Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів з французької мови

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 13 відгуками.

225 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 225 ₴

5 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 5год.

Вивчати французьку мову ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте 📔 свої уроки з французької мови

Обговоріть з репетитором зручний час, формат, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат!

3. Відкривайте для себе нові враження

Вивчайте нове, знайомтеся з цікавими людьми, відкривайте для себе цілий Всесвіт нових можливостей з репетиторами французької мови!

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість уроків з французької мови ?

Середня вартість уроків з французької мови становить 225₴.

Тарифи варіюються в залежності від : 

  • досвіду репетитора з французької мови ;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік.

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з французької мови ?

уроки французької мови з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн! 

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків. 

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік.

💻 Чи можливо брати уроки з французької мови оналйн?

Більшість репетиторів з французької мови  пропонують уроки з французької мови онлайн.

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з французької мови , які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з французької мови доступні зараз?

71 репетитор доступні зараз для приватний уроків з французької мови .

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням. 

Оберіть свого репетиора з 71 профілю.

✒️Яка середня оцінка репетиторів з французької мови ?

Базуючись на 13 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути відгуки учнів про кожен предмет.

Прагнете вивчити французька мова?

Обирайте з величезної кількості талановитих репетиторів французька мова!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Вивчення французької мови ніколи не було таким приємним. Ваш репетитор французької мови уже чекає!

Чи потрібне вивчення французької мови?

Французька – третя за популярністю іноземна мова, яку вивчають в Україні, після англійської та німецької. Близько 275 000 учнів вивчають її у молодшій, середній та старшій школах, з яких більше 14 000 – у школах з поглибленим вивченням французької (колишні спеціалізовані школи у радянській системі). В цих школах французькій приділяється у 2,5 більше навчального часу у порівнянні зі звичайними навчальними закладами. 

А біля 39 000 студентів, спеціалістів у галузі французької мови та студентів інших спеціальностей, обрали французьку як першу або другу мову для вивчення у вищих навчальних закладах. Технічні університети (торгівля, економіка та управління, інженерія, архітектура та будівництво), а саме франкофонні навчальні заклади (Київ, Харків, Дніпро), пропонують вивчення французької, адаптованої відповідно до професійних потреб та обраної студентом спеціальності. 

І, нарешті, 5000 осіб вивчають французьку в «Альянс Франсез» у регіонах та у Французькому інституті у Києві (IFU).

До слова, саме ці дві організації є лідерами з надання якісних послуг з вивчення французької мови всіма бажаючими, а також популяризації франкомовної культури на теренах нашої країни.

На додачу, діяльність Посольства Франції в Україні налаштована на збільшення кількості франкофонних спеціалістів, котрі працюватимуть у найперспективніших економічних та адміністративних секторах та зближуватимуть Україну з Європейським Союзом. До слова, з 2006 року наша країна має статус спостерігача в Міжнародній організації франкофонії і цим засвідчує свій намір поширювати її цінності.

В Україні в цілому та окремих її містах, таких як Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, постійно влаштовуються дні французької культури з концертами французьких гуртів та співаків, театральними прем’єрами, книжковими презентаціями, кіносеансами, круглими столами і, беззаперечно, студентськими обмінами.

Небувалою популярністю користується щорічний фестиваль “Французька весна”, що проводиться Французьким культурним центром, Альянс Франсез і Посольством Франції в Україні з 2004 року. Фестиваль традиційно включає різноманітну кінопрограму (Фестиваль допрем'єрних показів, ретроспективи і нічний марафон короткометражного кіно «Довга ніч короткого метра», зустрічі з майстрами французького кіномистецтва), театральні вистави, концерти музичних колективів, художні виставки тощо.

Les rêves se réalisent на уроках французької мови

Хоча англійська мова є найбільш поширеною мовою у світі, французька не втрачає статусу впливовості. Близько 274 мільйонів людей розмовляють нею, і це третя за величиною мова у світі для міжнародних відносин, з огляду на те, скільки країн використовують її як офіційну або робочу мову. 

Дізнатися більше про французьку культуру та мову надзвичайно корисно, якщо ви плануєте працювати за кордоном. 

Отже, який найкращий спосіб навчитися говорити французькою? 

В Україні надзвичайно розгалужена мережа мовних курсів та шкіл, що пропонують вивчення французької мови різних рівнів та для широко спектру потреб. Також ви можете швидко та ефективно вивчати французьку на приватних уроках з репетитором.

Чому вивчати французьку мову з репетитором, на нашу думку, найдієвіший варіант? 

По-перше, у сучасному глобалізованому світі дуже складно обходитися лише однією мовою, особливо якщо це стосується кар'єрних перспектив.  У деяких випадках навіть однієї іноземної мови вже буває недостатньо. 

Якщо ви вирішите вивчати французьку щотижня разом з іншою іноземною мовою, особливо якщо це європейська мова, то незабаром дізнаєтеся, що вони мають багато спільного у граматиці, лексиці, фонетиці, синтаксисі. Та і як не крути, три мови виглядатимуть захоплююче у вашому резюме!

По-друге, який найкращий спосіб підготуватися до іспитів з французької мови? 

З вчителем французької під час індивідуальних уроків, звісно. Це як і з підготовкою до ЗНО. Хто отримує найвищі бали у підсумку - ті школярі, що готувались до тестування разом з репетитором. 

Mieux vaut tard que jamais - ваш репетитор французької мови вже чекає на вас

Французькою мовою говорять у багатьох країнах, а не лише у Франції. Це майже всі континенти -  Африка, Америка, Азія. Швейцарія, Канада, Бельгія, Люксембург, Габон, Камерун, Мадагаскар, Ліван, Сейшельські острови, Монако, Коморські острови, В’єтнам, Лаос, Камбоджа, Туніс - і цей перелік невичерпний. То чому б, наприклад, не подумати про ERASMUS у франкомовній країні? Завдяки інтенсивним курсам, часу, проведеному в обраній країні, мовному середовищу, ви будете здивовані наскільки швидко і легко ви заговорили французькою чи підвищили свій рівень. Також це фантастична можливість удосконалити свій акцент. 

На платформі Superprof на вас чекають сотні професійних викладачів французької мови і це не обов'язково вчителі-українці! Ви можете навчатися на будь-якому рівні від новачка до експерта. Це чудове рішення, особливо якщо врахувати, що обійдеться вам це в середньому у 170 гривень за годину. Тільки уявіть, за таку ціну ви отримаєте змогу опанувати цілу низку прекрасний речей: французьку літературу, кулінарію, кінематограф, історію, пісні Мілен Фармер, Чарльза Азнавура, традиції, мистецтво!

Але як серед багатьох вчителів вибрати одного, але хорошого? Чи варто шукати репетитора з дипломом? Вчителя, що працює в школі? Носія французької мови? Студента філфаку?

Головне - вибрати репетитора, чия особистість резонуватиме з вашою власною. Незалежно від того, відвідуватимете ви мовні курси чи школу, вивчатимете французьку з допомогою друзів, або ж скористуєтеся послугами репетитора, шукайте вчителя, що працюватиме з максимальною віддачею! Це і буде правильний вибір! 

Приватні уроки французької мови – це чудовий спосіб удосконалити свою французьку чи освоїти її з нуля. Завдяки правильному навчанню ви покращите свої читання, письмо, аудіювання та вимову, тобто удосконалите свої знання мови та підніметеся на новий рівень. Хто знає які горизонти це перед вами відкриє - навчання у французькому вузі чи захоплива мандрівка франкомовними країнами.

Як кажуть у Франції: “Терпіння дає уміння”!

Що ви бажаєте вивчати?