Відмінно
відгуки на сайті

Наша підбірка репетиторів
з французької мови онлайн

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Наші зіркові репетитори з середньою оцінкою 5.0 та з 15 відгуками.

229 ₴/год

Найкращі ціни: 100% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно, а середня вартість години навчання становить 229₴

5 год

Швидкість має значення! Наші репетитори відповідають в середньому протягом 5год.

Навчатися французької мови ще ніколи
не було так легко

2. Плануйте
свої уроки з французької мови онлайн

Обговоріть з репетитором зручний час, тариф уроків, розкажіть про свої навчальні потреби та очікування, бронюйте уроки та сплачуйте безпечно. І все це можливо просто через чат!

3. Відкривайте для себе нові враження

З нами ви отримаєте необмежений доступ до викладачів, репетиторів, тренерів та інструкторів. Стільки можливостей, щоб обрати нове хобі і дізнатися щось нове!

Питання та відповіді

📒 Яким чином відбуваються уроки з французької мови онлайн?

Ви можете спілкуватись з репетитором безпосередньо у чаті Superprof та домовитись про зручний для вас обох спосіб проведення уроків. 

Сьогодні існує багато можливостей відеозв'язку: 

  • Skype
  • Hangout
  • Zoom
  • Viber
  • Telegram

Деякі з цих програм пропонують не лише можливість голосового зв'язку, але також функцію 

транслювання екрану, та крім того мають мобільний додаток. Завдяки цьому ви можете навчатись де та коли завгодно з планшету або мобільного телефону. 

78 репетиторів пропонують уроки з французької мови онлайн.

🔎Яким чином відбувається відбір онлайн-репетиторів з французької мови ?

Перевірка особистих даних та наданої інформації

Ми перевіряємо особисті, контактні дані (телефон, електронна пошта, фото) та дипломи наших репетиторів.

Відгуки та рекомендації

Всі відгуки та рекомендації, розміщені в оголошеннях репетиторів, на 100% достовірні та перевірені.

З 78 профілів онлайн-репетиторів оберіть саме того, що максимально відповідає вашим потребам.

🎓 Скільки репетиторів доступні зараз для уроків з французької мови онлайн?

78 репетиторів з французької мови готові допомогти вам у вивченні французька мова.

Ознайомтеся з профілями репетиторів та оберіть саме того, що максимально відповідає вашим очікуванням та потребам.

Оберіть свого ідеального репетитора з 78 профілів.

💸 Яка середня вартість приватних уроків з французької мови онлайн?

Середня вартість онлайн-уроків з французької мови становить 229₴

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора з французької мови ;
  • тривалості та частоти уроків.
  • 97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Крім того, зазвичай тарифи уроки онлайн на 20% дешевше уроків віч-на-віч.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік .

✒️Яка середня оцінка онлайн-репетиторів з французької мови ?

Базуючись на [NB_ACCORD]15|отриманому відгуку|отриманих відгуках|отриманих відгуках|[/NB_ACCORD], 

наші учні дали оцінку 5.0 з 5.

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Ви можете переглянути 

відгуки учнів про кожен предмет.

💻 Чому варто віддати перевагу урокам онлайн ?

Онлайн-навчання ще ніколи не було настільки популярним, як сьогодні. 

По-перше, навчатися онлайн стало простіше завдяки новим технологічним рішенням. Ви можете отримувати уроки такої ж якості, як і віч-на-віч, але при цьому не витрачати час та кошти на дорогу. 

По-друге, онлайн-уроки долають всі кордони, адже дають можливість обирати репетитора незалежно від вашого місцеперебування. Це також гарний привід опанувати нову дисципліну, репетиторів з якої немає в вашому місті/країні.

78 репетиторів  з французької мови готові вам допомогти у навчанні. 

Прагнете вивчити французьку мову?

Величезна кількість предметів та талановитих репетиторів французької на ваш вибір!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Переконайтеся, що вивчення французької мови онлайн може принести задоволення

Не тільки гарна, але й популярна

Очевидно, ви все ж вирішили взятися за вивчення французької мови. Formidable (прекрасно)! Це дійсно прекрасний вибір! Французька – одна з найуживаніших мов світу і посідає третє місце в романській групі мов після іспанської та португальської. Вражає, правда? В 2011 році французька посідала одинадцяте місце за кількістю мовців у світі. Нею користується до ста дев’яноста мільйонів людей і незабаром ви приєднаєтесь до їх числа.

З чого починати вивчення французької мови?

Це дуже просте питання. Вивчення французької мови потрібно почати з відповідального рішення її ВИВЧИТИ. Це надважливий момент і ось чому. Більшість людей мають таке- собі ефемерне бажання вивчити певну мову. Вони уявляють уроки французької, уявляють, як виглядає їхній репетитор французької мови. В їхній уяви знання течуть потужною рікою в їхній мозок, і вже за два місяці вони жують круасани у затишному кафе у центрі Парижа. Але насправді учні рідко усвідомлюють, який шлях потрібно пройти до цього кафе. 

