Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів біології у Києві

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з біології, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

169 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку біології складає 169 грн/год

0 год

Швидкі мов близкавка! Наші вчителі біології в середньому відповідають протягом 0 год

Навчатися ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок біології.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки біології не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків біології у Києві?

Середня вартість уроків біології у Києві становить 169₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора біології;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам біології у Києві?

Приватні уроки біології з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Києві, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки біології онлайн?

Більшість репетиторів біології пропонують уроки біології онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів біології, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів біології доступні зараз у Києві?

77 репетиторів доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Києві.

Оберіть свого репетитора з 77 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Києві?

Базуючись на 16 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити щось нове?

Величезна кількість предметів та талановитих репетиторів на ваш вибір!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Як знайти вчителя біології у Києві? Найкращі репетитори тут, допоможуть вам з уроками біології на усіх рівнях!

Чи знали ви, що на території нашої України можна знайти близько 20 видів орхідей? Усі вони з Червоної книги. Шість видів зустрічаються у Київській області. І деякі зростають у природних умовах навіть у самому Києві — на Сирці та в Голосіївському лісі.

А якщо відвідати ботанічний сад імені Гришка, то там знайдете цілих 450 видів орхідей! Це ми до чого?  До того, якщо ви прагнете вивчати біологію, то в Києві місць, де це можна зробити, незліченна кількість!

Уроки біології не тільки на підвіконнях бабусі!

Часом прочитати книгу про егоїстичний ген буде замало, якщо ви вирішили серйозно взятись за вивчення біології. Це масштабний і надзвичайно самовідданий предмет, тому, залежно від ваших цілей, і метод навчання різнитиметься! Скористайтеся, наприклад, допомогою Інтернету і пошукайте місцеві спільноти за науковим інтересом, які дуже часто проводять і офлайн зустрічі для обміну знаннями.

Якщо стоїть завдання ненав'язливо зацікавити цим предметом дитину, то почніть з сімейних відвідин Київського зоопарку або спільних пікніків чи прогулянок місцевими парками. Розглядайте рослини, дерева, тварин, обговорюйте з дітьми побачене, діліться цікавинками.

Якщо ви і самі відчуваєте брак знань, тоді варто підходити до завдання більш серйозно.

Столиця багата на прекрасні ботанічні сади та ландшафтні парки:

  • Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка просто вибухає різноманіттям рідкісних  рослин;
  • Ботанічний сад ім. академіка Олександра Фоміна, старожила на українських теренах;
  • Сирецький дендропарк (відвідини сміливо можна поєднати з велопрогулянкою!);
  • парк Феофанія;
  • Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування, що територіально товаришує з Голосіївським лісом, здивує кількістю арома-трав;
  • Оранжерея та парк ВДНГ, де сімейний відпочинок може затягнутись на кілька днів;
  • ферма у селі Рожни, на якій вирощують понад 50 сортів тропічних рослин: банани, мандарини, ананаси, гранати, лимони, кава, інжир (забудьте про східні ринки!).

Цей перелік можна продовжувати ще довго, отже, місць для відвідин та вивчення флори і фауни у столиці більше, ніж достатньо! Не забувайте слідкувати за календарем цвітіння рослин, щоб ваші прогулянки були ще більш змістовними та цілеспрямованими.

А між станціями метро “Театральна” і “Золоті Ворота” знаходиться красива будівля Національного науково-природничого музею НАН України. Цей музей - один із найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України. Життя у його стінах досить активне - співробітники проводять багато цікавих заходів для відвідувачів, що вже говорити про екскурсії (як тут не згадати фантастичні квести та демонстрації вченого-популяризатора ботаніки Олексія Коваленка). За подіями в музеї можна стежити на відповідній сторінці у Фейсбуці.

А для більшого втаємничення у науку біологію завітайте до музею медуз, хтозна, може, ваша донька чи син після цього стануть вченими-першовідкривачами чогось неймовірного у Чорному чи Київському морях!

Або відвідайте одну з численних ферм-виставок живих метеликів (наприклад, на території ВДНГ чи у ботанічному саду Гришка).

Ви і уявити собі не можете, як багато у вашому житті та світосприйнятті може змінити одна екскурсія!

Додаткові уроки з біології

Дуже часто шкільної програми допитливим дитячим головам буває недостатньо. У такому випадку можна запропонувати своїм дітям скористатися прекрасною можливістю відвідувати природничі гуртки від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Вибір фантастичний: основи біології, юні зоологи, біохіміки, захисники природи екологи, лісівники, агрохіміки, рослинники, садівники, кінологи та ветеринари. І це навіть не повний перелік! 

Також безкоштовно, але цікаво і якісно, біологію можна вивчати і в Київському палаці дітей та юнацтва, де займається 10 тисяч вихованців віком від 5 до 21 року. Тут можна відвідувати гуртки з основи медичних знань, молекулярної біології, фізіології рослин, урбо- та екології, генетики, біотехнології, ентомології, орнітології тощо.

Так само у Святошинському районі на базі Центру позашкільної роботи діють медичні гуртки - медицина, медики-мікробіологи, медики-екологи. Подібні гуртки - хороший старт для дітей, що в майбутньому планують отримувати медичну освіту. 

Коли тестування з біології на носі

Звісно, позакласний розвиток дитини формує особистість не менше, ніж шкільна рутина. Але, коли, окрім наукових експериментів, споглядання цвітіння магнолії чи лету горобця хатнього, треба ще підготуватись до здачі ЗНО з біології, то рекомендуємо вам не займатися сізіфовою працею, а найняти репетитора і довірити цій співпраці результати свого тестування. Впевнені, що з таким рішенням ви не прогадаєте!

Зазвичай процес навчання з приватним репетитором виглядає так: визначаються прогалини у навчанні та загальний рівень знань учня, далі перехід до теорії та усунення недопрацювань за максимально індивідуалізованою програмою. Після цього ви практикуєте отримані знання, щоб не засохнути від теорії, і проходите контроль у кінці тем, щоб вчитель розумів наскільки добре ви засвоїли вивчене. 

Звісно, що такі уроки можуть проходити як в онлайн форматі, так і поза мережею, з виїздом вчителя до вас додому чи навпаки.

Репетитор стане вашою підтримкою, порадником і другом! Після такої співпраці складно здати ЗНО менше, ніж на 200 балів!

В Києві, направду, як ні в одному іншому українському місті, доволі легко знайти можливості вивчати біологію та поглиблювати знання з неї! Самотужки, разом з рідними, друзями чи однодумцями, або ж із досвідченим фахівцем-репетитором. 

А чи знали ви, що магія трапляється не тільки на Лисій горі у Києві? Дозвольте їй відбутися й у вас вдома! Спробуйте проростити пагінчик з кісточки авокадо, а потім виростити деревце у себе вдома! Це і буде справжня магія біології!

Що ви бажаєте вивчати?