Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів
з англійської мови онлайн

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 528 відгуками.

191 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 191₴

1 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 1год.

Навчатися ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте
свої уроки з англійської мови онлайн

Обговоріть з репетитором зручний час, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат!

3. Відкривайте для себе нові враження

З передплатою "Student" ви отримаєте необмежений доступ до викладачів, репетиторів, тренерів та інструкторів на 1 місяць. Цілий місяць, щоб обрати нове хобі і дізнатися щось нове!

Наші колишні учні
оцінили своїх репетиторів з англійської мови

Галина

репетитор з англійської мови

Чесно говоря, я в приятном шоке) Учил английский давно, ещё в школе, многое забыл. Но на уроке с таким репетитором всё прошло в дружеской...

Dasha

репетитор з англійської мови

Ще перед уроком надіслала тест на знання мови і тим самим зекономила час на уроці, відведений на перевірку знань. Тому ми майже одразу...

Аня, 2 дні тому

Dasha

репетитор з англійської мови

Урок пройшов чудово. Пояснення тем цікаве та зрозуміле.

Катерина, 2 дні тому

Ольга

репетитор з англійської мови

Пані Ольга - чудова викладачка. На пробному була приємна атмосфера, час пролетів непомітно, я думала у кінці що пів заняття пройшло. Все...

Ксенія, 3 дні тому

Тимофій

репетитор з англійської мови

Вже з першого зайняття Тимофій мене зацікавив!Я дуже йому вдячна за цю годину англійської мови!Я зрозуміла що буду вчитися саме у цього викладача!Дякую

Валерія, 4 дні тому

Владислава

репетитор з англійської мови

Владислава, преподаватель тот, который внимателен к целям ученика. У меня большая проблема с восприятием английского на слух....

Qbes, 1 тиждень тому

Питання та відповіді

📒 Яким чином відбуваються уроки з англійської мови онлайн?

Ви можете спілкуватись з репетитором безпосередньо у чаті Superprof та домовитись про зручний для вас обох спосіб проведення уроків. 

Сьогодні існує багато можливостей відеозв'язку: 

 • Skype
 • Hangout
 • Zoom
 • Viber
 • Telegram

Деякі з цих програм пропонують не лише можливість голосового зв'язку, але також функцію 

транслювання екрану, та крім того мають мобільний додаток. Завдяки цьому ви можете навчатись де та коли завгодно з планшету або мобільного телефону. 

2198 репетиторів пропонують уроки з англійської мови онлайн.

🔎Яким чином відбувається відбір онлайн-репетиторів з англійської мови?

Перевірка особистих даних та наданої інформації

Ми перевіряємо особисті, контактні дані (телефон, електронна пошта, фото) та дипломи наших репетиторів.

Відгуки та рекомендації

Всі відгуки та рекомендації, розміщені в оголошеннях репетиторів, на 100% достовірні та перевірені.

З 2198 профілів онлайн-репетиторів оберіть саме того, що максимально відповідає вашим потребам.

🎓 Скільки репетиторів доступні зараз для уроків з англійської мови онлайн?

2198 репетиторів з англійської мови готові допомогти вам у вивченні англійська мова.

Ознайомтеся з профілями репетиторів та оберіть саме того, що максимально відповідає вашим очікуванням та потребам.

Оберіть свого ідеального репетитора з 2198 профілів.

💸 Яка середня вартість приватних уроків з англійської мови онлайн?

Середня вартість онлайн-уроків з англійської мови становить 191₴

Тарифи варіюються в залежності від:

 • досвіду репетитора з англійської мови;
 • тривалості та частоти уроків.
 • 97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Крім того, зазвичай тарифи уроки онлайн на 20% дешевше уроків віч-на-віч.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік .

✒️Яка середня оцінка онлайн-репетиторів з англійської мови?

Базуючись на [NB_ACCORD]528|отриманому відгуку|отриманих відгуках|отриманих відгуках|[/NB_ACCORD], 

наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути 

відгуки учнів про кожен предмет.

💻 Чому варто віддати перевагу урокам онлайн ?

Онлайн-навчання ще ніколи не було настільки популярним, як сьогодні. 

По-перше, навчатися онлайн стало простіше завдяки новим технологічним рішенням. Ви можете отримувати уроки такої ж якості, як і віч-на-віч, але при цьому не витрачати час та кошти на дорогу. 

По-друге, онлайн-уроки долають всі кордони, адже дають можливість обирати репетитора незалежно від вашого місцеперебування. Це також гарний привід опанувати нову дисципліну, репетиторів з якої немає в вашому місті/країні.

2198 репетиторів  з англійської мови готові вам допомогти у навчанні. 

Прагнете вивчити щось нове?

Величезна кількість предметів та талановитих репетиторів на ваш вибір!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Репетитор англійської мови онлайн - найзручніший спосіб нарешті опанувати мову

Інтернет безперечно зробив наше життя в рази комфортнішим. Ми працюємо з дому, замовляємо їжу з ресторанів, продукти з магазинів, одяг з інших країн - онлайн. Тож не дивно, що з кожним днем все більша і більша кількість людей береться за вивчення англійської мови також онлайн. Воно й не дивно, бо цей формат має безліч переваг!

