Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка репетиторів англійської мови у Дніпрі

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори англійської мови, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

200 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку складає 200 грн/год

0 год

Швидкі мов близкавка! Наші репетитори англійської мови в середньому відповідають протягом 0 год

Вивчати англійська мова у Дніпрі ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати перший урок англійської мови.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки англійської мови відкриють для вас не просто нову мову, але й безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з англійської мови у Дніпрі?

Середня вартість уроків з англійської мови у Дніпрі становить 200₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

 • досвіду репетитора з англійської мови;
 • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
 • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з англійської мови у Дніпрі?

Приватні уроки з англійської мови з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Дніпрі, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з англійської мови онлайн?

Більшість репетиторів з англійської мови пропонують уроки з англійської мови онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з англійської мови, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з англійської мови доступні зараз у Дніпрі?

97 репетиторів доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Дніпрі.

Оберіть свого репетитора з 97 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Дніпрі?

Базуючись на 23 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити англійська мова у Дніпрі?

Величезна кількість талановитих репетиторів англійська мова у Дніпрі!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Цікавить репетитор англійської мови у Дніпрі? Готуєтесь до ділових переговорів, вступу в університет або просто бажаєте дивитись фільми без перекладу? Ось наші поради щодо того, як знайти уроки англійської у Дніпрі, які відповідають саме вашим потребам.

Чи задумувались ви коли-небудь про що говорять кам'яні баби в музеї Яворницького, коли світло погасло, а працівники музею розійшлися по домівках! А давайте послухаємо! Бо вони не такі вже і мовчазні, якими здаються на перший погляд!

 • Недавно дізналась, любі мої, цікавезний факт - виявляється слово “set” є найбагатозначнішим словом у англійській мові, для дієслова воно дає 44 значення, для іменника — 17 значень, а для прикметника — 7! Та ще і плюс до всього велику кількість різних варіантів!
 • А ви і досі продовжуєте вправлятись у вивченні англійської?
 • О, так! Це вже моя passion! Тяга і запал! Мова неба,тобто авіації! Офіційно!
 • Тільки не кажіть, що збираєтесь стати пілотом!?
 • О, ні! Я prefer спокійне життя! Але … мова наукових публікацій, технологічного прогресу, третя у світі за поширенням! Terrific!!!
 • Добре-добре! Переконали! І де ж ви вивчаєте свою англійську тут у нас, у Дніпрі?
 • А ось слухайте!

Школи та курси

У Дніпрі існує безліч локальних та мережевих шкіл, де можна вивчати англійську мову різного рівня складності та для широкого спектру потреб - професійного, саморозвитку, для здачі ЗНО, подорожей, хороших оцінок у школі, ведення бізнесу, розширення кола друзів. Існують також і онлайн школи, які надають ідентичні послуги, що і звичайні, з різницею лише у навчальному форматі. Яку з них вибрати - це вже справа смаку та зручностей, бо кожен з цих двох варіантів має як свої переваги, так і недоліки. Якщо врахувати відгуки та оцінки учнів, рейтинг офлайн шкіл виглядатиме приблизно так:

 1. FRIENDS English Club
 2. Open World
 3. Green Forest
 4. Mr.English Language School
 5. Speak Up

Якщо поглянути на карту, то більшість шкіл знаходиться у центрі міста. Зазвичай така локація обгрунтовується вдалою транспортною розв'язкою. Кожна із цих шкіл пропонує також онлайн-уроки. Також до послуг учнів різноманітні майстер-класи, вечірки, а часом навіть екскурсії у інші міста, де є мережа конкретної школи. Плата за місяць (2 заняття в тиждень по 90 хвилин) починається від позначки 1200 гривень. Кожна зі шкіл намагається привабити учня, тому створює додаткові акції та приємні бонуси, але це все треба відслідковувати на їхніх сайтах та сторінках у соцмережах.

Репетиторство онлайн чи офлайн

Також дуже зручний та результативний метод вивчення англійської мови (і найпоширеніший не тільки у Дніпрі, а й назагал в Україні) - це найняти репетитора з англійської мови, який працюватиме індивідуально з вами (бо у звичайних мовних школах заняття зазвичай проходять у групах). Відповідно, це гарантує вам підлаштування процесу вивчення мови виключно під ваші потреби, а головне - із повним урахуванням ваших слабких та сильних сторін. Знайти репетитора для вивчення англійської в Дніпрі ви можете на спеціальних сторінка у соціальних мережах (Фейсбук, Інстаграм), а також на профільних сайтах (Superprof - профі у цьому!! Переконайтесь самі!). Дуже часто дієвим буває також і пошук репетитора серед знайомих, або за їхніми рекомендаціями. В середньому послуги репетитора з англійської мови в Дніпрі коштують від 120 гривень за годину. Звісно, часто приватні вчителі просять відшкодовувати витрати на транспорт до вашого дому (і погодьтесь, це - справедливо!), але ці та інші деталі завжди визначаються та обговорюються при індивідуальному спілкуванні!

Розмовні клуби

А що робити, коли ви вже знаєте поіменно вчителів майже у кожній мовній школі довкола проспекту Яворницького, але на питання іноземця “How are you doing?” чи “Sorry, can you help me?” ще і досі присоромлено відводете очі в бік і вскакуєте в перший-ліпший трамвай. Вихід - подолати мовний бар'єр у колі однодумців у одному з розмовних клубів, які функціонують у Дніпрі! Де вони? Розказуємо!

Варто зауважити, що майже кожна мовна школа влаштовує розмовні клуби для своїх учнів. Але знову - це і плюс, і мінус. Добре, що не треба їздити з місця на місце, а залишатись у середовищі, яке звичне і комфортне! Та з іншого боку - знайомі вимови, інтонації, звичка, що англійська - тільки тут і з цими людьми, при тому, що світ - ширший! Краще намагайтеся спілкуватись англійською з якомога більшою кількістю людей та у незвичних обставинах. Це максимально наблизить вашу англійську до реального життя!

В першу чергу, поцікавтесь у працівників центральної міської бібліотеки, що на проспекті Яворницького, та в обласній науковій бібліотеці імені Кирила та Мефодія про дні роботи розмовних клубів, що функціонують від різних організацій на їхній базі. Також часто любителі talk English збираються у кав'ярні “Coffee Life” у центрі міста. Смачна кава та розслаблена атмосфера збирають багатьох непересічних людей. Якщо ж вам цікаво поспілкуватись англійською з носіями мови не тільки з Америки чи, скажімо, Британії, а з тієї ж ПАР - пошукайте розмовні клуби на базі релігійних організацій Дніпра, як от мормони. Зазвичай під час розмовних клубів релігійна тематика толерантно оминається!

Як бачите, можливостей надзвичайно багато, було б тільки бажання! А як говорять добрі люди - апетит приходить під час трапези. Тож не відкладайте пошуки приватного вчителя англійської мови на завтра чи ще на більш невизначений термін, а спробуйте вже зараз скористатись пошуковим рядком нашого сайту Superprof!

Велика кількість професіоналів на Superprof вже готові допомогти вам освоїти одну з найпоширеніших мов світу без зволікань! Та і які можуть бути зволікання, якщо вже навіть кам'яна баба у музеї Яворницького розмовляє англійською!

Що ви бажаєте вивчати?