Відмінно
відгуки на сайті

Підбірка репетиторів української мови у Дніпрі

Переглянути більше репетиторів

5.0 /5

Репетитори української мови, що мають рейтинг 5.0 зірок та в середньому 0 відгуків

154 ₴/год

Найкращі ціни - 95% репетиторів пропонують перший пробний урок безплатно, а середня вартість уроку складає 154 грн/год

Вивчати українська мова у Дніпрі ще ніколи
не було так легко

2. Встановіть контакт

Обравши репетитора, надішліть йому запит на урок. Скористайтеся чатом, щоб обговорити деталі та запланувати перший урок української мови.

3. Відкривайте для себе нові враження

Починайте навчання та пориньте у світ нових знань. Уроки української мови відкриють для вас не просто нову мову, але й безліч нових можливостей.

Питання та відповіді

💰Яка середня вартість приватних уроків з української мови у Дніпрі?

Середня вартість уроків з української мови  у Дніпрі становить 154₴  

Тарифи варіюються в залежності від:

 • досвіду репетитора з української мови ;
 • формату уроків (онлайн чи віч-на-віч);
 • тривалості та частоти уроків.

97% репетиторів пропонують перший урок безкоштовно.

Перегляньте тарифи репетиторів неподалік (0).

💡Чому варто віддати перевагу приватним урокам з української мови у Дніпрі?

Приватні уроки з української мови  з досвідченим репетитором — це чудова нагода швидко розвинути навички та швидко досягнути поставленої мети. 

Ви маєте повну свободу у виборі репетитора та формату уроків — віч-на-віч або онлайн!

За допомогою чату ви можете звернутися безпосередньо до обраного репетитора та домовитись про місце, час та тарифи уроків.

Наша пошукова система допоможе вам знайти репетитора у Дніпрі, який на 100% відповідатиме вашим потребам.

Розпочніть пошук ідеального репетитора в 1 клік..

💻 Чи можливо брати уроки з української мови онлайн?

Більшість репетиторів з української мови  пропонують уроки з української мови онлайн .

Уважно перегляньте оголошення обраного репетитора, щоб переконатись, що його уроки доступні в онлайн форматі. Або скористайтесь пошуковою системою, щоб відфільтрувати лише тих репетиторів з української мови , які викладають онлайн. 

🎓Скільки репетиторів з української мови доступні зараз у Дніпрі?

39 репетиторів доступні(-ій) зараз для приватних уроків.

Ви можете переглянути їх профілі та обрати того/ту, що найбільше відповідає вашим очікуванням у Дніпрі.

Оберіть свого репетитора з 39 профілів.

✒️Яка середня оцінка репетиторів у Дніпрі?

Базуючись на 6 отриманих відгуках, наші учні дали оцінку 5.0 з 5 .

У разі виникнення будь-яких проблем, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти швидке рішення (з Пн по Пт, 9.00-18.00).

Дізнатись більше про популярні питання.

Прагнете вивчити українська мова у Дніпрі?

Величезна кількість талановитих репетиторів українська мова у Дніпрі!

Переглянути більше репетиторів Поїхали!

Репетитор з української мови для дітей та дорослих всіх рівнів допоможе вам підготоватися до ЗНО, ДПА та вступу у вищі навчальні заклади, або просто навчить говорити та писати солов'їною без помилок!

За останніми опитуваннями лише 15 % дніпрян спілкуються українською на побутовому рівні, хоча з кожним роком це число безперечно зростає. Українська мова вже стала обов'язковою у сфері послуг та для держслужбовців - і це тільки початок. Адже реалізація мовного закону поступово відбуватиметься аж до 2030 року. Звісно, найбільший попит на вивчення української мови спостерігається серед старшокласників і особливо за півроку до складання ЗНО, адже як всі пам'ятають зі шкільної чи університетської лави - справжнє навчання відбувається за ніч перед екзаменом. Це, певна річ, нікудишня тактика і увінчується вона доволі сумнівним успіхом. Готуватись до ЗНО треба мінімум за два роки, розподіляючи час та зусилля відповідально. Бо мінусом експрес-навчання є навіть не моральне та фізичне виснаження, а намагання напічкати мозок стосом інформації за короткий відрізок часу, а це навпаки спричиняє незапам’ятовування та несприйняття нової інформації.

