Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка репетиторів англійської мови у Вінниці

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори англійської мови, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

165 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку складає 165 грн/год

1 год

Диплом має значення! 6 репетиторів мають підтверджений документ про кваліфікацію

Вивчати англійську мову у Вінниці ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати перший урок англійської мови.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки англійської мови відкриють для вас не просто нову мову, але й безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

Скільки вартує приватний урок англійської мови у Вінниці?

Знайте, що у Вінниці середня ціна індивідуальних уроків з англійської мови складає близько 165 грн/год.

Вартість навчання англійської мови буде коливатися в залежності від:

  • Досвіду обраного репетитора
  • Місця проведення уроку (по Скайпу або у вас чи у репетитора вдома)
  • Кількості занять та тривалості кожного сеансу
  • Мети ваших занять (ви вивчаєте англійську для задоволення чи збираєтеся поглибити знання для кар’єрного зростання?)

97% наших приватних учителів дарують перший урок.

Дізнайтеся більше про ціни уроків з наставниками англійської мови, що знаходяться у вашому районі.

🏅 Скількивчителів у у Вінниці готові викладати уроки англійської мови?

54 приватних репетиторів англійської мови готові викладати уроки англійської у Вінниці та поблизу.

Щоб знайти свого приватного репетитора, перевірте оголошення вчителів, щоб дізнатися більше інформації про їхні методи викладання.

Обирайте своє індивідуальне заняття англійської мови з нашої вибірки з 54 репетиторів.

💻 Чи можливо обрати уроки англійської з репетитором онлайн?

Навчіться говорити англійською мовою онлайн з приватним репетитором із Superprof. Знайдіть носіїв англійської мови онлайн, щоб швидше поліпшити свої мовні навички та вдосконалити вимову.

Багато з наших репетиторів англійської мови пропонують уроки онлайн. Насправді близько 80% приватних вчителів на нашій платформі дають уроки англійської мови через вебкамеру.

Щоб знайти доступних вчителів англійської мови онлайн, просто оберіть цю опцію в пошуковику, і ви побачити усіх наставників, які пропонують уроки онлайн з обраного вами предмету.

Онлайн уроки через вебкамеру надають вам більше переваг. Ви можете планувати свої заняття згідно зі своїм розкладом, і онлайн уроки також часто коштують дешевше, оскільки вчитель не витрачається на дорогу.

Знайдіть свого репетитора англійської мови онлайн.

✒️ В середньому, яку оцінку поставили учні репетиторам англійської мови у Вінниці?

Учні оцінили своїх репетиторів англійської мови в середньому на 5.0 з 5 згідно з 13 відгуками.

З будь-яких питань стосовно заняття, менеджер служби клієнтської підтримки Superprof буде тут для їх вирішення телефоном або по e-mail в робочі дні тижня.

🇺🇸Для чого потрібно брати приватні уроки англійської у Вінниці?

Уміння вільно говорити англійською мовою має низку переваг. Можливість говорити іноземною мовою відкриє перед вами безліч дверей до працевлаштування, подорожей та культури.

Іншими перевагами вивчення англійської мови є збільшення шансів на працевлаштування та покращені навички аудіювання.

Усі заняття з дипломованим учителем дарують вам шанс швидко опанувати англійську мову.

Запишіться на приватні уроки англійської, щоб дізнатися більше про цю мову разом з компетентним учителем. З допомогою вашого наставника у вас з’явиться час більш ефективно опанувати англійську мову.

Прагнете вивчити англійську мову у Вінниці?

Величезна кількість талановитих репетиторів англійської у Вінниці!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Урок англійської мови у Вінниці - інвестиція у ЗНО, ДПА та міжнародні іспити (TOEFL, IETLS тощо)

За останні роки в Україні зросла кількість людей, що користуються допомогою приватних репетиторів. Підготовка до ЗНО, супровід з домашніми завданнями, підвищення привабливості кандидатури на ринку праці, життя за кордоном - індивідуальне навчання з професіоналом має безліч переваг.

Тим не менш, існують і певні нюанси, про які вам потрібно знати, перш ніж почати співпрацю з репетитором, особливо, коли мова йде про школярів. Всі ми різні, і те, що підходить одному, може абсолютно не влаштовувати іншого.

Беручи до уваги вищесказане, давайте подивимося на плюси та мінуси приватних уроків та шляхи пошуку репетитора у Вінниці.

Переваги приватного навчання

Кожен репетитор скаже вам, що немає двох однакових учнів. Проте в школі, коледжі, училищі чи університеті ми очікуємо, що вчителі та викладачі навчатимуть своїх студентів одним і тим же методом, а результати в усіх випадках будуть просто дивовижними. Звісно, це не вина вчителя, це проблема системи, котра диктує спосіб навчання учнів.

