Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів математики у Вінниці

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з математики, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

154 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку математики складає 154 грн/год

0 год

Швидкі мов блискавка! Наші репетитори з математики в середньому відповідають протягом 0 год

Вивчати математику у Вінниці ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок математики.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки математики не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з математики у Вінниці?

Середня вартість уроків з математики у Вінниці становить 154₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора з математики;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з математики у Вінниці?

Приватні уроки з математики з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Вінниці, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з математики онлайн?

Більшість репетиторів з математики пропонують уроки з математики онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з математики, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з математики доступні зараз у Вінниці?

30 репетиторів доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Вінниці.

Оберіть свого репетитора з 30 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Вінниці?

Базуючись на 5 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити математику у Вінниці?

Величезна кількість талановитих репетиторів математики у Вінниці!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Репетитор з математики Вінниця: допомога на місці

Навіщо отримувати академічну підтримку з математики? - відповідає репетитор з математики

Математика - захоплююча і складна водночас. Для декого невелика допомога з виконанням домашнього завдання з цього предмету є чудовим способом напрацювати базис, необхідний в майбутньому для постійного прогресу і успіху в навчанні.

Підтримка з математики дозволить вам завершити вивчення багатьох її розділів: арифметики, алгебри, геометрії. 

Та перш ніж ми перейдемо до цієї теми, чи знали ви, що математика тісно пов’язана з іншими предметами, такими як фізика, хімія, біологія чи навіть образотворче мистецтво і фізкультура? Певно, вам не раз говорили щось подібне під час шкільних уроків. Для вступу на деякі факультети університету потрібні глибокі знання в кількох зазначених сферах. Те ж саме стосується і закінчення школи: математика і один предмет із переліку точних наук обов'язкові для здачі під час ЗНО. Отже, наполегливість і самоконтроль – запорука успіху.

Але спочатку розпочніть занурення в математику з натхнення! Відвідайте Музей науки, що на Оводова, 51 або Музей моделей транспорту (єдиний свого роду в Україні!) з цікавезними експозиціями, присвяченими транспорту, електроенергетиці, комунікації та комп’ютерам. Це допоможе вам на практиці зрозуміти і побачити користь математики в повсякденному житті і надихнутися цим на звершення!

Як вчити математику у Вінниці?

Після інтенсивного курсу з диференціальних рівнянь не скупіться на відпочинок у центральному парку міста чи ботанічному саду; природа сприяє швидкому відновленню ресурсів.

Вінниця - одне з найкрасивіших та найзеленіших міст України. Будь-який з місцевих парків чи скверів стане ідеальним місцем для розв’язування алгоритмів та роботи над лінійними функціями чи дробами. На свіжому повітрі набагато легше зосередитися на рівняннях та геометричних переміщеннях. Розширюйте знання з математики та кругозір, досліджуючи красиві вінницькі парки!

Адепти математики також високо оцінять можливості, які пропонує місто, щоб задовільнити пристрасть до чисел та розв’язування задач, адже у Вінниці можна вивчати математику не тільки в школі!

Де можна вивчати математику у Вінниці?

Вінниця – це не тільки місто з високим рівнем туризму, але й з дуже активним академічним фронтом: поспостерігайте за його численними конференціями та олімпіадами, організованими школами та університетами. Крім того, вивчати математику у Вінниці не складе особливих труднощів, оскільки тут повно навчальних закладів. Ви можете отримати диплом про вищу освіту з математики у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського чи атестат про середню освіту у Вінницькому фізико-математичному ліцеї №17. Доступні також домашні заняття або дистанційні курси, залежно від вашої ситуації. Наприклад, школа "Гарант”, де за унікальними методиками можна розвинути інтелектуальні здібності дітей віком від 3 до 14 років. Чи скористатися підготовчими курсами від Вінницького національного технічного університету (організатори обіцяють, що понад 98% випускників підготовчих курсів стають студентами й навчаються на місцях держзамовлення у ВНТУ та інших закладах вищої освіти!).

У Вінниці навчається близько 22000 студентів. Серед вишів, котрі пропонують вивчати математику, можна виділити наступні:

Завдяки цим навчальним закладам вам не доведеться червоніти, коли вас запитають про різницю між бісектрисою, афінним перетворенням та експонентною функцією. Але щоб почати шлях до подібного успіху, важливо знайти вчителя, який на цей шлях вас направить.

Вчителі математики у Вінниці

Викладання математики – це навіть не робота, це покликання. Хоча більшість вчителів математики у Вінниці досить кваліфіковані, їх спеціалізація надзвичайно різноманітна. Ваш репетитор не обов’язково мусить мати диплом з математики, він може закінчити інженерний факультет, спеціалізуватися на хімії чи бути економістом. Хоча зазвичай репетитори з математики - це шкільні вчителі, або студенти, що отримують вищу освіту, в Інтернеті на вас чекає безліч профілів математичних гуру!

Враховуйте свої вимоги, бюджет, а також відчуття, що виникають, коли проглядаєте профіль викладача чи чуєте його голос в телефоні - все має значення!

Вінницькі репетитори з математики: великий вибір на Superprof!

Ви плануєте найняти репетитора своєму дошкільнятку, чи може ви студент економічного коледжу; потребуєте прокачку перед ЗНО - незалежно від мети чи вашого рівня, вам сподобаються наші уроки з математики! Викладачі з сайту Superprof легко допоможуть у досягненні ваших цілей!

Шукайте репетитора відповідно до свого місцезнаходження: поруч з вами неминуче знайдеться кандидат для домашнього репетиторства. Проте онлайн-уроки також не поступаються у своїй ефективності!

Ознайомтеся з форматом занять: це математичні ігри, логічні ребуси, розв'язання вправ і задач, спеціальні техніки заучування формул? Пригляньтесь до спеціальності кандидата, що він вивчав у виші, тема його магістерської роботи, сфера наукових інтересів.

Звісно, знайти серед пропозицій професора математики з багатим досвідом складно, але якщо це відповідає вашим цілям - немає нічого нереального!

Позаяк більшість профілів - шкільні вчителі, це аж ніяк не заважає їм передавати свої знання під час приватних уроків математики. Такі викладачі добре ознайомлені зі шкільними вимогами, а це гарантія, що ЗНО втішить високим балом!

Тепер ви в курсі: Вінниця - прекрасне місто, де можна весело і небанально займатися математикою, завдяки паркам, культурі та якісним викладачам.

Після того, як ви визначитеся з власними цілі, залишиться єдине - знайти найзручніший варіант для навчання: у школі, самостійно вдома, з репетитором онлайн, чи навіть у місцевому виші. 

Не чекайте - забронюйте перший урок з математики вже зараз!

Що ви бажаєте вивчати?