Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів з англійської мови

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 468 відгуками.

193 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 193 ₴

1 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 1год.

Навчатися ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте
свої уроки з англійської мови

Обговоріть з репетитором зручний час, формат, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат!

3. Відкривайте для себе нові враження

З передплатою "Student" ви отримаєте необмежений доступ до викладачів, репетиторів, тренерів та інструкторів на 1 місяць. Цілий місяць, щоб обрати нове хобі і дізнатися щось нове!

Наші колишні учні
оцінили своїх репетиторів з англійської мови

Marina

репетитор з англійської мови

Урок оказался очень интересным. Спасибо

Ольга

репетитор з англійської мови

Така терпляча викладачка! Створює комфортну атмосферку на уроці, при цьому помічала всі мої помилки і добре підказала що далі робити. Хочу продовжити вчитись з Ольгою! Thank you!

Тоня, 3 тижнів тому

Kamilla

репетитор з англійської мови

Камілла - найкращий репетитор. Дуже чуйна, добра, вміє пояснити. Я звернулася до неї, бо моя дитина зовсім не знає англійської. Ходить у...

Даша, 3 тижнів тому

Ольга

репетитор з англійської мови

Дуже сподобався формат занять і подача матеріалу. Ольга - професіонал і світла, надихаюча людина. Буду точно продовжувати з нею вчитись. Дякую!

Марина, 3 тижнів тому

Наталія

репетитор з англійської мови

Наталія - чудовий репетитор. Уроки проходять результативно, цікаво та у дружній атмосфері. Вже на першому занятті ми визначили мій...

Olha, 3 тижнів тому

Ольга

репетитор з англійської мови

В мене сталась любов з першого погляду. Люблю таких простих і крутих людей як Ольга, які люблять свою стихію. Від нашого першого заняття...

Леся, 1 місяць тому

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість уроків з англійської мови?

Середня вартість уроків з англійської мови становить 193₴.

Тарифи варіюються в залежності від : 

 • досвіду репетитора з англійської мови;
 • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
 • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік.

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з англійської мови?

Уроки англійська мова з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн! 

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків. 

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік.

💻 Чи можливо брати уроки з англійської мови оналйн?

Більшість репетиторів з англійської мови пропонують уроки з англійської мови онлайн.

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з англійської мови, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з англійської мови доступні зараз?

2003 репетитори доступні зараз для приватний уроків з англійської мови.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням. 

Оберіть свого репетиора з 2003 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів з англійської мови?

Базуючись на 468 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути відгуки учнів про кожен предмет.

Прагнете вивчити щось нове?

Величезна кількість предметів та талановитих репетиторів на ваш вибір!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібна допомога у вивченні англійської мови? Не можете визначитись, які саме уроки англійської мови обрати та де знайти репетитора? Наші поради в статті нижче.

Англійську мову в Україні можна вивчати великим розмаїттям способів та методів. Це можливо у різноманітних школах та на курсах, що представляють всілякі методики та підходи, на онлайн-платформах, як вітчизняних так і закордонних, у вищих навчальних закладах (і не обов'язково українських), у державних та приватних школах, на базисах релігійних організацій і навіть у звичайних кафе, де функціонують розмовні клуби англійської мови. Та що там говорити - навіть у дитячих садочках малюки вже вимовляють “My name is..”. А та велика кількість репетиторів у кожному місті, містечку, селищі, котрі роблять все від них можливе, щоб учні їхні нарешті «за’speak’али» мовою корони Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Скоріше за все, пояснювати вам плюси та користі від вивчення англійської мови не варто, адже якщо ви читаєте дану статтю, то певну мотивацію чи думки стосовно цього процесу вже маєте. Отже перейдімо безпосередньо до розгляду можливостей та способів.

Спосіб перший. Базовий

Стаття 7 Закону України «Про освіту»: «Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти». Отже базові знання англійської мови ви отримаєте у звичайні державній школі. Також вивчення англійської ви продовжите у виші (поглиблене – у профільному виші). Якщо з тих чи інших причин у школі та університеті у вас з англійською не склалося, або склалося не на тому рівні, який вам потрібен – час перейти до наступного способу.

Спосіб другий. Поширений. «Все сам»

У вас достатньо сильна мотивація та самодисципліна. Тож ви відкриваєте браузер і поринаєте у самостійне вивчення англійської онлайн на сайтах:

 • Duolingo.com

Чудовий сервіс для тих, хто починає вивчати англійську з нуля. Навчання складається з інтерактивних вправ з елементами гри, а ефективність забезпечується використанням розробниками проекту найсучасніших наукових досліджень з вивчення іноземних мов. Сервіс має додаток на мобільний телефон.

