Сьогодні у світі є сім тисяч дев’яносто дев’ять мов. Більшість людей світу розмовляють лише двадцятьма трьома мовами.

За оцінками, станом на 2015 рік, понад півтора мільярда людей були здатні вести бізнес англійською мовою, незалежно від того, якою є їхня рідна мова. Відтоді ця цифра, безперечно, зросла.

Хоча жоден політичний орган, адміністративна група чи наукова асамблея навмисне не намагалися зробити англійську діловою мовою світу, факт залишається фактом:

  • Саміт світового уряду, глобальна ініціатива просування ідей миру, що проводиться щороку в Дубаї, проводиться англійською мовою.
  • Організація Об’єднаних Націй – утворення, що працює в усіх сферах активності суспільств, складається з делегатів майже з усіх країн світу. Хоча окремі країни виконують місії своєю власною мовою, усі великі конференції проводяться англійською.
  • Вчені з усього світу публікують свої наукові роботи та дослідження англійською мовою, яка стала мовою науки протягом 1920-х років.
  • З 2008 року всі пілоти та авіадиспетчери повинні використовувати англійську мову для всіх міжнародних рейсів, незалежно від країни, в якій вони живуть.

Давайте детальніше розглянемо, як і чому англійська стала мовою, якою розмовляє діловий світ.

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Як англійська стала мовою бізнесу?

Вплив будь-якої мови полягає в об'єднанні певних країн, які використовують її як рідну; країн, які прийняли її як свою офіційну мову і певних країн, які викладають її в школах як іноземну мову за вибором.

Британська імперія започаткувала вживаність англійської
Через домінування Британської імперії в світі, свого часу англійська мова поширилася на чверть всіх територій Землі, а згодом стала мовою бізнесу та світової політики. Фото: Unsplash

Початок глобального домінування англійської мови збігається із заснуванням Британської імперії, яка на піку свого розвитку мала у підданих 23% населення світу та майже чверть загальної площі Землі.

Тринадцять колоній Північної Америки, які здобули незалежність від Великобританії в 1783 році. Ця подія завдала нищівного удару по її суверенітету. Згодом американці піднялися на світову арену і їхні зусилля з просування англійської як мови бізнесу мали успіх лише через кілька століть.

Чому англійська стала мовою бізнесу?

Історично основним чинником створення глобальної мови була політична та економічна влада.

Оскільки Британська імперія була такою могутньою і такою далекосяжною, вона керувала світовою економікою та торгівлею протягом багатьох століть. Однак до кінця Першої світової війни могутня імперія похитнулась. Тим не менш, багато колоній Великобританії і кожна країна, з якою Британія торгувала, використовували англійську мову для ведення бізнесу.

Америка вийшла на світову арену як наддержава якраз тоді, коли могутність Британії згасала. Сполучені Штати Америки залишаються домінуючими і сьогодні.

Використання Сполученими Штатами Америки англійської мови як основної, забезпечує її пріоритетність і залишає її глобальною діловою мовою, якою користується кожен бізнес для будь-якої міжнародної транзакції.

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Як вивчати бізнес-англійську?

Перш ніж вивчати ділову англійську мову, ви повинні добре володіти англійською мовою в цілому. Хороший спосіб перевірити, на скільки ваша мова вільна – це поговорити з носіями англійської мови.

Якщо ви хочете перевірити свої навички самостійно, ви можете пройти онлайн-вікторини чи тести для визначення рівня англійської.

Якщо ж ви не впевнені у своїх знаннях граматики чи у своєму словниковому запасі, можливо, ви можете взяти кілька уроків англійської мови онлайн або навчатися у групі з іншими учнями, які вивчають мову.

Оскільки ділова англійська мова має власний лексичний запас, важливо, щоб ви добре засвоїли основи англійської мови, перш ніж вивчати фрази, які стосуються напрямку, у якому ви хочете рухатися в бізнесі.

