Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів
з математики онлайн

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 207 відгуками.

186 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 186₴

0 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 0год.

Навчатися ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте
свої уроки з математики онлайн

Обговоріть з репетитором зручний час, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат!

3. Відкривайте для себе нові враження

З передплатою "Student" ви отримаєте необмежений доступ до викладачів, репетиторів, тренерів та інструкторів на 1 місяць. Цілий місяць, щоб обрати нове хобі і дізнатися щось нове!

Наші колишні учні
оцінили своїх репетиторів з математики

Тетяна

репетитор з математики

Тетяна молодий, але досвідчений викладач. Організована, пунктуальна і, що важливо, вміє знайти спільну мову з учнями (переконалася на власному досвіді). Рекомендую Тетяну як професійного та компетентного викладача!

Тетяна

репетитор з математики

Зрозумілі та сучасні пояснення тем та завдань, легко знаходить підхід до учнів. Найважчі теми розумію вже на першому уроці. Навчання проходить із задоволенням кожного разу!

Дар'я, 3 дні тому

Оксана

репетитор з математики

Легко сприймається матеріал, видно що вчитель з досвідом викладання

Руслан, 1 тиждень тому

Аня

репетитор з математики

Ми дуже задоволені! Уроки проходять інформативно та цікаво. Дитина в захваті! Дякуємо вам!))))

Виктория, 2 місяців тому

Ангеліна

репетитор з математики

Репетитор чудовий, повністю задоволений навчанням!

Дмитрик, 2 місяців тому

Ангеліна

репетитор з математики

Заняття дуже класно проходять, Ангеліна показує декілька способів розв'язування однієї задачі, розбираємо усе, що не зрозуміло, щиро рекомендую!

Олександра, 2 місяців тому

Питання та відповіді

📒 Яким чином відбуваються уроки з математики онлайн?

Ви можете спілкуватись з репетитором безпосередньо у чаті Superprof та домовитись про зручний для вас обох спосіб проведення уроків. 

Сьогодні існує багато можливостей відеозв'язку: 

 • Skype
 • Hangout
 • Zoom
 • Viber
 • Telegram

Деякі з цих програм пропонують не лише можливість голосового зв'язку, але також функцію 

транслювання екрану, та крім того мають мобільний додаток. Завдяки цьому ви можете навчатись де та коли завгодно з планшету або мобільного телефону. 

992 репетитори пропонують уроки з математики онлайн.

🔎Яким чином відбувається відбір онлайн-репетиторів з математики?

Перевірка особистих даних та наданої інформації

Ми перевіряємо особисті, контактні дані (телефон, електронна пошта, фото) та дипломи наших репетиторів.

Відгуки та рекомендації

Всі відгуки та рекомендації, розміщені в оголошеннях репетиторів, на 100% достовірні та перевірені.

З 992 профілів онлайн-репетиторів оберіть саме того, що максимально відповідає вашим потребам.

🎓 Скільки репетиторів доступні зараз для уроків з математики онлайн?

992 репетитори з математики готові допомогти вам у вивченні математика.

Ознайомтеся з профілями репетиторів та оберіть саме того, що максимально відповідає вашим очікуванням та потребам.

Оберіть свого ідеального репетитора з 992 профілів.

💸 Яка середня вартість приватних уроків з математики онлайн?

Середня вартість онлайн-уроків з математики становить 186₴

Тарифи варіюються в залежності від:

 • досвіду репетитора з математики;
 • тривалості та частоти уроків.
 • 97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Крім того, зазвичай тарифи уроки онлайн на 20% дешевше уроків віч-на-віч.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік .

✒️Яка середня оцінка онлайн-репетиторів з математики?

Базуючись на [NB_ACCORD]207|отриманому відгуку|отриманих відгуках|отриманих відгуках|[/NB_ACCORD], 

наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути 

відгуки учнів про кожен предмет.

💻 Чому варто віддати перевагу урокам онлайн ?

Онлайн-навчання ще ніколи не було настільки популярним, як сьогодні. 

По-перше, навчатися онлайн стало простіше завдяки новим технологічним рішенням. Ви можете отримувати уроки такої ж якості, як і віч-на-віч, але при цьому не витрачати час та кошти на дорогу. 

По-друге, онлайн-уроки долають всі кордони, адже дають можливість обирати репетитора незалежно від вашого місцеперебування. Це також гарний привід опанувати нову дисципліну, репетиторів з якої немає в вашому місті/країні.

992 репетитори  з математики готові вам допомогти у навчанні. 

Прагнете вивчити щось нове?

Величезна кількість предметів та талановитих репетиторів на ваш вибір!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібна допомога у покращенні успішності в школі або бажаєте згадати математику для нової кар'єри в IT? Вам обов'язково допоможе репетитор з математики онлайн, якого ви можете з легкістю знайти на Superprof. Забронюйте перший урок вже сьогодні!

Що таке навчання онлайн?

Онлайн навчання – це метод дистанційного навчання, який відбувається за допомогою інтернету та комп’ютера. Цей формат є, часом, економнішим, як у плані коштів так і часу, та доступнішим, оскільки учні не витрачають час на дорогу до школи чи навчального центру.

