Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка вчителів біології в Одесі

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори з біології, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

172 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку біології складає 172 грн/год

1 год

Швидкі мов близкавка! Наші вчителі біології в середньому відповідають протягом 1 год

Навчатися ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати ваш перший урок біології.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки біології не просто допоможуть вам покращити знання, але й відкриють безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків біології в Одесі?

Середня вартість уроків біології в Одесі становить 172₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора біології;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам біології в Одесі?

Приватні уроки біології з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора в Одесі, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки біології онлайн?

Більшість репетиторів біології пропонують уроки біології онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів біології, які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів біології доступні зараз в Одесі?

17 репетиторів доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням в Одесі.

Оберіть свого репетитора з 17 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів в Одесі?

Базуючись на 2 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити щось нове?

Величезна кількість предметів та талановитих репетиторів на ваш вибір!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Не шукайте на Привозі, найкращі репетитори біології в Одесі у нас!

Здавалося б, де ще вчити біологію чи ботаніку, як не в Одесі? Але ж, скажете ви, у цьому південному місті є чим зайнятися, окрім нудного навчання. А хто вам сказав, що буде нудно? Ми знаємо, як вас розважити і навчити!

Чарлі Чаплін та біологія в Одесі

1931 року в Америці народився актор Джеймс Дін, а в Україні письменник Григорій Тютюнник, у травні швейцарські вчені здійснили перший у світі політ на стратостаті, а у Нью-Йорку відкрилася відома на весь світ 102-поверхова будівля "Емпайр Стейт Білдінг". А перед цим у лютому на екрани вийшов найзнаменитіший фільм Чарлі Чапліна “Вогні великого міста”. І саме в цьому році на Тінистій вулиці у портовому місті Одеса у маленькому будинку з цікавою історією відкрила свої двері станція юних натуралістів.

На довгі роки це місце стало прихистком і обійстям натхнення для тих, хто не просто декламував напамять “як липа шелестить у місячні ночі”, але також знав, яким чином дереву вдавалось це робити (спойлер: за допомогою бічного вегетативного органу, що розвивається на стеблі, тобто листка!). 

Юні любителі природи та процесу глибшого її дослідження і сьогодні мають прекрасну можливість вивчати флору рідного краю, основи природничих наук, відстежувати зміни клімату, вчаться доглядати за рослинами та тваринами (і не тільки домашніми!).

І це власне чи не єдина можливість маленьких одеситів вивчати біологію практично і поза межами шкільних аудиторій.

Інші способи долучитися до біології

Також для зацікавлених і трохи старших, ніж потенційні натуралісти зі станції (хоча і їм також), у пригоді стануть:

  1. Зоологічний музей, що діє при Одеському університеті імені Іллі Мечникова (розташований у корпусі Біологічного і Геолого-географічного факультетів,  Шампанський провулок, 2);
  2. Музей анатомії людини, який діє на базі Одеського національного медичного університету (Валіховський провулок, 3а);
  3. Також рекомендуємо частенько навідуватися до одного з найстаріших зоопарків України - Одеського зоопарку, що розташований за адресою вулиця Новощіпний Ряд, 25  (http://zoo.ua/). Мешканців у зоопарку аж 1560 і кількість їхня збільшується! А за місцевими “зірками”-тваринами можна слідкувати на сторінці зоопарку у мережі “Фейсбук”.
  4. Ну і як не згадати про ботанічний сад Одеського національного університету на Французькому бульварі, який налічує біля 3000 ботанічних видів різноманітного віку.

Ось власне і всі можливості для бажаючих вивчати біологію в Одесі самостійно.

То що ж робити?  Взятись за оволодіння корейською мовою? Чи почати відточувати навички у випіканні шоколадних бісквітів? Можна і перше, і друге, але найкраще - це не зраджувати собі та найняти репетитора з біології для навчання!

Подбати про себе, тобто найняти репетитора

Звісно переваг у такому кроці безліч - це індивідуальна програма навчання, і персоналізований темп, можливість зупинитися і зосередитися на найцікавішому та найзатребуванішому матеріалі, комплексна підготовка до ЗНО, яка врахує ваші слабкі та сильні сторони, чи підготовка до навчання у ветеринарному чи медичному вузі, або ж навіть супровід наукових пошуків школяра. А хто сказав, що з репетитором не можна мати практичних уроків на свіжому повітрі? Наприклад, гуляючи берегом моря чи у  найближчому парку, при цьому досліджуючи флору і фауну наживо! Це і поруч не стоїть зі шкільними уроками за партою!

Як знайти репетитора з біології?

Знайти такого репетитора в Одесі найкраще, найлегше і найшвидше - у мережі Інтернет. Профільні сайти пропонують достатню кількість кандидатів, а ціни за їхні послуги починаються в середньому від 150 гривень за годинний урок.

Звісно, перше, на що ви повинні спиратися у бажанні отримувати приватні уроки з біології, - це ваша власна мотивація і прагнення навчатись та покращувати знання із “науки про життя”. До прикладу, славнозвісний одеський вчений та популяризатор науки Ювеналій Петрович Зайцев, не маючи можливості через дефіцит знайти для власних наукових досліджень маски для занурення у воду, майстрував їх самостійно, використовуючи підручні матеріали. Вирізав їх з оргскла, знаходячи на звалищі фрагменти збитих літаків, знімав гофровані трубки з непридатних протигазів. У своїй діяльності вчений не зупинявся ні перед якими труднощами! Тож нехай стереотипи чи навіть банальна лінь не стануть перешкодою і для вас!

Як часто треба займатися з викладачем?

Навіть одна година біології раз на тиждень з кваліфікованим приватним вчителем неочікувано вплине на рівень ваших знань!

Зазвичай майбутні абітурієнти починають підготовку до здачі ЗНО з біології за рік до тесту, вибираючи помірний режим одного уроку з репетитором на тиждень. Якщо ж підготовчий процес починається за півроку до ЗНО, то варто зосередитися на 2 уроках щотижнево.

Це цурайтеся можливості покращити свої знання з біології і за допомогою книг із міських бібліотек Одеси. Зараз їхні фонди налічують сотні прекрасних сучасних книг із фантастичними ілюстраціями як зарубіжних авторів, так і українських вчених.  “Цимес” від читання нон-фікшину очевидний!

Біологія в одеських ландшафтах

Близько 6000 тисяч різноманітних  дерев та кущів - такий масштаб парку у найзеленішому районі Одеси Черемушках. 

В місті функціонує єдиний в Україні Інститут морської біології.

І тільки в Одеській області гніздиться занесений до Червоної книги України орел-могильник

А чи знали ви, що на вулицях Одеси росте 687 різних видів дерев, у тому числі 98 хвойних та 589 - листяних. І з цієї загальної кількості лише 44 види місцеві, все решта - “приблуди” з заморських країв (Китаю, Монголії та Європи).

А сама найодеська тварина... ховрах. Один із чотирьох видів цього гризуна, що мешкають на території України, зустрічається лише в Одеській та Херсонській областях. Він так і називається – Spermophilus odessanus, тобто «суслик одеський». Він почесний резидент Червоної книги України. 

Це лише декілька “бісеринок” з фантастичного світу одеської флори та фауни!
І щоби все це знати, треба репетитора з біології на Superprof наймати!

Що ви бажаєте вивчати?