Знання англійської звичайно ж не є чимось обов’язковим в житті чи кар’єрі людини. У кожного свій шлях і його частиною може й не бути володіння англійською мовою.

Та напевно, хоча б на якомусь рівні вам англійську знати все-таки потрібно, ну хоча б заради того, щоб не відставати від світових тенденцій.

Однак, якщо ви все ж сподіваєтеся на новий початок життя, кращу оплату на поточній роботі або повністю нову посаду, будьте впевнені: ваші зусилля з вивчення англійської мови принесуть ці винагороди. За даними Британської Ради, загальний обсяг «експорту англійської мови» складає мільярди фунтів стерлінгів – і ця цифра буде зростати: чим більше людей мігрують з метою отримання освіти, тим більший дохід отримує держава.

Крім того, ті, хто виїжджає за кордон, щоб заповнити місця викладачів англійської як другої мови, ще більше стимулюють глобальну економіку та культурний обмін.

І це лише статистика освіти.

Дозвольте розповісти вам, як вивчення англійської мови може принести вам соціальну, економічну та професійну користь.

Найкращі репетитори з англійської мови вільні зараз
Ольга
5
5 (19 відгуки)
Ольга
250₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Marina
5
5 (14 відгуки)
Marina
300₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Юліанна
5
5 (5 відгуки)
Юліанна
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Соломія
5
5 (5 відгуки)
Соломія
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Татьяна
5
5 (10 відгуки)
Татьяна
120₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Владислава
5
5 (14 відгуки)
Владислава
370₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Екатерина
5
5 (9 відгуки)
Екатерина
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Наталія
5
5 (10 відгуки)
Наталія
170₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Ольга
5
5 (19 відгуки)
Ольга
250₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Marina
5
5 (14 відгуки)
Marina
300₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Юліанна
5
5 (5 відгуки)
Юліанна
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Соломія
5
5 (5 відгуки)
Соломія
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Татьяна
5
5 (10 відгуки)
Татьяна
120₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Владислава
5
5 (14 відгуки)
Владислава
370₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Екатерина
5
5 (9 відгуки)
Екатерина
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Наталія
5
5 (10 відгуки)
Наталія
170₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Поїхали!

Переїжджаєте? Англійська мова – ваша опора у новій країні

У житті мало подій, які б дезорієнтували більше за переїзд в нову країну. Інша їжа, інша культура, інша мова  – все це може бути таким виснажливим! До таких речей потрібно бути готовим, якщо ви вирішили почати нове життя в іншій країні!

Англійська - одна з основ для вдалої кар'єри
Знання англійської - це один із стовпів на якому тримається ваша успішна кар'єра. Фото: Unsplash

Найкраща протиотрута від будь-якого смутку, включаючи тугу за домом і відчуття втрати, — бути активним.

Не беручи офіційні уроки англійської мови в класі з учителем, ви все ж можете почати вдосконалювати свої навички англійської мови.

Інтернет-ресурси

Для уроків, які спрямовані на розвиток лексики та граматики; практику підрядних речень і фраз із прийменниками; дієслів та їх часів, всесвітня мережа пропонує безліч навчальних матеріалів, більшість із яких безкоштовні.

Ви можете вивчати базову англійську, а також сленгові фрази та ідіоми, які так поширені в англійській мові, за допомогою подкастів і серіалів, орієнтованих на тих, хто вивчає англійську як другу мову.

В Інтернеті багато можливостей для вивчення мови!

Спілкування з носієм англійської мови

Оскільки ваш вокабуляр буде зростати, не соромтеся випробувати свої навички розмови з місцевим бакалійником, листоношою чи сусідом. Це дасть вам ряд переваг, таких як:

 • ви отримаєте можливість поспілкуватися з носіями англійської мови;
 • ви покращите вимову, особливо вимову складних слів;
 • ви покращите рівень володіння розмовною мовою, навіть коли вивчатимете нові слова;
 • ви практикуватимете свої навички аудіювання в живій обстановці в повсякденному житті;
 • ви отримаєте коментарі носіїв мови щодо правильності використання слів відповідно до різних контекстів;
 • ви налагодите соціальні зв'язки і знайдете нових друзів.

Не кажучи вже про підвищення впевненості в собі, коли ви почуваєтеся як вдома у своїй новій країні.