 Вивчати бізнес-англійську
Вивчення бізнес-англійської ефективне тільки тоді, коли ви володієте базовою розмовною англійсько на хорошому рівні. Фото: Unsplash

Основи включають дієслівні часи, використання прикметників і прислівників, структури речень і правильне використання виразів.

Для ведення бізнесу, навички аудіювання настільки ж важливі, як і навички читання або говоріння, тому ви повинні приділяти значну частину свого часу, вивчаючи англійську, аудіоматеріалам: пісням, подкастам та радіо передачам.

Вивчаючи ділову англійську, не так важливо вивчати сленг. У випадку якщо ви вивчаєте англійську як другу мову, не маючи у планах займатися бізнесом – тоді сленг буде більш, ніж доречним. Однак ви все ж можете ознайомитися з парою ідіом, просто щоб зробити свою англійську хоча б трішки природнішою і покращити відносини зі своїми міжнародними діловими партнерами.

Який бізнес вас цікавить?

Термін бізнес-англійська – це загальноприйнята фраза, яка охоплює міжнародні відносини – від туризму до політики;  це сфера торгівлі та фінансів.

Одним із аспектів ділової англійської мови є спілкування. Зосередженість на розмовній англійській мові та мовних навичках, необхідних для проведення презентацій, зустрічей та переговорів – ось ваша первинна ціль при зануренні в бізнес-англійську.

Ділове письмо стосується звітів, кореспонденції, внутрішніх документів та, звичайно ж, резюме, тому вдосконалення навички письма з виду випускати також не слід.

Вокабуляр ділової англійської мови орієнтований на певні галузі. Якщо вас цікавлять фінанси, вам потрібно зосередитись на вивченні нових слів з цієї сфери: валюта, бухгалтерський облік, акція.

Якщо ви більше зацікавлені в туризмі та індустрії гостинності, ваш словниковий запас складатиметься з таких слів, як розміщення, призначення, агрегатор тарифів і таке інше.

Завжди корисно вчитися якомога більше. Вам слід спершу покращувати свою англійську, зосередившись на лексиці та фразах, які безпосередньо стосуються галузі чи бізнесу, у якому ви хочете працювати.

Отримавши роботу своєї мрії, ви зможете приділяти більше часу вивченню англійської мови і довести її до ідеалу.

Почніть власний бізнес з новими мовними навичками!

Ви коли-небудь мріяли мати власний магазин? Імпортувати товари з усього світу та знайомити їх із своїми співвітчизниками?

А як щодо відкриття ресторану? Або, можливо, якийсь центр розвитку дітей?

Це лише маленька частина можливостей для вас, щоб ви могли використати свої щойно здобуті мовні навички. Знання англійської є життєво необхідним для бізнесу, який працює з громадськістю, навіть в Україні!

Якщо ж ми говоримо про створення бізнесу за кордоном, наприклад у тій самій Великобританії, ділова англійська мова вам просто необхідна.

Відкрити бізнес за кордоном
Маючи ділову англійську мову в своєму арсеналі, вам одразу будуть зрозумілі всі нюанси створення власної справи в іншій країні. Фото: Unsplash

Для створення будь-якого підприємства вам доведеться спілкуватися з агентствами, які видають ліцензії, та державними департаментами, які збирають податки. Тут вміння користуватися діловою англійською буде для вас надзвичайно корисним.

Дізнайтеся, як спростити вивчення англійської мови за допомогою наших спеціалістів з вивчення англійської мови в Києві та за його межами.

Можливо, вам би хотілося викладати?

З вашими розвиненими навичками англійської мови ви можете допомогти українцям, які все ще намагаються вивчити англійську, навчитися нарешті говорити цією мовою.

Ви можете почати з реклами своїх послуг вчителя англійської мови учням, які прагнуть врешті опанувати англійську, розміщуючи оголошення в громадських місцях вашого міста.

Ви можете створити профіль репетитора за допомогою Superprof і зробити навчання англійській мові веселим. Ваша найбільша перевага полягає в тому, що у вас є досвід вивчення англійської мови як не носія мови. Ви розумієте, наскільки складною може бути граматика. Можливо, у вас є простіші способи вивчити часи дієслів і розширити словниковий запас.

