого ви можете з легкістю знайти на Superprof.

Харківська математична школа

Що ви уявляєте, коли чуєте “Харків”? Звичайно, якщо це ваше рідне місто, ви, напевно, згадуєте свої улюблені місця, спогади огортають вас - це місто дитинства, юності, дорослого життя. Та для людини, яка тут не жила і не бувала - це, швидше за все, образ індустріального міста. Та ми з вами знаємо, що це не так. Харків - місто архітектури, мистецтва і науки. Один із найзнаковіших театрів Березіль, заснований Лесем Курбасом, і досі працює саме тут. Харків подарував Україні Сергія Жадана - генія сучасної української літератури, гурти ТНМК, KAZKA та багато інших митців. Харківська літературна школа романтиків: Микола Костомаров, Левко Боровиковський, Ізмаїл Росковшенко на ряду з іншими романтистами творили літературу, яка пробуджувала національну свідомість. Така вона - харківська літературна школа! А що ж наука? Вона не пасе задніх. Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна входить до списку 500 найкращих університетів світу! Не даремно ж саме в Харкові створено Харківське математичне товариство. Його мета - сприяти розвитку математики та її застосувань, популяризувати досягнення в цій царині та сприяти контактам вчених-математиків та підготовці наукової молоді. Харків - це не тільки ХТЗ. Харків - це простір, в якому існують і розвиваються наука і мистецтво.

Як математика розв’язала лінгвістичну проблему

Цікаво, чи були свого часу у членів товариства репетитори математики, чи майбутні математики-науковці самотужки вдосконалювали свої математичні знання та навички? Чи довелось Юрію Кнорозову взятися за вивчененя математики так само серйозно, як і за історію, щоб розшифрувати писемність мая? Саме так, цьому харків’янину, єдиному в світі вдалося те, чого не міг досягти ніхто - розшифрувати писемність мая. За це він був удостоєний декількох нагород, в тому числі ордена Ацтекського Орла в Мексиці та Великої золотої медалі в Гватемалі. Для розшифрування Кнорозов використав метод позиційної системи числення. Позиційна система числення, яку ще називають позиційною нотацією, полягає в тому, що  значення кожного числового знака (цифри) в записі самого числа залежить від його позиції (розряду). Своєю чергою виходить, що позиція цифри має вагу у числі. Переважно, вага кожної позиції кратна певному натуральному числу b, b>1, яке називають основою системи числення. Щось зрозуміло? Взагалі ні або не дуже? То вам терміново потрібно розібратися з поняттями натуральних чисел, кратними, не кратними, вагою цифри. Найпростіший і найшвидший спосіб це зробити - репетитор математики онлайн! Де ж його шукати? Так, щоб надійно було? Всі найкращі репетитори математики зібрані в одному місці - на Superprof. Тут і відгуки про репетиторів від їхніх учнів прочитати можна і одразу ціни порівняти, і навіть на безкоштовний урок записатися. Тут точно є ваш репетитор математики онлайн!

Де вчити математику в Харкові?

У Харкові, так само, як і в інших великих містах України є вдосталь варіантів для вивчення математики.  Давайте поглянемо на математичні школи, центри та курси в місті:

  • IT-Univer - це курси математики для школярів, що навчають математитиці в контексті IT сфери.

Тут можуть навчатися всі: від молодших школярів до студентів. Особливістю цих курсів є те, що ви підписуєтесь на цілий навчальний математичний рік. Уроки з математики розпочинаються в жовтні та закінчуються в травні. Програма для всіх учнів передбачає 32 заняття. Відвідувати курси потрібно один раз на тиждень. Тривалість уроку залежить від віку учнів: 1-4 класи - 45 хв., 5-8 класи - 60 хв., 9-11 класи - 90 хв. Тут доступні як групові заняття так й індивідуальні. Також доступні уроки математики онлайн. Варто зауважити, що IT-Univer пропонує підготовку до ДПА. Вартість занять стартує з позначки 580 грн., але остаточна ціна залежатиме від обраного вами курсу.

  • Освітній центр “Майстер клас”. Ці курси спеціалізується на підготовці до ЗНО з багатьох предметів, тому природно, що уроки з матемматики теж доступні.

Тут можна навчатися в групах та індивідуально, онлайн та, власне, у центрі. Вартість уроків залежить від формату: групові заняття коштують 500 грн на місяць, індивідуальне заняття - 100 грн за годину.

  • “Школа фізтеху” прифізико-технічному факультеті ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Школа пропонує уроки з математики у себе в центрі в групах та індивідуально. Також тут можна навчатися з репетитором з математики, яикй буде приїжджати до вас додому. Йдучи в ногу з тенденціями навчання не тільки в Україні, а й в світі, школа також пропонує онлайн уроки математики. Ціни традиційно залежать від того, що ви обирете - навчання в групах чи індивідуально, онлайн чи в центрі. Діапазон цін в школі варіюється від 150 до 400 грн. за урок. Якщо вашій дитині потрібні репетитори з математики чи репетитор математики онлайн для допомоги з домашніми завданнями; для того, щоб просто покращити свої оцінки, підготуватися до олімпіади чи ЗНО з математики  - в Харкові є достатньо шкіл, центрів та курсів, де ваша дитина зможе вивести свої математичні знання  на новий рівень. Якщо ж ви маєте на думці спробувати онлайн уроки математики з репетитором з іншого міста України - Superprof вам у поміч. Отримайте змогу обрати зпоміж сотень кваліфікованих репетиторів з математики з всієї країни. Знайдіть вчителя, який спеціалізується саме на тому, що вам потрібно, за ціною, яка вам підходить! Вашій дитині потрібна підготовка до ЗНО з математики чи, можливо, до ДПА? Репетитори з математики на будь-який смак та кишеню на платформі Superprof.

Що ви бажаєте вивчати?