Головна
Стати репетитором
,
Шукати поблизу Онлайн

Популярні міста

Головна
Стати репетитором
Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка репетиторів української мови у Києві

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори української мови, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

182 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку складає 182 грн/год

0 год

Швидкі мов блискавка! Наші репетитори української мови в середньому відповідають протягом 0 год

Вивчати українську мову у Києві ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати перший урок української мови.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки української мови відкриють для вас не просто мову, але й безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з української мови у Києві?

Середня вартість уроків з української мови  у Києві становить 182₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

  • досвіду репетитора з української мови ;
  • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
  • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з української мови у Києві?

Приватні уроки з української мови  з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Києві, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з української мови онлайн?

Більшість репетиторів з української мови  пропонують уроки з української мови онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з української мови , які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з української мови доступні зараз у Києві?

232 репетитори доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Києві.

Оберіть свого репетитора з 232 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Києві?

Базуючись на 36 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити українську мову у Києві?

Величезна кількість талановитих репетиторів української мови у Києві!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Репетитор з української мови допоможе вам підготуватися до іспитів або просто навчить говорити та писати солов'їною без помилок!

Вчити українську мову може бути складно і легко водночас. Складно, бо у нашій мові існує безліч правил, виключень з цих правил, надзвичайно розмаїтий лексичний матеріал, а також багата граматика. Легко, бо ви оточені цією мовою усюди (і можливо з самого дитинства), навіть якщо вдома ми спілкуєтесь не українською. Новини по телевізору, книги в найближчій бібліотеці або книгарні, пісні по радіо, лекція викладача в університеті чи урок в школі – зараз це все звучить українською. Більше того, на законодавчому рівні закріплено обов'язкове використання української мови у публічному просторі. ЗНО з української мови та літератури – також обов'язкове для будь-якого абітурієнта без виключень. Отже причин вчити українську (або удосконалювати знання) завжди буде безліч – куди не поглянь.

На що спочатку звернути увагу? Визначіться з метою!

Якщо ви пошукаєте в Інтернеті курси чи школи, де можна вивчати українську мову в Києві, то звернете увагу на те, що вибір не такий вже і великий, до прикладу, у порівнянні з тією ж англійською мовою. На це існує ряд причин, і, в першу чергу та, що українська мова – рідна для великої кількості людей, тож багато хто розмірковує «Навіщо вчити те, що я й так знаю!? Краще візьмусь за освоєння китайської чи іспанської!» Ми не дискутуватимемо тут на тему «У досконалості немає меж», бо ви і самі це розумієте. Першочергово визначіться з метою, задля якої ви маєте намір вивчати чи покращувати українську мову. Це може бути підготовка до ЗНО (один із найпоширеніших варіантів), професійна мотивація (до прикладу, ви – держслужбовець), чи може раніше ви спілкувалися російською, а зараз вирішили перейти на українську з власних мотивів, або навіть ви шукаєте курси української мови для іноземного друга чи колеги. Самі розумієте – між діловою українською мовою та українською для іноземця суттєва різниця.

Школа. Яка?

Після того як мета озвучена – час братися за пошуки відповідної школи. Рейтинг київських шкіл, котрі пропонують вивчення української мови, приблизно такий:

  1. Центр розвитку мов
  2. Соловей
  3. Language Arts & Education
  4. IT столиця
  5. Nice School
  6. Staff.ua (корпоративні курси української мови)

Більшість з цих шкіл пропонують навчання індивідуально та в групах, безкоштовний тест на початку навчання для визначення вашого рівня, українську різного спрямування – бізнес, підготовка до ЗНО, українська мова для російськомовних. Також у більшості випадків дані школи надають весь необхідний матеріал для навчання (підручники, робочі зошити, додаткові матеріали). Змиріться з тим, що знайти курси, де можна вивчати українську мову, недалеко від вашого будинку, зазвичай буде складно. Основний масив відповідних шкіл та курсів зосереджений у центрі міста. Та це не означає, що розташуванням варто знехтувати. Вибирайте локацію, до якої вам найзручніше добиратись. Це важливий момент, адже правильна логістика допоможе у підсумку зекономити багацько часу. Щодо цін, то їхній діапазон від 230 гривень за 90-хвилинне заняття до 340 гривень. Місячний курс коштує в середньому 2800-3200 гривень.

Онлайн- курси

Достойною альтернативою звичному навчанню може стати онлайн-освіта. Останнім часом держава та різні громадські організації створюють сайти, де, пройшовши просту реєстрацію, можна отримати доступ до безкоштовних посібників та відео-уроків з української мови. Також на подібних сайтах є електронні бібліотеки з українськими книгами та фільми для перегляду, також в українському озвученні. Курси бувають різні: українська за 27 уроків, українська за професійним спрямуванням, 22 уроки до мовної впевненості і тому подібні. Серед подібних сайтів можна назвати: emova, Експрес-уроки української від Олександра Авраменка, Тренажер з правопису української мови, EdRa Українська мова та література й інші. Єдиний недолік вивчення української мови самостійно на онлайн-платформі – відсутність практики спілкування. Можна навчитись писати без помилок, але не мати розвитку розмовної української. Як мінімум у цьому випадку можна практикуватись у магазині при здійсненні покупок чи у кафе, а також у інших публічних місцях.

Українська мова для іноземців у Києві

Курси для іноземців будуються за іншою програмою, ніж решта. Адже у цьому випадку людина починатиме вивчення української мови з нуля. Тож зазвичай подібні курси варто шукати на базисі шкіл з вивчення іноземних мов, де як відгалуження пропонується курс «Українська мова для іноземців». Ефективно вивчати українську мову іноземцям індивідуально з репетитором, адже наша мова дійсно складна, отже персональний підхід до учня, врахування його сильних та слабких сторін, темпу сприятиме отриманню швидких результатів.

Українська мова онлайн з репетитором

Один з найзручніших способів вивчення чи вдосконалення української мови. Вам не треба витрачати час і додаткові гроші на дорогу. Наймаючи репетитора, ви отримуєте індивідуальний підхід до себе як до учня.  Вивчаючи граматику, правила письма, ви маєте і мовну практику, до того ж репетитор допоможе вам поставити правильну вимову звуків, а це надзвичайно важливо для демонстрації вашого рівня володіння державною мовою. Також якщо ви готуєтесь до здачі ЗНО з української мови та літератури, індивідуальний підхід репетитора допоможе вам швидше та ефективніше освоїти всю необхідну програму та отримати найвищі бали, які стануть запорукою вступу до омріяного вищого навчального закладу. На сайті Superprof ви знайдете велику кількість репетиторів з української мови різного спрямування та рівня. Ми намагаємося зібрати тільки справжніх професіоналів своєї справи. Не вірите? Перевірте! Перегляньте профілі наших викладачів української мови вже зараз у нас на сайті!

Що ви бажаєте вивчати?