У навчання онлайн є набагато більше переваг:

 • обираючи онлайн-навчання, ви і ваша дитина може обирати не тільки час чи місце уроків, але й темп, в якому ви будете працювавати;
 • навчання онлайн забезпечує вашій дитині можливість працювати над матеріалом стільки часу, скільки потрібно конкретно їй для засвоєння нової інформаці;
 • учню легко спілкуватися з викладачем поза уроком за допомогою пошти, чатів в соціальних мережах або, власне, на навчальних платформах;
 • онлайн-навчання є надзвичайно ефективним способом здобувати або покращувати знання для сором’язливих дітей, яким складно проявити себе в колі однокласників;
 • освіта стає доступною для людей з інвалідністю, оскільки, на жаль, далеко не всі освітні заклади пристосовані до потреб людей з обмеженою мобільністю;

Вдосконалення свої знань стало можливим для всіх і всюди завдяки сучасним технологіям і ми вважаємо, що це прекрасно! 

Якщо вашій дитині не вистачає знань, які вона отримує в школі на уроках – тепер без проблем можна заповнити всі прогалини та вийти на якісно новий рівень вмінь та навичок. Напевно одним з найбільш проблематичних і, водночас, найбільш важливим шкільним предметом є математика. Урок математики  – це пекло для дитини, яка навчається в часто переповненому класі, де вчитель просто не в змозі приділити якісну увагу кожному. На уроках математики в школі вивчається елементарна математика: арифметика, функції, алгебра, геометрія. Що значать ці слова? У вашій пам’яті виринають правила, задачі, приклади пов’язані з ними? Напевно, що ні. Чому? А тому, що ви не засвоїли їх належним чином. Швидше за все, ви навчалися за всім нам добре відомим принципом ЗЗЗ – зазубрив, здав, забув. А потрібно було застосовувати зовсім інший принцип: РВЗ – розумію, вивчаю, застосовую.

Де вчити математику онлайн?

 • Cubens – це освітній портал для дистанційного та самостійного вивчення математики на ряду з іншими точними науками. Тут є зручний математичний довідник, де всі теми розподілені по розділах, що включають елементарну, шкільну та вищу математику. Сайт повідомляє, що матеріали зібрані тут будуть корисними не тільки для школярів, але й для абітурієнтів, студентів та викладачів. У випадку, якщо навчатися самостійно вам буде складно – тут  можна брати уроки математики по Skype.
 • OnlineMSchool – це персональний онлайн-проєкт Довжика Михайла Вікторовича, який самостійно написав весь матеріал, розробив вправи та калькультори. Автор каже, що його сайт створений для того, щоб допомагати школярам та студентам навчатися математиці. Спробуйде і переконайтеся, що математика – це просто!
 • Матем.com.ua (matem.com.ua) – цей сайт пропонує безкоштовні курси вищої математики, алгебри та геометрії. Звичайно ж ви тут також знайдете корисні таблиці та зможете пройти тестування.
 • Матема – це математична школа онлайн для учнів 1-11 класів. Школа запевняє, що вчителі першої та вищої категорії допоможуть вашій дитині навчатися математиці за 2 голини на тиждень. Тут допоможуть підготуватися до контрольної, зробити домашнє завдання, готуватися до ЗНО та ДПА, а також обіцяють заповнити прогалини у знаннях учнів.
 • І на останок –  математичний додаток та платформа Matific, схвалений Міністерством освіти і науки України. Цей додаток функціонує багатьма мовами і використовується по всьому світу. Бачення Matific полягає в тому, щоб забезпечити дітям у всіх країнах “найвищий рівень якості навчання математики”. В основі платформі лежить точна педагогіка, яка орієнтована на глибоке концептуальне розуміння математики – це з’єднання окремих елементів математичних знань в цілісне усвідомлення тієї чи іншої теми.

На платформі застосовано п’ять педагогічних принципів: 

 1. глибоке концептуальне розуміння;
 2. критичне мислення;
 3. осмислений контекст;
 4. персоналізоване навчання;
 5. істотне залучення.

Репетитор з математики: співпраця, яка забезпечує якісне опанування потрібних знань.

Вище перераховані онлайн-платформи та школи це лише один варіант вивчення математики. Який же інший? Перевірений спосіб покращити свої знання та підготуватися до ЗНО з математики – це приватний репетитор з математитки. Де шукати свого ідеального репетитора та які переваги роботи з ним/нею. Отож, у ваших пошуках потрібно використовувати всі канали та методи: шукайте репетитора з матемитики онлайн, запитуйте поради у друзів та знайомих. Якщо ж ви не хочете витрачати такий цінний час на пошуки – заходьте на освітню платформу Superprof. Це платформа, що успішно працює по всій Європі.

Superprof збирає кваліфікованих репетиторів з всіх можливих предметів та просто цікавих занять, які підійдуть для хобі та саморозвитку. Беззаперечною перевагою платформи є те, що тут, в одному місці, ви побачите всіх доступних репетиторів з математики з всієї України! Кожен репетитор з математики має свій персональний профіль. Він містить інформацію про кваліфікації викладацький досвід репетитора та чітку ціну за урок математики. Щоб ви могли побачити на скільки  репетитор з математики, якого ви обрали, вам підходить –  перший урок всіх репетиторів на платформі завжди безкоштовний. не зайвим буде нагадати, що успіх у навчанні вашої дити залежить не тільки від кваліфікації та вміння викладати репетитора. Більша половина успіху залежить саме від учня. Тільки системна робота та залученість гарантують прогрес, успіх у навчанні та досягнення поставлених цілей. Обирайте свого репетитора з математики та відповідально працюйте і ви побачите, що всі цілі досяжні!

Що ви бажаєте вивчати?