Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка репетиторів англійської мови у Чернівцях

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори англійської мови, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

174 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку складає 174 грн/год

3 год

Швидкі мов блискавка! Наші репетитори англійської мови в середньому відповідають протягом 3 год

Вивчати англійську мову у Чернівцях ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати перший урок англійської мови.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки англійської мови відкриють для вас не просто нову мову, але й безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

Скільки вартує приватне заняття англійської мови у Чернівцях?

Середня вартість репетиторства у Чернівцях складає 174 грн/год.

Вартість навчання англійської мови буде коливатися в залежності від:

  • Досвіду обраного репетитора
  • Місця проведення уроку (по Скайпу або віч-на-віч)
  • Кількості уроків та тривалості кожного заняття
  • Мети ваших занять (ви вивчаєте англійську для задоволення чи збираєтеся поглибити знання для кар’єрного зростання?)

97% наших вчителів проводять перший урок безкоштовно .

Дізнайтеся більше про вартість уроків з наставниками англійської мови, що знаходяться поблизу.

🏅 Скількиприватних вчителів у у Чернівцях готові давати індивідуальні уроки англійської мови?

у Чернівцях та поблизу 43 приватних вчителів англійської мови готові давати уроки англійської.

Ви можете переглянути їхні оголошення та вибрати вчителя англійської мови, який найбільше відповідає вашим бажанням.

Обирайте своє індивідуальне заняття англійської мови у Чернівцях з нашої вибірки з  43 доступних викладачів

💻 Чи можна обрати приватні уроки англійської онлайн?

Навчіться говорити англійською мовою онлайн з приватним репетитором із Superprof. Знайдіть носіїв англійської мови онлайн, щоб швидше поліпшити свої мовні навички та вдосконалити вимову.

Багато з наших репетиторів англійської мови пропонують уроки онлайн. Насправді близько 80% приватних вчителів на нашій платформі проводять уроки англійської мови по Скайпу.

Щоб знайти доступних вчителів англійської мови онлайн, просто оберіть цю опцію в пошуковику, і ви побачити усіх наставників, які пропонують уроки онлайн з обраного вами предмету.

Онлайн уроки через вебкамеру надають вам більше можливостей. Ви можете планувати свої заняття згідно зі своїм розкладом, і онлайн уроки також часто коштують дешевше, оскільки репетитор не витрачається на дорогу.

Знайдіть свого репетитора англійської мови онлайн.

✒️ В середньому, яку оцінку поставили учні викладачам англійської мови у Чернівцях?

Студенти охарактеризували своїх вчителів англійської мови в середньому на 5.0 з п’яти згідно з 11 відгуками.

Менеджер по роботі з клієнтами команди Superprof буде в доступі, щоб телефоном або електронною поштою з понеділка по п’ятницю допомогти вам, якщо виникнуть будь-які питання стосовно наших послуг.

🇺🇸Чому б не почати брати приватні уроки англійської у Чернівцях?

Знання англійської мови має низку переваг. Можливість говорити іноземною мовою відкриє перед вами безліч дверей до працевлаштування, подорожей та культури.

Іншими перевагами вивчення англійської мови є збільшення шансів на працевлаштування та поліпшені навички письма.

Усі приватні уроки з досвідченим учителем дарують вам шанс більш ефективно опанувати англійську мову.

Запишіться на заняття англійської мови, щоб дізнатися більше про цю мову разом з компетентним приватним учителем. З допомогою вашого наставника у вас з’явиться можливість швидко вивчити англійську мову.

Прагнете вивчити англійську мову у Чернівцях?

Величезна кількість талановитих репетиторів англійської мови у Чернівцях!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Уроки англійської мови для успішного складання ЗНО, ДПА та міжнародних іспитів (TOEFL, IETLS тощо)

Хороший рівень володіння англійською мовою приносить величезну користь у всіх сферах вашого особистого та професійного життя, незалежно від того, чим ви займаєтесь і де працюєте. З яскравою міською культурою та небанальною історією, жителям Чернівців не бракує натхнення для вивчення цієї мови.

Звісно, це заняття не з простих. Від вивчення Шекспіра і Чосера до розшифровки сучасної австралійської поезії; від заучування британських ідіом до транскрибування англійських числівників від одного до десяти – існує безліч сенсів, які вкладаються в загальний термін “вивчати англійську”. На щастя, ви в чарівному місті Чернівці і вам доступно безліч варіантів!

Уроки англійської мови у школі

Логічно, що у початковій школі вивчення англійської мови дітками зосереджується довкола базових речей: прості слова, коректна вимова звуків, лічба, базові діалоги.

У середній школі все стає дещо складнішим, адже велика увага приділяється граматичним правилам, а також спроможності учнів висловлювати себе англійською на побутові теми.

