Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка репетиторів української мови в Івано-Франківську

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори української мови, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

128 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку складає 128 грн/год

1 год

Швидкі мов блискавка! Наші репетитори української мови в середньому відповідають протягом 1 год

Вивчати українську мову в Івано-Франківську ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати перший урок української мови.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки української мови відкриють для вас не просто рідну мову, але й безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з української мови в Івано-Франківську?

Середня вартість уроків з української мови  в Івано-Франківську становить 128₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора з української мови ;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з української мови в Івано-Франківську?

Приватні уроки з української мови  з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора в Івано-Франківську, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з української мови онлайн?

Більшість репетиторів з української мови  пропонують уроки з української мови онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з української мови , які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з української мови доступні зараз в Івано-Франківську?

33 репетитори доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням в Івано-Франківську.

Оберіть свого репетитора з 33 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів в Івано-Франківську?

Базуючись на 3 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити українську мову в Івано-Франківську?

Величезна кількість талановитих репетиторів української мови в Івано-Франківську!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Урок української мови для дітей та дорослих: всі рівні, всі екзамени

“Сучасна людина дедалі більше потребує самоствердження, самореалізації. І робить це, зокрема, через соціальні мережі, завдяки чому значно більше людей почали виносити те, що вони пишуть, на публіку. І це оголило величезну проблему, яка називається безграмотність. Це вилилося в те, що багато хто з наших співвітчизників вибудував для себе таку теорію, що для писання в мережах просто поганий тон звертати комусь увагу на якісь граматичні помилки, на пропущену кому. І той смішний варіант відповіді, що, мовляв, хай граматикою переймаються випускники філології, не працює. Людина, яка наважується виносити написане нею на огляд інших людей, повинна дуже й дуже дбати про свою грамотність” - Юрій Андрухович, український класик і Деміург.

Щоб не отримати на горіхи від легенди вітчизняної літератури, певне, доведеться взятися за українську і з'ясувати для себе раз і назавжди - чи виділяється комами тобто (ні!) і як пишеться “до речі” (так, окремо!).

Шукаю репетитора з української мови в Івано-Франківську

Де вивчати українську, якщо ви живете у Франківську? І як це робити краще - онлайн чи очно?

Подібних пропозицій у Франківську не так уже і багато, як декому, можливо, здавалось! Є кілька мовних шкіл, пропозицій безкоштовних курсів української від окремих громадських організацій (але вони діють не на постійній основі, а, скоріше, відповідно до запитів суспільства), а в більшій мірі, послуги з удосконалення української надають місцеві репетитори. Як не розгубитися в серед вказаних перспектив?

Для початку вирішіть, ви бажаєте навчатись онлайн чи офлайн. У кожного з цих форматів є свої плюси і мінуси, і в будь-якому разі вони майже завжди індивідуальні!

Якщо вам тепло на душі від усвідомлення, що українську ви вдосконалюватимете поза мережею, спілкуючись з людьми наживо, пошукайте курси чи школу, яка найближче до вашого будинку, щоб не витрачати час на дорогу! Якщо останнє для вас не проблема, то ось вам ТОП-3 найбільш знаних приватних центрів з вивчення української мови у Франківську:

Агенція іноземних мов Наталії Дячук "Руна", вулиця Незалежності, 36 б

Серед багатьох мов, можна вибрати і рідну. Філія відомої львівської мовної школи.

Навчальний центр "Apple", вул. Галицька, 41Б (3 поверх)

Пропонується удосконалювати українську з певним нахилом (ділова українська, підготовка до ЗНО).

Навчальний центр "Study.if.ua"

Поміж комп'ютерними курсами прижилась і українська, та не одноосібно, а разом з французькою, Іспанською, польською та навіть китайською.

Якщо все-таки вам не бажається нікуди ходити і онлайн навчання для вас - найкомфортніший варіант, перегляньте прямо зараз профайли викладачів української мови у вашому рідному місті у нас на сайті Superprof! 

Ми підібрали для вас безліч варіантів з професіоналами своєї справи! До того ж, перевага онлайн навчання в тому, що ви абсолютно не прив'язані до своєї локації. До прикладу, ви можете спокійно займатись з викладачем навіть із Сум чи Києва (якщо подібний варіант влаштовує ваші запити на навчання). І знову ж таки - всі ці можливості доступні на сайті Superprof!

Що стосується цін на оволодіння премудростями та таємницями української мови у Івано-Франківську, то вони варіюються, хоча не надзвичайно суттєво! Позначки починаються від 100 гривень (акційна ціна за 40-хвилинне заняття) і сягають навіть 500 гривень за годину! Зрозуміло, що ціна залежить від кваліфікації викладача і його досвіду в першу чергу! Але не засмучуйтеся, в часи, коли навчання продовжує залишатись дорогою прерогативою, подібні тарифи - не всі гроші світу! Середня ціна на годинний урок у Франківську від 150 гривень! А це сума з середнього чека в кав’ярні (і навіть не в центрі міста!).

Переваги індивідуальних занять з української

Репетитор з української може допомогти покінчити з психологічними блокуваннями, коли, до прикладу, ви і хочете говорити рідною мовою, але соромитесь чи навіть боїтеся зробити помилку і взагалі повертаєтесь до старту: “Ні, говоритиму так,  як звик!”.

Під час приватних уроків репетитори зарадять з проблемами сором’язливості. Звісно, коли в школі чи на курсах рано чи пізно доведеться говорити, висловлювати свої думки на запропоновані теми, відповідати на питання “Що ви думаєте про надання борщу статусу пам'ятки ЮНЕСКО?”, то може стати страшно! Особливо, коли робиш це перед десятком інших учнів. Через це більшість дорослих не проявляють ініціативи, обмежившись інтровертною природою та сором’язливістю до участі. І зрештою це сповільнює прогрес. Коли ви працюєте з репетитором вдома у зручній та комфортній обстановці, ви бачите вчителя, котрий розуміє учня та його індивідуальні потреби, викладача, що звик навчати навіть в таких делікатних контекстах. Скористайтесь можливістю отримати кваліфіковану академічну підтримку та цікаві уроки з української за допомогою нашого сайту, і ви точно не пошкодуєте!

На завершення невеличка порада, як ще можна удосконалити власну українську мову з франківським присмаком самотужки:

  • стати підписником місцевого цікавого та змістовного онлайн-журналу «Куфер». як характеризує себе редакція: “Ми пишемо тексти, а не новини. Говоримо про міське життя, виклики та перемоги, виявляємо зміни, створюємо «інструкції», які мають спонукати мешканців до відповідального життя у місті“;
  • слухаючи альбоми та відвідуючи концерти локальних гуртів:Цвіт Кульбаби, КораЛЛі, FliT, Карна, ну і, звісно, Перкалаба;
  • мистецькі заходи у галереї-рамарні ЦМОК (вул. Леся Курбаса, 5), галереї «Арт на Мур» (провулок Фортечний, 1), галереї «Детектор» (вул. Сахарова, 23), мистецькому підземному переході «Ваґабундо» (вулиця Пилипа Орлика, 7), де можна попрактикуватись у розмовній українській та знайти однодумців, а можливо і друзів.
Що ви бажаєте вивчати?