Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів біології

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 51 відгуком.

149 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 149 ₴

1 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 1 год.

Вивчати біологія ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте
свої уроки біології

Обговоріть з репетитором зручний час, формат, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат 💬!

3. Відкривайте для себе нові враження

З платформою Superprof ви отримаєте необмежений доступ до викладачів, репетиторів, тренерів та інструкторів! Скільки можливостей здобути нові знання про навколишній світ!

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість уроків біології?

Середня вартість уроків біології становить 149₴.

Тарифи варіюються в залежності від : 

  • досвіду репетитора біології;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік.

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам біології?

Уроки біологія з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн! 

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків. 

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік.

💻 Чи можливо брати уроки біології оналйн?

Більшість репетиторів біології пропонують уроки біології онлайн.

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів біології, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів біології доступні зараз?

352 репетитори доступні зараз для приватний уроків біології.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням. 

Оберіть свого репетиора з 352 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів біології?

Базуючись на 51 отриманому відгуку, наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути відгуки учнів про кожен предмет.

Прагнете вивчити біологія?

Обирайте з величезної кількості талановитих репетиторів біологія!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібні додаткові уроки біології? Ви у правильному місці, щоб знайти ідеального вчителя біології!

Біологія може стати у нагоді людям будь-якого віку. Тож не спішіть говорити: "Це не для мене". Краще подумайте, який зиск отримаєте, освіживши знання з біології!

Не будь злюкою – вивчай ботаніку!

Таке життєве кредо популярного українського вченого-біолога Олексія Коваленка.

Біологія, як предмет, охоплює більше 500 тем, і навіть якщо ця наука видається вам нудною та незрозумілою, спробуйте все ж таки перевернути свої уявлення про неї. Біологія включає в себе життя в усіх його формах: від молекулярних перетворень до явищ у надорганізмових структурах, зокрема біосфері. Ця пані творить справжні дива!

Отже як до неї підступитись, якщо ви вирішили познайомитися з нею поближче? Перш за все, будьте уважні та працьовиті на уроках біології в школі. Так-так, звучить настільки банально, що відразу з’являється бажання припинити читати цю статтю, але факт залишається фактом: базову освіту з основоположних наук (і врешті-решт, доволі непогану!) ми отримуємо в школі.

Альтернатива підручникам біології

Також зверніть увагу на книги, які пропонують вітчизняні видавництва. Серед їхніх пропозицій величезна кількість якісних підручників та книжок із природничих наук як українських авторів, так і перекладних. Надзвичайно цікаві речі пропонує видавництво “Віхола”, що має на меті розвивати суто українські напрямки нон-фікшну і наук-попу. Серед інших книговидавництв - “Наш Формат”, Віват, YAKABOO, Ранок та інші. Вибрати буде з чого!

А якщо купляти по 5 книжок у місяць вам видаватиметься трохи затратно - не біда! Районні бібліотеки для дітей чи дорослих поспішають на допомогу! Забудьте про травми дитинства - наразі фонди бібліотек комплектуються чудовими книгами! Ви будете приємно здивовані, коли побачите на стелажах зовсім свіжі видання на якісному папері і з химерними ілюстраціями! Запилені томи праць Енгельса і “Як гартувалась сталь” це вже давно забуте минуле! Наразі бібліотеки - це майже сучасні освітні хаби!

Хоча, звісно, лише книжок, як скупчень цікавих фактів та тем, для комплексного засвоєння біології буде недостатньо.

Картопля складається з води на 80%, корова - на 74%, бактерія – на 75%. 

Якщо ваша дитина демонструє зацікавлення природою чи каже, що хотіла б вивчати біологію глибше, поцікавтесь чи немає у вашому містечку станцій юних натуралістів. Так, може назва й досі трішки віддає совковими часами, але, повірте, пов'язувати червоні шалики на комірець ваших дітей там точно не проситимуть! Насправді такі осередки пропонують дітям дуже змістовні практичні заняття в колі однодумців та під керівництвом компетентних енергійних вчителів. Діти співставлятимуть теоретичні знання з книжок з реальними експериментами та спостереженням, багато часу проводитимуть на свіжому повітрі, а головне дуже скоро юні натуралісти збільшать врожайність на ваших городах у декілька тонн чи відгодують синичку за вікном до розмірів сусідського стерилізованого кота! Одним словом, крутіям і непосидам, а також їхнім батькам, точно сподобається! Це саме те, що потрібно в наші жахливі середні віки.

Репетиторство

Якщо мова йде не лише про загальну ерудицію чи позашкільне дозвілля, а і про проблеми у навчанні чи підготовку до ЗНО, а можливо і про серйозне поглиблене навчання чи навіть науковий супровід - найняти репетитора з біології для приватних уроків найкращий вихід, що не кажіть!

Репетиторство - це про ґрунтовний підхід до освіти. Послуги на українському ринку репетиторських послуг надзвичайно демократичні, проте дуже якісні! Годинне навчання з приватним вчителем біології в середньому обійдеться вам у 150 гривень. Зазвичай 1-2 уроків у тиждень, залежно від мети навчання, цілком достатньо. Кваліфікований викладач оцінить рівень знань, запропонує програму навчання, створить індивідуальний графік. Заняття можуть проходити як у онлайн-форматі, так і поза мережею, це вже питання комфорту сторін. З репетитором можна не тільки опрацьовувати шкільні підручники чи завдання, а також запитувати рекомендації стосовно книг, фільмів чи Youtube каналів для закріплення матеріалу, тобто не треба процес репетиторства ототожнювати з формальністю шкільних уроків.

Репетитор - це швидше ваш друг, який компетентний у обраному предметі і знає шляхи як освоїти його найкраще, чим з вами і ділиться. Зазвичай для підготовки до здачі ЗНО учні звертаються до послуг репетитора за рік-два перед оцінюванням. Коли ж репетитор здійснює академічний супровід школяра, то така співпраця може тривати роками. Але не сприймайте репетиторство з біології виключно як засіб покращити знання для школярів чи студентів. Напевно ви здивуєтесь, проте нерідко до подібних послуг звертаються і дорослі люди. Інколи це пов'язано з кар’єрним зростанням, але зазвичай це про ґрунтовний підхід до хобі. Наприклад, ви активний бьордвотчер у своїй місцевості, підписані на більшість спільнот у мережах, але відчуваєте, що знання ваші фрагментарні, без елементарної основи. Або ж ви затятий туристичний рибалка чи квітникар, закоханий у фіалки.

Де шукати біологічні знання?

Невеличкий курс з репетитором біології у бажаній специфіці відкриє перед вами нові горизонти, структурує вже отримані раніше знання та допоможе поглянути на ваше хобі під новим кутом! Шукати репетитора найкраще на профільних сайтах в інтернеті, але прислухайтесь і до рекомендацій знайомих.

Природничі музеї - це вже не тільки про скелет мамонта у центральному холі. Для формування емоційної прив'язаності до предмету не забувайте і про природничі музеї, що знаходяться майже у кожному обласному центрі України. Ботанічні сади, дендрологічні заказники, просто парк поблизу вашого будинку чи яблуневий сад у бабусі в селі - всі ці локації можуть стати вашою потужною базою вивчення біології, від ботаніки починаючи і молекулярною біологією закінчуючи.

Встановіть на мобільний додаток штибу PlantNet, Flora Incognita (для розпізнавання рослин та грибів) чи Merlin Bird (для ідентифікації птахів), вкиньте бутерброд до наплічника і гайда у парк пізнавати світ навколо! Ну і вивчати таким чином біологію звісно!

Що ви бажаєте вивчати?