Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка репетиторів англійської мови у Львові

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори англійської мови, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

175 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку складає 175 грн/год

3 год

Швидкі мов близкавка! Наші репетитори англійської мови в середньому відповідають протягом 3 год

Вивчати англійська мова у Львові ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати перший урок англійської мови.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки англійської мови відкриють для вас не просто нову мову, але й безліч нових можливостей.

Ознайомтеся з відгуками інших учнів про репетиторів англійської мови у Львові

Юліанна

репетитор з англійської мови

Дуже цікаві та інформативні заняття! Рада, що почала займатись саме з тобою. Найбільше подобається, що все інтерактивно і мені навіть зошит не потрібен!!!

Юліанна

репетитор з англійської мови

The lessons are just amazing! Julia makes every lesson interesting and different. Lots of audios, videos , interactive tasks etc. A perfect tutor ️

Юля, 2 місяців тому

Julia

репетитор з англійської мови

Юлія-професійний, уважний і дуже позитивний викладач, я отримую задоволення від наших уроків.

Toma, 3 місяців тому

Ольга

репетитор з англійської мови

Така терпляча викладачка! Створює комфортну атмосферку на уроці, при цьому помічала всі мої помилки і добре підказала що далі робити. Хочу продовжити вчитись з Ольгою! Thank you!

Тоня, 4 місяців тому

Андріана

репетитор з англійської мови

Чудова дівчина, одразу знайшли спільну мову, визначили, як краще я засвоюю інформацію та підібрали для цього навчання. Позитивна та відкрита, дуже приємна людина, я дуже рада, що знайшла її

Вікторія, 7 місяців тому

Питання та відповіді

Скільки коштує індивідуальне заняття англійської мови у Львові?

Знайте, що у Львові середня вартість приватних занять з англійської мови складає близько 175 грн/год.

Ціна навчання англійської мови буде різнитися в залежності від:

 • Досвіду обраного репетитора англійської мови
 • Місця проведення уроку (онлайн або у вас чи у репетитора вдома)
 • Частоти занять та тривалості кожного заняття
 • Мети ваших занять (ви вивчаєте англійську для задоволення чи збираєтеся поглибити знання для кар’єрного зростання?)

97% наших приватних учителів пропонують перший урок безкоштовно.

Дізнайтеся більше про ціни уроків з приватними репетиторами англійської мови, що знаходяться у вашому районі.

🏅 Скільки доступних приватних репетиторів готові давати уроки англійської у Львові?

у Львові та поблизу 215 вчителів готові давати уроки англійської.

Щоб знайти свого приватного репетитора, подивіться резюме вчителів, щоб дізнатися більше інформації про їхні методи викладання.

Обирайте свій урок англійської мови у Львові з нашої вибірки з  215 доступних вчителів.

💻 Як я можу обрати уроки англійської мови онлайн?

Навчіться говорити англійською мовою онлайн з приватним репетитором із Superprof. Знайдіть носіїв англійської мови онлайн, щоб швидше покращити мовні навички та вдосконалити вимову.

Багато з наших вчителів англійської мови пропонують уроки онлайн. Насправді близько 80% приватних вчителів на нашій платформі проводять уроки англійської мови в мережі.

Щоб знайти доступних вчителів англійської мови онлайн, просто оберіть цю опцію в пошуковику, і ви побачити усіх наставників, які пропонують уроки онлайн з обраного вами предмету.

Онлайн уроки по Скайпу надають вам більше переваг. Ви можете планувати свої заняття згідно зі своїм розкладом, і онлайн уроки також часто коштують дешевше, оскільки репетитор не витрачається на дорогу.

Знайдіть свого репетитора англійської мови онлайн.

✒️ Який середній бал поставили учні вчителям англійської мови у Львові?

З урахуванням 42 відгуків, що учні дали своїм вчителям англійської мови, середньою оцінкою є 5.0 з 5.

Менеджер служби клієнтської підтримки Superprof буде в доступі, щоб телефоном або електронною поштою з понеділка по п’ятницю допомогти вам, якщо виникнуть будь-які скарги стосовно заняття.

🇺🇸Чому б не розпочати приватні уроки англійської у Львові?

Знання англійської мови має низку переваг. Можливість говорити іноземною мовою відкриє перед вами безліч дверей до працевлаштування, подорожей та культури.

Іншими перевагами вивчення англійської мови є збільшення шансів на працевлаштування та покращені навички аудіювання.

Усі заняття з кваліфікованим приватним репетитором дарують вам шанс більш ефективно опанувати англійську мову.

Запишіться на приватні уроки англійської, щоб дізнатися більше про цю мову разом з кваліфікованим учителем. З допомогою вашого наставника у вас з’явиться час більш ефективно опанувати англійську мову.

Прагнете вивчити англійська мова у Львові?

Величезна кількість талановитих репетиторів англійська мова у Львові!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Репетитор англійської мови Львів, уроки для всіх рівнів: загальна, розмовна чи бізнес англійска, підготовка до ЗНО, ДПА та міжнародних іспитів (TOEFL, IETLS тощо)

Кульчицький і англійці

1688 рік. Відень. Юрій Кульчицький розлого походжав між столиками своєї кав'ярні “Під синьою пляшкою” з тацею, на якій були чашечки з його фірмовою “віденською моккою”.

 • Ось пани-брати, прошу! Насолоджуйтесь! - пригощав відвідувачів.

І тут за одним столиком помітив двох чоловіків у високих чорних циліндрах. Розмовляли вони мовою, яку Кульчицький не розумів, але з вимови допетрав, що то була англійська.