Перегляньте, які ресурси та заходи пропонує місцева бібліотека чи громадський центр

Окрім багатства історії та культури, які зберігаються у книгах та фільмах, заклади по всій Великобританії та Сполучених Штатах Америки спонсорують проєкти та семінари, розроблені для тих, хто вивчає англійську як другу мову.

Наприклад, у Великобританії існує програма, що містить секцію Discover Literature, яка досліджує, як автори минулого століття знаходили творчі способи висловити свої погляди на суспільство, що швидко змінюється.

Навіть якщо ви вирішите не брати участь у жодній діяльності вашої місцевої бібліотеки чи громадського центру, отримання членства принесе вам значну перевагу під час вивчення англійської мови в чужій країні.

 • Вчені та лінгвісти сходяться на думці: один із найкращих способів вивчити мову – це читати.
 • Незалежно від вашого рівня володіння англійською мовою, у бібліотеці є книги, які підходять саме для вас.
 • Читання літератури, яка розрахований на рівень вищий за ваш поточний рівень англійської, може допомогти вам вивчити більше слів і застосовувати їх у мовленні значно швидше.

У бібліотеках часто є вибір як аудіокниг, так і фільмів напрокат, що зробить свій вклад в покращення вашого розуміння та навичку аудіювання.

Вдосконалення навичок читання є одним із найкращих способів покращити ваші шанси на кращу роботу.

Ваше вміння застосовувати англійську мову обов’язково окупиться

Після того, як ви добре усвідомите та засвоїте основи англійської мови: порядок слів та інші граматичні правила; відмінювання дієслів, хороші орфографічні навички та пристойний словниковий запас, ви побачите, що ваша життєздатність на ринку праці зросла.

Настав час отримати прибуток від усієї важкої та наполегливої роботи, яку ви зробили!

Двомовність в роботі

Всі представники релевантної наукової спільноти сходяться на думці, що люди, які володіють двома мовами, мають більш стійку і сконцентровану увагу і, таким чином, є кращими працівниками.

Той, хто в своєму арсеналі має дві і більше мови також краще справляється з багатозадачністю та закінчує проекти достроково.

Тому роботодавці активно шукають потенційних працівників, які володіють більш ніж однією мовою. Іншою причиною є той факт, що багатомовні працівники є життєво необхідними на сучасній глобальній бізнес-арені.

Ви можете збільшити свою зарплату на 5-20%, просто вміючи спілкуватися іншою мовою!

Вже працюючи в сфері продажів, маркетингу чи доставки, ви можете претендувати на посаду в будь-якій транснаціональній корпорації.

Факти про роботу з усього світу

 • Англійська дійсно стала глобальною мовою.
 • Китай щороку наймає понад сто тисяч носіїв англійської мови, щоб вони працювали викладачами англійської мови та консультантами у багатьох міжнародних компаніях.
 • Десять провідних телекомунікаційних компаній базуються в Індії.
 • Найприбутковіші робочі місця в нафтогазових компаніях є в арабомовних країнах.
 • Кавова промисловість Ефіопії входить у десятку найкращих у світі.
 • Європі вкрай потрібні розробники та інженери програмного забезпечення, які розмовляють англійською.

Живучи в Україні та розмовляючи англійською на високому рівні, ви можете почати прибутковий бізнес і стати репетитором з англійської. Українці досить затребувані в цій сфері в Китаї та Туреччині.

Безумовно, найкращий спосіб залучити клієнтів, які хочуть вивчити іноземну мову, — створити профіль на спеціалізованій інтернет-платформі. Superprof — це сайт, на якому ви можете вказати свої мовні навички та пропонувати уроки англійської мови онлайн або в якості домашнього репетитора.

Приватні репетитори заробляють в Україні в середньому 300 гривень за годину, а, до прикладу, у Великобританії - 20 фунтів.  Репетиторство – це простий  спосіб отримати прибуток від мовних навичок, якими ви вже володієте! І в цьому випадку зовсім не важливо, де ви проживаєте – в рідній Україні чи вже за кордоном.

знання англійської забезпечує кращу роботу
Знання англійської мови дасть вам можливість швидше знайти хорошу роботу і покращити фінансове становище. Фото: Unsplash

Працюючи репетитором з англійської мови, ви одночасно отримуєте фантастичну можливість налагодити зв’язки з місцевою громадою!

Ділова англійська мова – вивчаємо на уроках бізнес-англійської

Загалом, ділова англійська мова визначається як словниковий запас, фрази, жаргон і теми та культурні звичаї, які стосуються бізнесу.

