Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів
біології онлайн

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 45 відгуками.

149 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 149₴

1 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 1год.

Навчатися ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте
свої уроки біології онлайн

Обговоріть з репетитором зручний час, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат!

3. Відкривайте для себе нові враження

З передплатою "Student" ви отримаєте необмежений доступ до викладачів, репетиторів, тренерів та інструкторів на 1 місяць. Цілий місяць, щоб обрати нове хобі і дізнатися щось нове!

Питання та відповіді

📒 Яким чином відбуваються уроки біології онлайн?

Ви можете спілкуватись з репетитором безпосередньо у чаті Superprof та домовитись про зручний для вас обох спосіб проведення уроків. 

Сьогодні існує багато можливостей відеозв'язку: 

 • Skype
 • Hangout
 • Zoom
 • Viber
 • Telegram

Деякі з цих програм пропонують не лише можливість голосового зв'язку, але також функцію 

транслювання екрану, та крім того мають мобільний додаток. Завдяки цьому ви можете навчатись де та коли завгодно з планшету або мобільного телефону. 

317 репетиторів пропонують уроки біології онлайн.

🔎Яким чином відбувається відбір онлайн-репетиторів біології?

Перевірка особистих даних та наданої інформації

Ми перевіряємо особисті, контактні дані (телефон, електронна пошта, фото) та дипломи наших репетиторів.

Відгуки та рекомендації

Всі відгуки та рекомендації, розміщені в оголошеннях репетиторів, на 100% достовірні та перевірені.

З 317 профілів онлайн-репетиторів оберіть саме того, що максимально відповідає вашим потребам.

🎓 Скільки репетиторів доступні зараз для уроків біології онлайн?

317 репетиторів біології готові допомогти вам у вивченні біологія.

Ознайомтеся з профілями репетиторів та оберіть саме того, що максимально відповідає вашим очікуванням та потребам.

Оберіть свого ідеального репетитора з 317 профілів.

💸 Яка середня вартість приватних уроків біології онлайн?

Середня вартість онлайн-уроків біології становить 149₴

Тарифи варіюються в залежності від:

 • досвіду репетитора біології;
 • тривалості та частоти уроків.
 • 97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Крім того, зазвичай тарифи уроки онлайн на 20% дешевше уроків віч-на-віч.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік .

✒️Яка середня оцінка онлайн-репетиторів біології?

Базуючись на [NB_ACCORD]45|отриманому відгуку|отриманих відгуках|отриманих відгуках|[/NB_ACCORD], 

наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути 

відгуки учнів про кожен предмет.

💻 Чому варто віддати перевагу урокам онлайн ?

Онлайн-навчання ще ніколи не було настільки популярним, як сьогодні. 

По-перше, навчатися онлайн стало простіше завдяки новим технологічним рішенням. Ви можете отримувати уроки такої ж якості, як і віч-на-віч, але при цьому не витрачати час та кошти на дорогу. 

По-друге, онлайн-уроки долають всі кордони, адже дають можливість обирати репетитора незалежно від вашого місцеперебування. Це також гарний привід опанувати нову дисципліну, репетиторів з якої немає в вашому місті/країні.

317 репетиторів  біології готові вам допомогти у навчанні. 

Прагнете вивчити щось нове?

Величезна кількість предметів та талановитих репетиторів на ваш вибір!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Потрібна допомога з уроками біології у школі? Зверніться до вчителя біології, якого ви можете знайти на Superprof.

Прокинулися, вийшли вранці на прогулянку в парк, роззирнулися довкола - от вам і біологія! Весняні ефемероїди - шафран Гейфеля, ряст, рябець шаховий, білоцвіт весняний, сон великий та сон Вольфганга. Влітку звели замріяні очі до неба, а там горихвістка, варакушка, вільшанка, вівчарик, сорокопуд-жулан. Зачекайте, - скажете ви, - про що у нас взагалі йде мова? А мова піде про біологію навколо нас та про змогу вивчати її у мережі Інтернет!

Рослини та пташки онлайн

Напевне для більшості біологія - це про пестик і тичинку. І про інфузорію-туфельку! - додасте ви. Так, і про них в тому числі, але насправді біологія в десятки разів цікавіша та об’ємніша, ніж ми звикли думати після пережитого на уроках в школі. Бьордвотчінг, рибалка, сад-город, квітникарство, йоркширський тер'єр, шотландська клаповуха кішка, виноробство, травництво - це все ж насправді про біологію! Уявіть, наскільки зросли б ваші “улови” грибів восени, якби ви освіжили свої знання з базової біології, а опісля взялися за мікологію! Дякувати Флорі та Деметрі, в сучасному світі отримати будь-які знання, в тому числі з біології, абсолютно нескладно. Як мінімум, потрібно бажання, гаджет і підключення до Інтернету.

Отже, як цікаво і ненав'язливо підтягнути та розширити свої знання онлайн з біології? Розповідаємо!