Одна справа, якщо ми говоримо про дітей-учнів. Тут все відносно просто: діти навчаються у школі і точно знають, що таке урок і самостійна робота. Більше того, навчання для школярів і є їхньою основною діяльністю, тому проблем з процесом у них менше. Важливо учнів дисциплінувати, і французька у них в кишені. Ну звичайно ж наполегливість ніхто не відміняв.

Що ж дорослі? У дорослих часто виникають «в’єтнамські флешбеки» з їхнього шкільного життя. І от вони почуваються, як в школі, а значить їх переповнює лінь і бажання виправдати забудькуватість і небажання працювати. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!! Якщо ви доросла людина, яка з якихось причин вирішила вчити французьку мову, – будь ласка, усвідомте, що вміння приходить поступово і часто непомітно! Навчайтесь, щоб  зрозуміти, а значить, щоб вживати. Не прагніть швидше пройти курс. Прагніть навчального росту, навіть якщо ваша французька рухається зовсім не так, як вам хотілося б. Освоєння нового – це індивідуальний процес і він безперечно вимагає системності, дисципліни і самосвідомості. 

Знайдіть не просто кваліфікованого репетитора чи вчителя, а людину, яка підходить саме вам, з якою вам приємно працювати. Комусь потрібний розумний репетитор-друг, комусь підходить жорсткий підхід у викладанні. Головне, щоб ви були точно впевнені в тому, що рухаєтесь вперед і можете сказати чи написати щось, чого не могли ще місяць тому.

Свідомим людям з чіткими і відповідальними цілями допоможе Superprof. Швидше домовляйтесь про безкоштовне пробне заняття з репетитором, який вам припав до душі і перевіряйте на практиці, чи він/вона саме те, що ви шукаєте. Якщо закралось відчуття, що певний стиль викладання – не ваша історія, спробуйте позайматися з кимось іншим. Це нормально. Більше того, персональний репетитор – це як психолог чи лікар. Не завжди виходить знайти свого з першого разу, тому не вагайтесь брати перші тестові уроки з французької. Ви ж серйозно налаштовані замовляти круасани в Парижі без перекладача від Google, правда?

Які ресурси для вивчення французької мови онлайн вам доступні?

Першим у нашому списку йтиме LingoHut. Це хороший ресурс для безкоштовного вивчення мов онлайн. Тут ви можете обрати з величезної кількості мов, але ми з вами добре знаємо, яку саме ви оберете. Отож, навчання тут побудоване наступним чином: весь матеріал розділений на невеликі уроки, де ви будете слухати і водночас бачити слова та фрази, повторюючи за диктором, щоб правильно вимовляти слова. Також тут доступні коротенькі різнопланові тести, щоб перевірити і закріпити вивчені слова та фрази. Мінусом цього ресурсу є те, що ви завчите сталі фрази, які, безперечно, будуть корисними для повсякденного життя у Франції, але вільно говорити ви навряд зможете. Однозначно набагато ефективніше буде брати уроки французької з персональним репетитором. Де швидко і легко знайти кваліфікованого репетитора? В цьому блискавично вам допомагає сучасна платформа Superprof. Тут ви знайдете  сотні репетиторів, які знають, що таке навчання, яке дає результат. Не зволікайте!

Рухаємося далі по списку. Тепер поглянемо на сайт Французького інституту в Укріїні. По-перше, на сайті розміщене покликання на тест, який визначить ваш поточний рівень. Не варто пропускати цей крок, адже він чітко вкаже вам, де варто починати. Також тут ви знайдете покликання на вебдокументальні фільми та статті французькою. Варто зауважити, що тут буде корисно людям, які вже володіють мовою на певному рівні, для початківців на цій сторінці буде складно. 

Наступним у поле нашого зору потрапляє Campster. Це інтерактивна платформа для навчання онлайн. Тут можна проходити уроки французької, починаючи з рівня A1 – перша сходинка на вашому шляху до вільного володіння мовою. Робота побудована логічно: навчання розділено на кроки. Кожен крок відповідає певному граматичному чи лексичному явищу, яке підсумовується тестами. 

Ще одна навчальна платформа, яку ви можете перевірити на відповідність вашим цілям – Class Central. На цій платформі ви можете підібрати уроки французької за рівнем та напрямком. Що я маю на увазі? Тут можна вчити не просто загальну французьку, а тематичну, зосереджену на певному предметі. До вашої уваги тут курси з математики, бізнесу, соціальних наук, комп’ютерних наук та багато іншого. Також на сайті доступні університетські курси. Тож обирайте рівень, предмет, який вас цікавить і вперед до вивчення французької мови онлайн! Звертаємо вашу увагу на один нюанс: цей сайт англомовний. В будь-якому разі не потрібно турбуватися: навіть якщо у вас не високий рівень англійської, ви все одно без проблем оберете свій ідеальний урок французької.

Обирайте те, що підходить саме вам і починайте працювати.

Що ви бажаєте вивчати?