25766bool(false) bool(false)
навіщо вивчати англійську

Навіщо вчити англійську мову?

Для чого вчити англійську мову? Станом на 2015 рік, за останніми доступними статистичними даними, понад півтора мільярда людей використовували англійську мову для ведення бізнесу, незалежно від їхньої рідної мови. За останні два роки ця кількість, безсумнівно, зросла. Якщо ви зараз вивчаєте англійську мову, чи збираєтеся ви її використовувати у своєму повсякденному житті? Чи, можливо, ви […]

20 05 2022Час прочитання: 10 хвилин(-и)

Способи вивчити англійську

Вивчення англійської мови: покращення лексики, вимови, письма

Вивчення англійської: лексика через фільми, вимова через подорожі, письмо через субтитри Ви ще не поліглот? Дуже дивно! Сьогодні знання іноземної мови вже не розкіш, а необхідність. Й чим більшою кількістю мов володіє людина хоча б на базовому рівні, тим кращі у неї шанси реалізувати себе у житті. Елементарна англійська дає відчуття впевненості та комфорту під […]

30 04 2022Час прочитання: 7 хвилин(-и)

Почати вчити англійську мову

Вибрати репетитора з англійської мови, якщо ви лише починаєте її вивчати

Як знайти найкращого для вас репетитора з англійської мови? Ви постійно чуєте, що повинні навчитися якісно говорити англійською мовою, щоб мати можливість спілкуватися з рештою світу? Вміння говорити англійською є особистим і професійним надбанням, тому не втрачайте можливість вивчити її! Тож як знайти ефективний спосіб вивчити англійську та практикувати її, якщо ви не живете в […]

9 02 2022Час прочитання: 7 хвилин(-и)

Бажаєте нарешті підкорити англійську?

Тут репетитори Superprof дають свої поради щодо будь-яких аспектів вивчення англійської: граматика, лексика, вимова та діалекти, бізнес англійська та юридична, підготовка до ЗНО та міжнародних мовних іспитів тощо.

Незалежно від вашого рівню підготовки та навчальної мети, ми спробуємо дати відповіді на всі ваші запитання.

Як швидко вивчити англійську?

Хоча в більшості країн світу англійська мова викладається як перша іноземна, але багато учнів все ще мають труднощі в її опануванні та не завжди досягають хорошого рівня мови в школі. При цьому володіння мовою хоча б на середньому рівні сьогодні є обов’язковою умовою для вступу у ВНЗ, розширення кар’єрних можливостей та просто подорожування світом.

Ви можете навчитися говорити англійською в будь-якому віці. Завдяки приватним урокам та регулярній роботі з вашим репетитором англійської будь-хто, незалежно від віку, може вивчити англійську як іноземну мову за короткий проміжок часу.

Який найкращий спосіб підвищити свій рівень англійської мови?

Робота, наполегливість та терпіння. Щодня практикуйте англійську, зосередьтеся на вивченні нових слів, дивіться англійські чи американські фільми, слухайте музику, читайте англійською, знайдіть англомовного друга по листуванню тощо. Існує багато цікавих способів навчитися говорити англійською. Це більше, ніж просто вивчення граматики та вивчення неправильних дієслів напам’ять.

Вивчайте англійську та досягайте успіху

Якщо ви хочете навчитися вільно говорити англійською (або навіть стати білінгвом), відвідування курсів англійської або уроків  з приватним репетитором може дійсно допомогти. Як лінгвістичний тренер, ваш репетитор допоможе і скерує вас у вашій подорожі. Він/вона допоможе вам вивчити основи, перш ніж переходити до складніших концепцій.

Існує безліч різних ресурсів для покращення англійської: книги, словники, англійські ігри, мобільні додатки з розпізнаванням голосу, вебсайти для вивчення англійської мови тощо.

Переконайтеся, що ви максимально використовуєте всі типи ресурсів, щоб ви могли тренувати свої навички аудіювання та звикати чути англійське мовлення, покращувати розмовну англійську, працювати над своїм письмом і практикувати читання.

Ви також можете розширити свій словниковий запас англійської мови, вивчити нові слова та вирази та опанувати розмовну англійську.

Якщо у вас є така можливість, спробуйте поїхати в англомовну країну та зануритися в мовне середовище. Подорож до англомовної країни – це швидкий спосіб вивчити мову.

Це чудово підходить для покращення вашого акценту, інтонації та вимови. Вам також доведеться вибрати, чи хочете ви спочатку вивчити британську англійську чи американську англійську.

Знайдіть уроки англійської, що відповідають вашому рівню

Незалежно від того, чи ви початківець, маєте середній, просунутий рівень чи вільно володієте мовою, ви можете знайти репетиторів для будь-якого рівня англійської мови.

Бажаєте вивчити англійську для своєї роботи?

Потрібний розмовний курс англійської мови? Інтенсивні заняття англійською?

Як зрозуміти, чи потрібні вам додаткові заняття англійською?

Перш ніж почати вивчати англійську мову, вам потрібно визначити, що ви шукаєте.

Ви готуєтеся до іспиту? Мрієте навчитися розмовляти англійською з носієм мови, дізнатися більше про англійську культуру та подорожувати до Великобританії, США, Канади, Австралії чи будь-куди ще в англомовному світі?

Чи хотіли б ви попрактикуватися у спілкуванні англійською?

На Superprof є багато різних репетиторів  та ми впевнені, що ви знайдете саме того, що максимально відповідає вашим вимогам та потребам.