 • Довколаботаніка

Веде цей YouTube- канал фантастичний вчений, кандидат біологічних наук Олексій Коваленко. Ця людина з непересічним почуттям гумору також є автором книжок “Рослини-прибульці” та “Фрукти проти овочів”. На цьому каналі ви отримаєте змогу весело та цікаво дізнатися про рослини і тварини, непересічно і з простою подачею. Науковець популяризує ботаніку також на своїй фейсбук-сторінці “Ботанік у кедах”.

 • Tetiana Chychkovska

Канал учительки з Хмельницької області, яка розповідає про біологія глобально та детально і з великою любов'ю. Тут ви знайдете безліч відео про еволюцію, органічні сполуки, віруси та бактерії, репродукцію організмів, традиційні та сучасні біотехнології, методи біологічних досліджень, задачі з генетики та молекулярної біології. Відеоуроки допоможуть опанувати учням шкільну програму, а випускникам – легко і якісно підготуватися до ЗНО з біології.

 • Enjoy The Science

Освітній науково-популярний контент. Автори каналу пояснюють не тільки біологію, але і інші дотичні науки. Та це тільки в плюс, адже ви легко зрозумієте наскільки все у світі взаємопов'язане! Ролики можна використовувати як на шкільних уроках, так і для саморозвитку.

 • Наука та Всесвіт

Концепцію автори сформували так: «Багато людей навіть не уявляють, що таке сучасна наука і над чим зараз працюють вчені у світі. Канал для тих, хто цікавиться сучасністю та бажає знати, яким буде наше майбутнє». Тут ви знайдете перекладені та озвучені українською мовою відеоролики наукової тематики. Увагу зосереджують на сучасних дослідженнях Всесвіту, природи і людини.

 • Наука як по маслу

Подкаст від Громадського радіо. Ведуча Ольга Маслова, кандидатка біологічних наук, співзасновниця проекту Nobilitet, яка популяризує науку зі студентських часів. Вчена має власні дослідження у галузі клітинної біології, але на сьогоднішній день  своїм пріоритетом вважає публічну діяльність з метою підвищення інтересу людей до питань, на які вже знає, чи шукає відповіді наука. Також не забувайте про більш вузькопрофільні канали та сторінки у соціальних мережах, де українські вчені та педагоги активно популяризують біологію і адаптують свої знання для найлегшого їх засвоєння. Повірте, так може не тільки The National Geographic!

Про ЗНО не забудьте, будь ласка

Розвиток медицини і збільшення виробництва продуктів харчування - це зараз одні з провідних шляхів прогресу біології. Але задовго перед всима цими викликами стоїть… здача ЗНО після закінчення школи. Як же підготуватися до тестування з біології за допомогою онлайн-мережі?

 • Український біологічний сайт

Це місце, де у вільному доступі буквально все-все-все, що стосується біології в Україні, та й не тільки. Обширна бібліотека, нашпигована книжками різними мовами, звіти про олімпіади з біології, матеріали для підготовки до незалежного оцінювання з біології, біоконкурси, турніри.

 • Автостопом по біології

Автори безкоштовного курсу, Влад та Аня, допоможуть розібратися у найскладніших темах ЗНО. Це, зокрема, цитологія і основи молекулярної біології, генетика, ботаніка і фізіологія людини.

 • Біологія: рослини, гриби та лишайники

Безоплатний курс біології, що включає в себе не тільки матеріал з ботаніки, а й базову інформацію, необхідну для розуміння біологічних процесів. Учень спочатку опановує анатомію та фізіологію рослин, а вже потім, на основі здобутих знань, різноманітність рослинного світу.

 • Біологія ZNOUA

У плейлисті зазначеного каналу ви знайдете відео для підготовки до ЗНО з біології. Також компетентні викладачі дадуть дієві поради для того, щоб скласти біологію на максимум. В свою чергу, для перевірки власних знань, ви можете скористатися спеціальним сайтом, де розміщені тестові завдання за тематичними блоками. Ніколи не завадить тверезо оцінювати свої можливості! Коли ж ви стикнулися з тим, що ваші можливості виявилися доволі обмеженими, а часу на ходіння поряд і довкола немає - скористайтесь послугами репетитора з біології! Приватний вчитель швидко оцінить ваш рівень, складе план навчання, враховуючи ваші наміри, і приступить до найголовнішого - підготовки вас до успішної здачі ЗНО шляхом нашаровування безцінних знань з біології у ваші спраглі до навчання мізки! Якщо вірити досвіду попередніх випускників, саме репетитори зіграли ключову роль у їхній підготовці до ЗНО.

“Наука – це перетворення твоєї реальності”, - каже вже згаданий нами Олексій Коваленко, - “Коли відрізняєш мікроскопічні гриби на пеньку, згодом тільки їх і бачиш. А раніше це був просто пеньок. Все обростає якимись фактами чи історіями.”

Тож, чи готові ви пропустити таку цікаву пригоду?

Що ви бажаєте вивчати?