Плюси вивчення англійської онлайн:

 1. Навчання відбувається у максимально комфортній для вас атмосфері - рідний дім та зручний робочий стіл, а на додаток ще і улюблений кіт муркотить на колінах, або ж у найближчому кафе чи з побережжя океану - плюс онлайн навчання в тому, що ви ніяким чином не прив'язані до місця, було б тільки підключення до Інтернету. І навіть якщо ви саджаєте чи копаєте картоплю в селі - це вже також більше не причина відміняти заняття з англійської! Make a break - study English!
 2. Не потрібно витрачати гроші на придбання книг та інших навчальних матеріалів. Усе необхідне для вивчення англійської вже буде на сайті. Для того, щоб закріпити отримані знання і почати використовувати їх на практиці, можна скористатися численними онлайн-тренажерами. Також цифрова платформа дає багато наочності - це і фільми, і музичні кліпи, інтерв'ю, подкасти (контент зазвичай з субтитрами). Такий інструментарій дуже полегшує і пришвидшує процес навчання.
 3. Гнучкість. Розклад ваших занять залежатиме виключно від ваших бажань та можливостей. Ну і самодисципліни (саме через це бажано навчатись все таки з репетитором онлайн для забезпечення регулярності занять. Або хоча б комбінувати - онлайн самоосвіта і уроки з репетитором). Жахливий робочий графік вже не зможе стати на перешкоді мрії співати пісні Мадонни та розуміти їх сенс чи декламувати поезію Чарльза Буковскі бабусям біля під'їзду.
 4. Не треба витрачати час на поїздку до найближчої мовної школи (яка дуже часто знаходиться у центрі міста!) Приємніше і змістовніше витратити цей час на перегляд чогось на Netflix (а якщо цей перегляд англійською мовою - вдвічі змістовніше!)
 5. Онлайн навчання часто ще і дешевше, адже, як мінімум, вам не треба витрачати гроші на проїзд. Плюс, ви вже не залежите від фінансової політики мовних шкіл міста. Завжди можна знайти репетитора, послуги якого можуть коштувати менше, ніж вчителя з курсів іноземної мови. А якщо ви вивчаєте мову самостійно, то ваші витрати - це тільки рахунок за електроенергію та послуги Інтернету.
 6. Якщо ви вивчаєте англійську мову онлайн з репетитором - це гарантує вам максимально індивідуалізований підхід, адже весь час уроку вчитель приділятиме виключно вам та вашим потребам. За рахунок цього ви отримуєте максимальну віддачу від занять. Можна зосередитися на тих темах, що викликають більший інтерес або ж труднощі. Та ще і заняття відбуватимуться у комфортному для вас темпі.
 7. Тренування самоорганізації та самодисципліни. Якщо ви змогли освоїти англійську самостійно онлайн (або навіть з репетитором), не сумнівайтеся - час переходити до опанування йоги онлайн чи комп'ютерної інженерії. Вам все вдасться!

З чого розпочинати вивчення англійської мови онлайн?

Коли ви вже серйозно налаштувались, то не гайте часу, щоб  ще бува не “розлаштуватись”! Спочатку дізнайтеся свій рівень. Пройдіть тест-онлайн, щоб визначити свій рівень і вже, відштовхуючись від цієї інформації, будуйте план навчання. Якщо результати тесту показують, що у вас базовий рівень, а ви вже в оригіналі читаєте Франкенштейна, краще пройдіть ще декілька тестів. Їх існує безліч у безкоштовному онлайн доступі. Якщо ви займатиметесь з репетитором, то викладач сам запропонує вам свій тест і розтлумачить його результати.

Далі. Визначтеся з часом, який ви готові виділити на своє навчання. Намагайтеся ставити реалістичні цілі. Upper Intermediate за дві неділі - це нереальний план, хіба тільки якщо ви один із братів Йолден. Складіть план і намагайтесь неухильно йому слідувати. Самодисципліна - ваше все!

Наостанок, визначіться з темами, які вам цікаво чи необхідно вивчити та приступайте безпосередньо до самого процесу!

Сайти, що допоможуть у самостійному вивченні англійської онлайн

 • Britishcouncil.org.ua: беззаперечний лідер із якісним контентом та безліччю корисної інформації для учнів будь-якого рівня.
 • Курси англійської на Coursera Prometheus: можна вивчати як базову англійську так і, наприклад, Business English.
 • BBC Learning English: навчальне відділення BBC, присвячене вивченню англійської мови. На сайті доступні навчальні курси для різних рівнів, а також присутній контент і українською мовою. Деякі курси тематичні.
 • Duolingo: платформа для вивчення іноземних мов. Англійську мову можна вивчати як на сайті проєкту, так і за допомогою мобільного застосунку. Додаток зручний для початківців, які хочуть зрозуміти базові лексичну та граматичну структуру мови.
 • Easy Language Exchange: соцмережа для людей, які вивчають англійську мову, нараховує понад 100 тисяч підписників. Тут є і блог, де розміщується безліч корисної інформації як результативніше вивчати англійську. Знаходьте партнерів для спілкування і “спікайте!”
 • My Language Exchange: можливість як навчатися самому, так і навчати інших, якщо вже дозволяють власні знання. А також не забувайте про безліч відео на Youtube, а також освітні сторінки у соцмережах!
 • Вивчати англійську онлайн разом із Superprof: наша платформа пропонує швидко та легко знайти спеціалістів не тільки з України, а й з усього світу, які раді будуть вам допомогти вивчити англійську мову онлайн. Все, що вам потрібно - серед запропонованих кандидатур вибрати ту, яка сподобалась, зв'язатися з обраним викладачем, обговорити умови співпраці та поринути у процес освоєння мови Шекспіра, Емінема та Барака Обами.
Що ви бажаєте вивчати?