 • Vocabulary.com

Навчальний словник англійської мови. Кожне слово пояснюється смішною історією або реальною ситуацією з життя, в якій воно використовується. Крім того доступна підбірка синонімів, безліч прикладів використання слова у реальних текстах провідних світових ЗМІ, плюс вимова слова.

 • Lingualeo.com

Глобальний сервіс вивчення англійської, що одночасно пропонує навчальні тексти, відео, інтерактивні вправи з відкладеним повторенням, словник та ще безліч інших можливостей. Користування сервісом максимально наближено до гри, тому навчання на ньому буде цікавим як дорослим, так і дітям.

 • Вritishcouncil.org.ua

Сайт, що підтримується Британською Радою в Україні та пропонує безліч можливостей, як безкоштовних, так і платних, для вивчення британської англійської мови.

 • Isabel’s ESL site

Сайт, де ви не лише знайдете тексти англомовних пісень, але й зможете виконати завдання на граматику та лексику.

 

Де шукати співрозмовника:

 • Busuu: глобальна мережа носіїв мови. Базове членство – безкоштовне.
 • Language Exchange Club Kyiv: безкоштовний розмовний клуб в Києві. За розкладом занять варто стежити на сторінці клубу.
 • Language Exchange Club Lviv: такі самі зустрічі, тільки у Львові. Загалом Language Exchange Club має 20 філій в різних містах України.

Також окремі курси англійської, котрі адаптовані для українців, ми можете знайти на сайті Prometheus, у Youtube, на сторінках мережі Instagram, Facebook.

Спосіб третій. Поширений. Мовна школа

Мовні школи та курси англійської мови в Україні діють онлайн, офлайн та комбіновано. Взагалі у кожному регіоні є свої локальні тренди та бренди, але за 30 років незалежності сформувались на освітньому ринку і доволі розлогі мережі шкіл з вивчення англійської мови. Серед них:

 •       Green Forest
 •       Speak Up
 •       American English Center
 •       Oxford School

Зазвичай на курсах англійської мови учням пропонують як індивідуальні заняття, так і групові уроки, систему бонусів, розмовні клуби, а в кінці сертифікат, який засвідчить отримані знання. Ціни різняться в залежності від регіону та специфіки курсу, але, наприклад, урок базової англійської коштує в середньому від 140 гривень за годину.

Спосіб четвертий. Не менш поширений. Репетитор

Переваг найняти репетитора – безліч. Приватний вчитель завжди орієнтується на те, наскільки швидко ви засвоюєте матеріал, є змога повторювати важку тему стільки разів, скільки необхідно. Репетитор займається індивідуально, отже він підбере той метод навчання, який принесе вам максимальний ефект. Гнучкий графік занять – не потрібно підлаштовуватись  під розклад мовної школи, так само як і не треба вимагати від себе надзусиль, щоб слідувати плану навчання, коли освоюєте англійську самостійно. Сучасний репетитор намагається відходити від стандартних рішень та методів навчання, пропонуючи учням більш сучасні та ефективні методики, завдяки яким можна швидко засвоїти необхідний матеріал. А якщо ви займаєтесь з репетитором онлайн, то ще і відпадає потреба кудись їхати, чи приймати незнайому людину у себе вдома. Приватного репетитора ви можете знайти безліччю шляхів – через знайомих, в Інтернеті, соцмережах, навіть у рубриці оголошень у місцевій газеті (варіант для консерваторів).

Спосіб п'ятий. Дієвий. Репетитор з сайту Superprof

Наш сайт був створений, щоб допомогти учневі та репетитору зустрітися та об'єднатися для співпраці. Ми представлені в більше, ніж 10 країнах світу. Якщо ви шукаєте репетитора з англійської мови онлайн – перегляньте профілі кандидатів у нас на сайті і переконайтеся, що ми пропонуємо вам тільки справжніх професіоналів своєї справи. Якщо вам сподобався певний кандидат, не поспішайте з висновками, зв'яжіться з людиною, поспілкуйтеся. І якщо інтуїція вас не зрадила – це саме той, кого ви шукали – перейдіть до обговорення вашої подальшої кооперації! Ще ніколи англійську не було вчити настільки легко!

Що ви бажаєте вивчати?