Ділова англійська — це загальний термін, що стосується лексики, призначеної спеціально для фінансів і туризму, а також для міжнародних відносин і торгівлі.

Залежно від того, в якій сфері бізнесу ви зацікавлені та/або кваліфіковані, ваш словниковий запас має складатися зі слів, призначених спеціально для цієї сфери.

Перш ніж вивчати ділову англійську, ви повинні добре володіти англійською мовою в цілому. Ви можете перевірити, на скільки ваше володіння мовою вільне і на скільки хороша ваша вимова, розмовляючи з носіями англійської мови. Якщо ви віддаєте перевагу перевірці своїх умінь та навичок без аудиторії, ви можете пройти онлайн-тести та квізи. Якщо ви не впевнені у своїй вправності в граматиці та словниковому запасі, можливо, ви можете взяти кілька уроків англійської мови онлайн або з групою інших учнів, які вивчають мову як іноземну.

Оскільки бізнес-англійська має власний словниковий запас, важливо, щоб ви добре володіли загальною англійською мовою, перш ніж вивчати фрази, які стосуються напрямку, у якому ви хочете рухатися в бізнесі. Цей пункт є дуже важливим.

Часто люди, які вирішують вчити ділову англійську мову мають досить низький рівень базової англійської і тому зіштовхуються з багатьма труднощами, тому їхній прогрес значно вповільнюється.

Основи англійської мови включають часи дієслова, використання прикметників і прислівників, структуру речень і правильне використання слів і виразів.

У будь-якому випадку для втілення ваших ділових намірів необхідно пройти практичний курс IELTS та скласти цей іспит.

Роботодавці, професійні реєстраційні органи та державні міграційні служби часто вимагають підтверджувальний документ, що зазначає ваш рівень володіння англійською мовою в рамках процедури найму на роботу або вступу до вишу.

англійська для досягнення цілей в бізнесі
Якщо ви хочете працювати в міжнародній компанії чи запустити свою справу - вивчення ділової англійської має бути першим у списку ваших пріоритетів. Фото: Unsplash

В бізнесі, навички аудіювання такі ж важливі, як і навички читання чи говоріння, тому ви повинні приділяти значну частину свого часу вивченню аудіоматеріалів англійською мовою. Це можуть бути подкасти, аудіокниги та радіопередачі онлайн.

Вивчаючи ділову англійську, не так важливо вивчати сленг, як вивчити мову, яка дійсно вживається, характерну для галузі, в якій ви прагнете працювати. Однак ви можете навчитися використовувати одну чи дві ідіоми, щоб просто розтопити лід у спілкуванні з будь-яким потенційним роботодавцем або з носієм мови, з яким збираєтесь поспілкуватись.

Нехай ваші навички англійської мови прокладають шлях у ваше щасливе професійне майбутнє

Незалежно від того, чи ви тільки вживаєтеся у своєму новому середовищі чи вивчаєте англійську протягом тривалого часу, будьте впевнені, що ваші навички англійської забезпечать вам можливості заробляти хороші гроші та соціальний статус.

Чим більше ви вивчаєте англійську мову, тим більше у вас шансів отримати хорошу посаду в багатонаціональній компанії.

Як учень, який вивчає англійську в новій для себе країні, ви можете скористатися безкоштовними уроками англійської мови у вашій місцевій бібліотеці чи громадському центрі, вивчати англійську онлайн – через подкасти чи з репетитором, або записатися на курси англійської мови у вашому новому місті.

Способи вивчати англійську
Прогляньте всі доступні способи вивчати англійську у вашому регіоні та оберіть найоптимальніший саме для вас і успіх не забариться! Фото: Unsplash

Ми впевнені, що якщо ви поставете ціль знайти безкоштовну освіту для експатів – ви знайдете достатньо варіантів, які допоможуть досягти поставлених цілей і зрозумієте, як побачити нові можливості у новому для вас світі.

І повірте, вам не знадобляться ніякі прислівники чи хитра лексика, щоб тримати двері можливостей та перспектив відкритими!

Ці численні способи вивчення англійської дійсно відкриють для вас двері у професійному, фінансовому та соціальному плані. Чому б не зробити вивчення нової мови веселим!

 

>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (1 rating(s))
Loading...

Julia

Люблю вчитись всьому і постійно. Обожнюю тонкий гумор. У захваті від слів, бо слова мають значення!