 • Cuppa tea! Mister! Please! - цвенькали пани, але Кульчицький не розумів.
 • Чаю їм, - врешті переклав котрийсь з відвідувачів.
 • Нема! Тільки кава, пане-брати! - знизав плечима Кульчицький.
 • No! No! - скривилися англійці, замахали руками і залишили кав'ярню.
 • Вони там кави не п'ють, тільки чай! - знову обізвався “знавець” англійської.

“Ось воно що! Ну це поки!”, - хитро прижмурив око прудкий на гешефт Кульчицький, - “Відень на каву підсадив і Льондон зможу! От тільки мову треба вивчити …”

Кульчицький і англійська

Сидів Кульчицький і міркував: “У Відні вчити англійську коштуватиме дорого, та і Львів має славу міста, де мови опановувати легко, адже вдосталь хороших спеціалістів. Їду до Львова і шукаю собі репетитора з англійської! Ще і родичів заразом відвідаю! Братиму індивідуальні уроки і скоро заговорю англійською, як Байрон! А тоді “Гелло, Лондон!” Пару кав'ярень на Оксфорд-стріт відкрию. Справа моя ширитиметься Європою!”

Відпив кави, подумав: “Треба налаштуватись, адже у будь-якому разі необхідна самоорганізація та дисципліна, весь час памяти для чого я вчу англійську. Мотивація понад усе! У такому разі результат не забариться! А ще і з хорошим вчителем! Гай-гай!  Але такого ще знайти треба!”

Роздуми пана Кульчицького тривають

“Отже варіантів маю два: вчитися онлайн або ж віддати перевагу живому спілкуванню! Плюс займатися у групі чи винаймати репетитора для індивідуальних уроків? На які речі звернути увагу при виборі курсів? Просторі затишні класи, де можна і кави випити у перерву і з приємним панством попліткувати? Чи можливо, щоб дизайн був не згірший, ніж у хоромах турецького султана? І щоб тепло було у кімнаті, коли за вікном лютує негода. Або, щоб знаходились ті курси не десь аж біля Кракова, а близько-близько до будинку, де житиму. Чи у центрі міста, щоб виходити в люди і кожен раз мати нагоду чепуритись? Одним словом все треба обдумати.

А як щодо підручників? Школа матиме свої власні програми чи слідуватиме за планами заморських шкіл? На які навички основний акцент у викладанні? Говоріння? Класична граматика?” Тут у пана Кульчицького розігрався вже професійний інтерес бувалого товмача, тобто перекладача, який знав не одну, і не дві мови! “Чи можна щось дізнатись про викладачів, яким довірюся. Чи направду вони будуть навчені мужі та панянки, що постійно розвиваються? Чи буде можливість спілкуватись із носієм мови? З якимось джентльменом чи леді?”

Витяг пан Кульчицький смартфон і почав гуглити інформацію. “Гарно, коли є змога відвідувати розмовний клуб, щоб розвивати комунікативні навички, спілкуючись англійською. Хороша новина, що у Львові майже у кожній мовній школі є розмовні клуби англійською, а також влаштовуються різні вечірки, майстер-класи, де учасники можуть спілкуватись у невимушеній обстановці і, знову ж таки, англійською. Ага, це плюс! І зазвичай ці заходи ще і безкоштовні! Це допоможе суттєво зекономити! А ось і найкращі школи англійської мови Львова!”

Рейтинг виглядав так:

 1. Step Up
 2. Language Step
 3. AmES або Американська англійська школа
 4. Azbuka Svitu
 5. Green Forest

“Цікаво, а скільки часу мені треба буде провести у Львові? Довго я там не засиджуватимусь, - подумав пан Кульчицький, - кав'ярню без пильного ока лишити не можу! Пишуть, що заняття, залежно від рівня, тривають від 2 місяців. Ціна починається від 700 гривень за місяць. Точно дешевше, ніж у Відні!”

Пан Кульчицький шукає репетитора онлайн

“А може знайти репетитора онлайн та і не треба нікуди їхати? І час збережу, і гроші, що вже там гріха таїти! Ось і сайт є хороший для пошуків - Superprof! Переваг у онлайн-освіти багато - якщо буде погана погода, не треба нікуди йти, та і час економиться! Краще його витратити на приготування нових кавових рецептів! До того ж, якщо навчатись онлайн, то можна бути певним, що репетитор повністю пристосується до моїх потреб, а що не кажіть, це однозначно прискорює процес навчання! Можна буде жити і в Самборі, а вчителя мати з самого таки Львова!” Присьорбнув Кульчицький кави, посидів замріяно.

“У Львів їду! Сумую за рідними місцями! Погостюю-повчусь! Репетитора знайду онлайн, щоб мати вдосталь часу на гостини по родичах! Курс виберу інтенсивний та ще щоб опісля й іспит IELTS здати! Благо, на Superprof  кваліфікованих репетиторів для цього вистачає! Вивчу англійську так, щоб і з їхніми монархами не соромно було розмовляти! Кавою пригощати! Збираю зошити та чорнила і в дорогу!”

Пан Кульчицький повертається до Львова вчити англійську

 • Вельмишановний і милостивий пане! Зупиніть свою бричку! Я їду до Львова вчити англійську! Чи не треба вам подорожанин?
 • Гарно придумали! Сідайте, пане! - відказав візник.

Ось саме так почалась ще одна історія між українцем та англійською мовою. А коли розпочнеться Ваша? Скільки разів ви планували, але плани ті не виходили “за межі кав'ярні”. Тож не баріться зараз! Мерщій на пошуки найкращого репетитора з англійської мови на нашому сайті Superprof! Пан Кульчицький рекомендує!

Що ви бажаєте вивчати?