Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів математики у Львові

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з математики, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

166 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку математики складає 166 грн/год

1 год

Швидкі мов близкавка! Наші репетитори з математики в середньому відповідають протягом 1 год

Вивчати математика у Львові ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок математики.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки математики не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з математики у Львові?

Середня вартість уроків з математики у Львові становить 166₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

 • досвіду репетитора з математики;
 • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
 • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з математики у Львові?

Приватні уроки з математики з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Львові, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з математики онлайн?

Більшість репетиторів з математики пропонують уроки з математики онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з математики, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з математики доступні зараз у Львові?

85 репетиторів доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Львові.

Оберіть свого репетитора з 85 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Львові?

Базуючись на 24 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити математика у Львові?

Величезна кількість талановитих репетиторів математика у Львові!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Цікавить репетитор з математики Львів? Потрібна допомога у покращенні успішності в школі або бажаєте згадати математику для нової кар'єри в IT? Вам обов'язково допоможе репетитор з математики, якого ви можете з легкістю знайти на Superprof. Забронюйте п

Нам справді потрібне вивчення математики?

Напевно ми вас не здивуємо, якщо скажемо, що більшість людей, які вивчали математику в початкових класах та алгебру в середній та старшій школах, вважають її не потрібною в житті. Чому ж формується таке ставлення до математики? Можливо однією з причин є те, що багато математичних явищ - обстрактні і тому їх важко осягнути та якісно засвоїти. Напевно саме тому учні та студенти недолюблюють цей предмет. Змінні, рівняння, формули - їх багато і часом їх складно зрозуміти, та все ж таки вони можуть знадобитися в реальному житті і швидше за все таки знадобляться. Хочемо ми того чи ні, а цифри і операції з ними нас оточують повсюди. Ми вираховуємо відсотки, ділимо чеки в кафе, визначаємо кількість матеріалу для ремонту, рахуємо вартість пального на дорогу від Львова до Франика. І нехай це не сильно складні математичні операції, та все ж це цифри та маніпуляції з ними, погодьтесь. Отже, фраза, яку сказала чи сказав ваш викладач математики про важливість цього предмету і застосування його в дорослому житті схожа на правду.

А що як поглянути на вивчення математики дещо під іншим кутом? Поглянули і побачили, що справа навіть не втому, що уроки з математики дають нам навички для вищезгаданих маніпуляцій у щоденному житті. Ні-ні, справа в тому, урок з математики - це заняття на якому активно розвиваються інші надзвичайно важливі навички та здібності.

Що розвиває математика?

Математика:

 • розвиває мислення та його пластичність;
 • зміцнює логіку;
 • розвиває наполегливість;
 • зміцнює навичку помічати закономірності та причинно-наслідкові зв’язки;
 • загартовує характер;
 • сприяє ефективнішому вивченню гуманітарних наук;
 • забезпечує успішну кар’єру в технічній сфері;
 • розвиває навичку вирішення побутових задач
 • виробляє психологічну стійкість;
 • тренує пам’ять;

Вчені Стендфордського університету експерементально довели, що розв’язування прикладів, рівнянь та математични задач покращує пам’ять. Роздумуючи над рішенням ми, дрослі, тренуємо навичку пошуку і «діставання» рішень та відповідей з нашої пам’яті. Діти ж до 7 років часто вдаються до допомоги пальців рук, а також різних замінників (реальних предметів, рахункових паличок). У «перехідний період», у віці від 7 до 9 років, у школярів формується «доросла» навичка «думання», осмислення і запам’ятовування інформації. Вони вчаться серйозно осмислювати й аналізувати інформацію, та застосовувати її на практиці. Цікавий факт: виявляється, на успішність з математики впливає… музика! Барбара Хелмрідж з Коледжу Нотр-Дам в Балтіморі виявила, що діти, які грали на музичних інструментах в середній школі набагато краще встигають з математики в старшій школі. Науковці виявили, що за розв’язання алгебраїчних завдань і обробку музичної інформації відповідає одна і та сама ділянка головного мозку. Ще раз переконуємося, що все пов’язано! Ну що, ми переконали тих, кому навчання математиці не до вподоби? На щастя тим, кому математика і без того подобається аргументів взагалі не потрібно. Тому, не гайте часу і швидше за уроки з математики онлайн!

Уроки з математики у Львові

На жаль, виявилося, що знайти навчальні математичні курси чи школи математики для дітей у Львові надзвичайно складно. Чому спитаєте ви, а ми вам відповімо - тому що таких шкіл і курсів в цьому місті обмаль. Правду сказати у Львові більше, ніж достатньо курсів для дошкільнят та учнів молодшої школи, що зосереджуються на ментальній арифметиці. Очевидно середній і старшій школі зосереджуватись немає на чому. Все що вдалось знайти - це вивчення математики в IT академії Step для дітей і дорослих, але напевно зрозуміло, що тут нахил все-таки в сторону професій, які в топі цієї сфери. Також старшим школярам доступне вивчення ментальної арифметики в Академії розвитку інтелекту SMARTUM.

Де знайти репетитора з математики?

З іншого боку, у Львові безліч репетиторів, які пропонують онлайн уроки математики для учнів середньої та старшої школи, а для останніх ще й обіцяють підготувати до ЗНО з математики на 180 + балів. Звучить обнадійливо! Вартість заняття починається з позначки 150 грн - виглядає доступно. Але навіщо моніторити безліч сайтів, коли вам потрібен репетитор онлайн? Ми про все подбали! Пошук вашого ідеального репетитора математики став елементарно простим на суперплатформі Superprof, де кваліфіковані репетитори зустрічаються із спраглими до знань учнями. Це місце, де зібралися виключно вчителі, коучі та репетитори свіх існуючих сфер і предметів, в тому числі й репетитори з математики. Тут зібрана вся така потрібна вам інформація за запитом «репетитор математики онлайн» чи «репетитор математики ЗНО»! І це не тому, що ми з ЦРУ чи Інтерпола, а тому, що кожен репетитор на платформі Superprof дбайливо, власними руками, детально заповнив свій профіль, вказавши свою кваліфікацію та навички; він чи вона ретельно обирають фотографію для свого профайлу і все це для того, щоб сподобатись саме вам! Тут ви одразу побачите, скільки конкретно коштує заняття і ніяких «від» чи «до»! На Superprof перше заняття безкоштовне! На нашій платформі викладають вчителі не тільки із самого Львова чи околиць, а з цілої України, що збільшує шанси для вас та вашої дити знайти «вашого» репетитора і отримати першокласні знання.

Не витрачайте час на пошуки місця - витрачайте його на пошуки найращих репетиторів! Ваш ідеальний репетитор математики онлайн вже тут і готовий допомогти з будь-чим: домашкою, предметом в цілому, контрольною, проєктом, ДПА чи ЗНО з математики.

Що ви бажаєте вивчати?