Перш ніж ви дійдете до здачі ЗНО з англійської чи вступу на філологічний факультет університету, вже існуватиме така кількість знань з англійської у вашій голові, що та повністю затуманиться! Не дивно, що на цьому етапі багато учнів шукають академічну підтримку, щоб змістовно підготуватися до іспитів та тестів.

Переваги вивчення англійської мови

Чи помічали ви, що часто Чернівці називають то "маленьким Віднем", то "маленьким Парижем", то "українською Прагою", але “українським Лондоном” - ніколи! Може, нумо спільними зусиллями усунемо цю несправедливість (навіть при тому, що Чернівці - це завжди про самобутність!)?!

Освоєння англійської надзвичайно корисно для вашого професійного та особистого розвитку, незалежно від того, робите ви кар’єру в торгівлі, туризмі, спорті чи написанні п'єс для Королівського Національного театру в Лондоні!

Уявіть як круто читати тексти та художню літературу в оригіналі, адже ні для кого не секрет, що разюча більшість актуальних книжок виходять саме англійською мовою. При тому, що вивчення англійської – це більше, ніж просто читання текстів. Це критичне обмірковування прочитаного, почутого і побаченого. Ви навчитеся аналізувати інформацію і зрозумієте, що текст або висловлювання часто містить більше, ніж здається на перший погляд. А це не лише необхідний навик у сфері академічного навчання, але й корисна звичка задля орієнтації в соціальних чи політичних ситуаціях.

Розширюючи свій словниковий запас та розвиваючи розмовні навички англійської, ви тренуєте здатність доносити ідеї та думки іншим у спосіб, який вони можуть зрозуміти. Вивчення англійської мови вчить враховувати контекст і коригувати свій дискурс відповідно до аудиторії!

Як бачите англійська - це не лише про “Як пройти до найближчого продуктового магазину?”

Уроки англійської в Чернівцях

В Чернівцях доволі велика студентська популяція, розподілена в п'ятьох університетах, отже, у вас буде багатий вибір, якщо ви шукаєте репетитора за демократичною ціною і з акцентом на розмовній молодіжній англійській.

Для тих, хто бажає отримати ступінь магістра з англійської філології, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича пропонує факультет іноземних мов.

А в самісінькому центрі міста у поважній будівлі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка функціонує інформаційний центр "Вікно в Америку", котрий дає змогу чернівчанам вивчати американську англійську мову безкоштовно. Центр "Вікно в Америку" відкрито за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Та якщо вам потрібен індивідуальний підхід, на щастя, є багато способів, якими жителі Чернівців можуть розвивати свої навички англійської мови.

Пропонуємо перелік мовних шкіл міста, де вам допоможуть з опануванням такої пані, як англійська мова:

Англійська для школярів, дорослих та суперінтенсив;

  • Школа англійської мови "Профі-Центр"

Мережа, що представлена у 11 обласних центрах України. У Чернівцях розташована за адресою вулиця Головна 143 (3 пов.);

  • Перші Київські курси іноземних мов 

В Чернівцях працює 2 офіси - на вулиці Шевченка та Головній. Школа є офіційним центром підготовки до іспитів Cambridge Assessment English;

  • Мовний центр “Американа”, вулиця Кобилянської, 30

Школа пропонує навіть літній денний мовний табір для дітей;

  • Центр іноземних мов ASAP, вулиця Лесі Українки, 7-Б

Школа з довгою історією (заснована у 1992 році) та ліцензією Управління Освіти на послуги перекладу.

Однак одним із найефективніших способів вивчення англійської мови є робота з приватним репетитором. Без різниці - ви мрієте писати приголомшливі есе для The New York Times, а хтось повинен перевіряти правильність написання слів і розбирати з вами граматичні правила; вам потрібен репетитор, котрий допоможе відрізнити займенник і прикметник; чи ваше прагнення - всього на всього освоїти розмовні базиси для туристичної поїздки у Хорватію цього літа, приватне навчання дає змогу зосередитися на потрібних областях у власному темпі.

Ідеальний репетитор з англійської мови, де ти?

Існує багато способів знайти приватного репетитора: оголошення в локальних газетах чи на сторінка чернівецьких груп у соцмережах, за рекомендаціями друзів, на дошках оголошень біля під'їзду.

Superprof допоможе вам спростити пошук, продемонструвавши профілі доступних репетиторів на одній сторінці. Ви можете шукати викладачів відповідно до ваших пріоритетів, будь то ціна, локація, формат уроку, досвід чи спеціальність кандидата. Кожен викладач створює профіль, де детально описує свої послуги, і все це підкріплюється відгуками інших учнів, котрі співпрацювали з цим репетитором. Ця функція надасть вам повне та всебічне уявлення про майбутню кооперацію. 

Нарешті, наші репетитори часто пропонують безкоштовний пробний урок, щоб обом сторонам було легше зрозуміти чи складеться взаємодія.

Отже, рекомендуємо вам не зволікати, а spark the fire!

Що ви бажаєте вивчати?