Доступні шляхи вивчення української мови у Дніпрі

Якщо ви прекрасний дніпрянин чи дніпрянка і в пошуках як би його покращити свою українську мову, то перед вами два найдієвіші варіанти - найняти репетитора чи скористатися послугами мовних курсів у місті. Рейтинг курсів у Дніпрі, де можна вивчити або ж удосконалити українську мову виглядає так: 

 • “Січеславська Просвіта”

Протягом останніх років “Січеславська Просвіта” організовує безкоштовні курси української мови, які може відвідати кожен бажаючий, незалежно від віку та рівня володіння. Викладачі намагаються зробити уроки максимально цікавими, тому часто окрім теорії, на базі Просвіти влаштовуються розвиваючі заходи, лекції з історії, концерти, поетичні вечори, перегляди фільмів українською. Щосуботи, наприклад, діє формат для дітей віком до 9 років — там вони можуть погратись в ігри, повчитися співу або ж послухати казки українською наживо. Розклад занять варто уточнювати.

 • Дніпровська центральна міська бібліотека

Дніпровська Центральна міська бібліотека також запрошує всіх охочих на безкоштовні курси української мови. На уроках розглядають граматику та правила пунктуації, фонетику та звісно ж присутня розмовна практика.

 • Навчальний центр “Логос”

Доволі розгалужена мережа мовних курсів у Дніпрі, де ви матимете змогу позайматись на уроках в ігровій формі.

 • Репетиторський центр “Алгоритм”

Центр обіцяє індивідуальні програми навчання, в яких враховують початковий рівень учня, його цілі, а також терміни їх досягнення. Пропонують заняття з педагогами-репетиторами як в міні-групах, так і індивідуально, курси підготовки до ЗНО.

 • Репетиторський центр “Red Pen”

Славиться широким спектром послуг, а також робить акцент на підготовці клієнтів до здачі ЗНО та ДПА. Центр пропонує навчання як для дітей, так і для дорослих.

 • Розмовний клуб ДУМ

Учасники збираються у приміщенні ресторану First wave (Перша хвиля). «Якщо є бажання заговорити українською, то треба зрозуміти, що гарна українська мова завжди починається з поганої. Якщо не практикуватися і не спілкуватися — нічого не вийде», вважає організаторка клубу, письменниця та журналістка Наталія Гейман. Клуб не вивчає теорію, а практикує розмовну українську у невимушеній ресторанній атмосфері. Більше інформації на фейсбук чи інстаграм сторінці клубу.

 • Розмовний клуб, а також мистецькі події, що влаштовує книгарня “Є”

Окрім книжкових презентацій та дотичних культурних заходів, у книгарні часом проходять заняття розмовного клубу української мови. Час та періодичність можна відстежувати на сторінці магазину тут.

Репетиторство онлайн як шлях до швидкого оволодіння українською

Якщо ж ви віддаєте перевагу індивідуальному навчанню, чи не маєте достатньо часу, щоб витрачати його на дорогу до мовної школи - найкращий вихід - це скористатися послугами репетитора з української мови онлайн. Справа в тому, що українська, як одна із слов'янських мов, доволі складна у вивченні, тому приготуйтесь, що процес легким не буде, а щоб пом'якшити його - варто звернутись по допомогу до професіонала відразу. Зважаючи на ваш початковий рівень, дисциплінованість та кількість часу, який ви можете присвятити урокам, у середньому, на ідеальне опанування розмовної української необхідно 2-3 місяців, а на опрацювання академічної теорії - від 5-7 місяців інтенсивних занять. Для іноземців цей процес, ясна річ, розтягується на довший термін, особливо якщо вони не носії котроїсь зі слов'янських мов. Саме в цьому випадку індивідуальний підхід репетитора до потреб учня стає як ніколи актуальним! Як стверджують репетитори з досвідом: 70-75 двогодинних занять потрібно в середньому, щоб підготувати дитину до ЗНО з української мови та літератури. Отже не баріться, а розпочинайте пошук репетитора вже зараз! На завершення невеличка порада як ще можна удосконалити власну українську мову з дніпровським відтінком самотужки:

 • Твіттер-аккаунт Дніпровського історичного музею імені Дмитра Яворницького, дає змогу дізнатись цікаву інформацію з історії Дніпропетровщини красивою українською мовою;
 • Україномовний альбом “Останній Френд” дніпровського гурту “Гражданін Топінамбур” - щоб практикувати українську з локальним присмаком;
 • Мистецькі заходи у Центрі сучасної культури в Дніпрі, де можна попрактикуватись у розмовній українській та знайти однодумців, а можливо і друзів.
Що ви бажаєте вивчати?