З деякими такий метод працює. Зрештою, ми всі проходили школу, а нерідко й університет, де отримували зазвичай ґрунтовні знання, але якщо метод навчання не спрацьовував з окремим учнем, то в нього виникали проблеми.

Коли школяр починає відставати, то все подальше навчання перетворюється на сніжний ком. У підсумку йому може не вистачити фундаментальних знань, необхідних для розуміння пізніших тем предмету, а вчитель не матиме часу або ресурсів, щоб адаптувати уроки для кількох учнів, які починають відставати.

Під час приватного навчання репетитор може зосередитися на концепціях, які учень прагне чи потребує вивчити, навчати його у спосіб, який підходить саме цій конкретній дитині, і взаємодіяти з учнем так, як вчителі в школі не можуть.

Зрозумійте нас правильно, шкільні вчителі або університетські викладачі чудово працюють, але обставини, в яких їм доводиться навчати студентів, не ідеальні. 

Крім покращення навчання в школі, приватні домашні заняття є надзвичайно корисним, коли мова йде про освоєння нових навичок, отримання досвіду чи опанування новоспеченого хобі.

Репетитори мають змогу адаптувати кожен урок під свого учня і можуть повністю зосередитися на його потребах протягом кожної хвилини заняття.

Мінуси приватного навчання

Звісно, ​​якби репетиторство було настільки ідеальним, усі б ним займалися. Як ми вже зазначали, величезна кількість людей співпрацює з приватними викладачами задля покращення результатів іспитів, отримання нових навичок, покращення позицій на ринку праці чи освоєння нового хобі. Але так роблять не всі і на це існує декілька причин. 

Найочевиднішою є вартість. В ідеальному світі репетитори мусили би бути безкоштовними, але в реальному житті це не так, і саме це утримує та стає на заваді деяким учням отримати освіту, на яку вони заслуговують.

На щастя, тут важливу роль відіграють попит і пропозиція. Чим більше репетиторів, тим менше вони будуть коштувати через конкуренцію один з одним. Якщо вони не знижують тарифи, то покращують свої послуги, щоб забезпечити їх презентабельність.

Наприклад, серед репетиторів є студенти університетів, котрі бажають заробити додаткові гроші під час навчання. Зазвичай ціна за їхні послуги доволі розумна і саме вони можуть стати прекрасним вибором для школярів, які готуються до здачі ЗНО, оскільки зовсім недавно вони самі проходили це випробування.

Для багатьох із нас час також має велике значення. Щоб отримати максимальну віддачу від репетиторів, регулярні заняття є обов’язковими. Навіть якщо ви зустрічаєтеся зі своїм репетитором лише раз на тиждень, пропущений урок може відкинути вас назад, адже ви втрачаєте можливість ґрунтовно закріпити вивчене з попереднього.

Якщо ви серйозно ставитеся до переваг приватного навчання, вам потрібно знайти час і гроші. Як тільки ви це зробите, то будете вдячні собі за такий крок.

Нарешті, питання мотивації. Наприклад, якщо ви наймаєте репетитора для своїх дітей, будьте обережні з поясненням їм цього рішення. Зрештою, репетитору буде важко допомогти дитині, якщо вона повністю демотивована його присутністю.

Пошуки репетитора англійської мови у Вінниці

Коли приватні заняття з англійської звучать для вас як правильний варіант, все, що вам необхідно зробити, це зайти на сайт Superprof. Тут оберіть англійську мову та із запропонованого переліку міст виберіть Вінницю.

Перед вами зринуть профілі досвідчених і кваліфікованих викладачів, що допоможуть вам ґрунтовно та цікаво опанувати англійську. 

Багато наших кандидатів пропонують першу годину або урок безкоштовно, отже ви можете спробувати кількох потенційних репетиторів, перш ніж вирішити, хто з них допоможе вам у вивченні мови ЇЇ Величності Єлизавети.

Може, ви і не освоїте таблицю неправильних дієслів під час першої вільної години, але це хороша можливість для учня обговорити з викладачем свої цілі, те, як він любить навчатися, його досвід і рівень у предметі, а також про деталі уроків, їхню вартість.

Також невеликий лайфхак для тих, хто має обмежений бюджет. Розгляньте з вподобаним репетитором можливість групового навчання. Зберіть кількох друзів, колег або членів сім’ї та розділіть витрати за навчання разом.

Заняття з англійської можуть проходити як віч-на-віч, так і в онлайн форматі. Хоча зазвичай подібні деталі ви можете прочитати у профілі викладача. Як бачите - все покликане скоротити час ваших пошуків!

Отже, не баріться та перегляньте всі доступні профілі репетиторів англійської у Вінниці на нашому сайті, перш ніж вирішити, який із них підходить саме вам, та зв’яжіться з обраним кандидатом, щоб отримати додаткову інформацію про те, як він може допомогти саме вам!

Що ви бажаєте вивчати?