Вчені погоджуються, що люди, які говорять двома мовами, мають більший проміжок стійкості уваги і здатні краще зосередитися в напруженому сучасному діловому світі. Роботодавці активно шукають кандидатів на роботу, які володіють двома або більше мовами, оскільки вони є абсолютно життєво необхідними на сучасній глобальній бізнес-арені.

Чи не зрозуміло, що люди хочуть вивчити принаймні ще одну мову задля того, щоб отримати кращу роботу та вищу зарплату?

Подумайте про країни, які формують економіку: Китай та Індія. Якщо ви гарно володієте англійською, ви зможете зайти на викладацький ринок цих країн та навчати людей дистанційно.

Ваше знання англійської мови, особливо ділової англійської мови означатиме, що ви можете отримати контракти на викладання англійської для співробітників українських компаній.

Ще одна бізнес-можливість, яку ви можете дослідити, — це викладання англійської мови онлайн через Skype для тих, хто не може вивчати англійську мову стаціонарно.

Онлайн-навчання відкриває для вас нові рівні творчості та можливостей – Сільвія Гуінан.

Завдяки вашим зусиллям у вивченні мови ви точно знаєте, як вивчити англійську. Ви можете найбільш ефективно проводити уроки англійської мови один на один або в малих групах.

Чому б не вивчати англійську за допомогою фільмів та пісень?

Учням, які вже вивчають англійську мову в школі, ви можете запропонувати допомогу з домашніми завданнями; вдосконалити граматичні знання та практику аудіювання.

Ми сподіваємося, що ви точно переконалися в тому, що знання з англійської мови – це дійсно цінність у сучасному світі. Якщо ви живете в Україні, ви завжди можете викладати англійську мову на приватних уроках онлайн, у себе вдома чи вдома в учня. Якщо ж викладання вам не близьке – знайти посаду та отримати роботу, на якій необхідне знання загальної англійської чи бізнес-англійської вам теж буде легше.

Якщо ж ви плануєте переїжджати за кордон та створювати там свою справу – ділова англійська мова вам точно знадобиться, тому не проґавте можливості якісно опанувати її.

англійська об'єднує світ
Ті, хто володіють англійською не тільки можуть застосовувати її в роботі, але й залишатися на зв'язку зі світом. Фото: Unsplash

Англійська – мова бізнесу

Лінгвісти стурбовані тим, що через зростаючу економічну могутність Китаю, китайська мова може замінити англійську як мову бізнесу. Цей страх посилюється, оскільки китайська мова є найпоширенішою за кількістю носіїв мовою у світі (англійська посідає третє місце в цьому списку світових мов).

Що це означає для тих, хто так багато працював, щоб вільно говорити англійською? Нічогісінько, окрім того, що вам потрібно більше практикувати англійську.

Китайські школи та коледжі регулярно набирають носіїв англійської мови, щоб викладати англійську своїм учням та студентам. Компанії, які викладають англійську онлайн, з’являються, здавалося б, за одну ніч і наповнюють Інтернет своїми адаптованими курсами.

З’являється також велика кількість безкоштовних відеоуроків.

Такі країни, як Пакистан, Японія, Індонезія та Саудівська Аравія, укомплектовують свої міжнародні школи людьми, які говорять англійською мовою, щоб забезпечити навчання англійській лише найвищої якості.

У шістдесяти семи країнах англійська мова є основною мовою; ще двадцять сім говорять англійською як другою офіційною мовою.

З огляду на все це, ви можете бути впевнені, що ваші навички ділової англійської будуть надзвичайно важливими ще довгий час. Опановуючи англійську мову, ви інвестуєте в своє майбутнє вже сьогодні та забезпечуєте кар'єрне зростання, а значить і вищі прибутки.

>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (1 rating(s))
Loading...

Julia

Люблю вчитись всьому і постійно. Обожнюю тонкий гумор. У захваті від слів, бо слова мають значення!