Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів математики у Києві

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з математики, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

217 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку математики складає 217 грн/год

0 год

Швидкі мов близкавка! Наші репетитори з математики в середньому відповідають протягом 0 год

Вивчати математика у Києві ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок математики.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки математики не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з математики у Києві?

Середня вартість уроків з математики у Києві становить 217₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

 • досвіду репетитора з математики;
 • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
 • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з математики у Києві?

Приватні уроки з математики з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Києві, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з математики онлайн?

Більшість репетиторів з математики пропонують уроки з математики онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з математики, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з математики доступні зараз у Києві?

282 репетитори доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Києві.

Оберіть свого репетитора з 282 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Києві?

Базуючись на 57 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити математика у Києві?

Величезна кількість талановитих репетиторів математика у Києві!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Цікавить репетитор з математики Київ? Потрібна допомога у покращенні успішності в школі або бажаєте згадати математику для нової кар'єри в IT? Вам обов'язково допоможе репетитор з математики, якого ви можете з легкістю знайти на Superprof. Забронюйте пе

Хто її вигадав та навіщо вона мені? Ви часто ставили собі це запитання, коли навчалися у школі? Бо ми переймалися цим питанням часто. О, цей фантомний біль від рівнянь, прикладів, парабол, гіпербол, коренів, квадратів! Напевно, ви погодитесь, що для тих, кому математика не дуже “подобалась” всі ці слова вже зовсім мало значать. Ті ж з нас, для кого уроки з математики були “не можу дочекатися, коли вже дістану ручку і зошит вклітинку” скажуть щось типу: “Математика – це найцінніше знання! Що краще розвине твою логіку і пам’ять? Як ти навчишся мислити?!” Як казала одна вчителька математики: “Треба вміти знайти ключик до будь-якої задачки!” Точно. Але повернемось до наших, так би мовити, баранів – навіщо ця наука існує? Виявляється (затамуйте подих) математика первісно виникла як один з напрямків пошуку істини у сфері просторових відношень і обчислень для практичних потреб людини (видихайте). Ось воно що. Мусимо визнати, що в цьому щось є. Одразу захотілося, якщо не пригадати, то точно вже врешті вивчити математику для своїх побутових потреб. Але все по порядку. Отож ми в Києві – столиці України! Тут точно має бути безліч місць як онлайн так і офлайн для вивчення математики.

Де вчити математику у Києві: курси, школи, навчальні центри

Якщо ви шукаєте школу, курси чи науковий простір, де ваша дитина зможе вдосконалити свої знання і навіть підняти їх на якісно новий рівень - просто обирайте! Пропозицій вдосталь:

 • творча лабораторія “5 НАУК” для дітей 5-7 класів, які вивчають математику, хімію, фізику та робототехніку! Заняття в коштує 300 грн;
 • математично-дослідницький простір Baffin. Тут також можна заміксувати математику з іншими предметами та науками, наприклад логікою. У просторі можуть навчатися діти 1-7 класів. Ціни варіюються від 275 до 450 грн за заняття. Заняття відрізняються за віком учнів (зрозуміло) і за тривалістю. Купуєте навчальний пакет - буде дешевше. Хочете отримати уроки математики онлайн? Вам сюди;
 • центр дитячої наукової творчості “Цифра”. Тут можна займатися дітям 6-12 років;
 • курси для школярів “Академіка”. Програма для дітей 6-16 років;
 • онлайн-школа математики для учнів 1-11 класів “Матема”;

Як бачите алгоритм простий: обирай-приходь-навчайся. Стоп. Приходь? Иии… Так, більшість, а то й майже всі перераховані місця, проводять навчання за фізичної присутності учня.

Онлайн уроки з математики

Що ж стосовно вивчення математики онлайн? Звичайно ця опція також доступна. Ви можете знайти репетитора з математики онлайн. Де шукати, спитаєте ви? Є декілька варіантів: можна розпитати знайомих і знайти когось за рекомендаціями; можна потусуватися біля університету якогось і запитати у студентів; а можна зайти на платформу Superprof, до нас на платформу тобто, і знайти кваліфікованого професіонала своєї справи. Ви зможете проглянути профайли наших репетиторів, прочитати відгуки, підібрати найоптимальнішу ціну для себе та записатися на пробне безкоштовне заняття. Замість того, щоб писати у стрічці пошуку “онлайн уроки математики”, марнувати свій час, пролистуючи якісь незрозумілі пошукові результати – одразу заходьте на нашу платформу і знайдіть свого класного репетитора з математики.

ЗНО з математики - хто допоможе?

Добре, свого викладача математики знайшли, робота проходить ефективно та весело – просто прекрасно! І тут – шмяк! Невимовна бентега і нестерпна легкість буття в одному тюбику – ЗНО з математики! ОБОВ’ЯЗКОВЕ! “О, братська Данія, кінець всім сподіванням!” – як казав класик. Та спокійно-спокійно, у вас вже є репетитор математики, він допоможе: підтримає, пояснить, заспокоїть! Щоб бути спокійним на цьому надзвичайно важливому тесті, який дасть шанси вашому школярику (такому вже дорослому!) вступити до омріяного вищого навчального закладу і протирати там свої штанці наступних п’ять років. Давайте ж розбиратися, чого вимагає ЗНО з математики і з чого він складається.  Комплектується він із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань відкритої форми з короткою відповіддю (структуроване та неструктуроване), а також завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Характеристики ЗНО з математики:

 • загальна кількість завдань тесту з математики – 32;
 •  на виконання завдань учасникам буде відведено 180 хвилин;
 • заробити традиційно можна 200 балів.

Виглядає трохи складно на перший погляд, але з допомогою репетитора з математики ваша дитина з усім впорається. Онлайн уроки  математики прояснять всі незрозумілі для вашої дитини явища. Після того, як репетитор заповнить всі прогалини у шкільних знаннях учня, він/вона буде давати додаткові, розширені теми. У цьому ж і суть навчання з репетитором, чи не так? Остаточно і безпомилково закріпити пройдене і вивчити нове, додаткове. Надзвичайно важливим є також звикнути до структури вправ, які зустрінуться на тесті. Важливо і просто необхідно “набити руку”.

У вчителя в школі точно немає часу на те, щоб приділити пильну увагу підготовці до ЗНО. По-перше, це тому, що є багато програмного матеріалу, який потрібно пояснити, пропрацювати та перевірити, а в шкільному уроці тільки 45 хвилин. По-друге, якщо ж шкільний вчитель все-ж знаходить час на розв’язування тестів на уроці – для учнів цього часу не достатньо. Підготовка до ЗНО з математики вимагає повноцінного заняття на регулярній основі. На такому занятті учень повинен розв’язувати і коментувати задачі, і так по колу! За таких умов можна сподіватися на успіх.

Ну ось, напевно на цьому все. Очевидно, що в Києві є безліч місць і способів вивчити математику як онлайн, так і відвідуючи, власне, цю саму школу чи курси. Вам залишилось тільки уважно проглянути всі доступні варіанти і обрати найкращий для вас – і гайда до вивчення математики!

Що ви бажаєте вивчати?