Хоча більшість учнів вивчають англійську мову в школі, не всі батьки таких дітей можуть повністю підтримати їх у цьому процесі.

Це цілком зрозуміло, адже велика кількість батьків так і не вивчила англійську під час свого навчання або ж просто вивчала іншу іноземну мову.

Щоб стежити за навчанням своїх дітей, батьки часто допомагають їм у виконанні домашніх завдань та підготовці до контрольних робіт. Однак це може бути складно, якщо ви не можете виправити помилки своєї дитини, не покращуючи свою англійську.

Незалежно від того, чи батьки ніколи не мали можливості вивчити англійську мову, чи забули все, що знали, важливо, щоб вони відчували, що можуть підтримати своїх дітей, коли  їм це буде потрібно.

Діти зазвичай починають вивчати англійську у віці приблизно чотирьох років ще у садку. Як правило навчання починається з вивчення цифр, кольорів, тварин і днів тижня.

Маленькі діти люблять демонструвати свої успіхи в англійській мові, тому, навіть якщо батьки розуміють лише частину того, що вони говорять, важливо, щоб діти відчували  схвалення та захват. Таким чином батьки заохочуватимуть своїх малюків до наполегливо  го навчання.

Якщо дитина відчуває, що батьки не зацікавлені в їхньому навчанні, вона сама може втратити пристрасть до вивчення англійської мови.

Ось чому для батьків і дітей може бути надзвичайно корисно вивчати англійську разом!

Цього можна досягти за допомогою приватного навчання з репетитором.

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Батьки та діти вивчають англійську мову в однаковому темпі

Все, що потрібно – це трохи сили волі. Доклавши трохи зусиль та дисципліни батьки зможуть не відставати від успіхів своїх дітей у вивченні англійської мови. Незважаючи на те, що дорослі не присутні на шкільних уроках англійської своєї дитини, вони можуть допомагати, наприклад, з вивченням лексики та правил напам’ять.

Це лише один із способів, як батьки можуть перетворити свої слабкі сторони в англійській на сильні та скористатися перевагами вивчення нової мови з тією ж швидкістю, що і їхня дитина.

Ви хочете знайти репетитора поруч або почати вивчати англійську онлайн? Superprof може допомогти вам знайти вашого ідеального вчителя!

На початку стандартного вивчення англійської мови школярів просто закидають списками лексики та дієслів, а також сумнозвісними списками неправильних дієслів, які потрібно вивчити напам’ять.

Заохочуйте свою дитину говорити з вами англійською

Діти, чиї батьки не розмовляють англійською,  як правило, завжди краще висловлюються письмово.

Заговори, щоб я тебе побачив. – Сократ

Тип особистості дитини також впливає на якість навчання. Сором’язливим  дітям  часто складно наважитись заговорити на уроках в школі. Внаслідок цього вони не отримають повної користі від навчання.

Якщо батьки сором’язливих дітей не розмовляють англійською, їм стає ще важче практикувати мовлення. Погодьтеся, що може бути кращим для сором’язливої дитини за розмову з батьками в спокійній домашній обстановці, де є підтримка та прийняття?

Ось тут і починається замкнене коло. Дитині важко зрозуміти англійську вимову через брак практики, і, як наслідок, вона починає відставати від однокласників.

Щоб допомогти дітям навчитися говорити англійською, їм повинно бути спокійно і комфортно. В обстановці де немає страху зробити помилку чи виразити себе через мову, ваша дитина не боятиметься експериментувати з вимовою та інтонаціями.

Підтримка дітей у навчанні
Створіть для своєї дитини атмосферу підтримки та безумовного прийняття і ви побачите, як ростуть її навички та впевненість у собі. Фото: Pixabay

Поради батькам: грайте з дітьми в «учень – вчитель»

Дозволити дитині стати вчителем, який навчає своїх батьків, точно буде неймовірно ефективним методом. Замість повторення лексики та дієслів, дитина може закріпити свої знання, пояснюючи батькам граматичні правила з найкращим англійським акцентом! Цей метод перевірений на практиці і дійсно демонструє надзвичайні результати!

В чому ж секрет? Він дуже простий: тільки тоді, коли ми пояснюємо інформацію, мозок по-справжньому її осмислює, дивлячись на концепти під новим кутом. Під час цього процесу часто приходять так звані «просвітлення», коли у свідомості щось клацнуло і всі взаємозв’язки стали на свої місця.

В жодному випадку не нехтуйте цим методом! Ви дуже швидко побачите, як ростуть знання та навички вашої дитини, ну і звичайно ж це ще одне спільне заняття для всієї сім’ї. Весело та корисно!

Якщо ж дитині важко пояснити те, чого вона навчилася, це ознака того, що вона не повністю зрозуміла вивчене. Тому зміна ролей є хорошим інструментом для того, щоб батьки стежити за успіхами своєї дитини у вивченні англійської мови.

Не намагайтеся використовувати дослівний переклад при вивченні англійської мови

Як і будь-яка інша сучасна мова, англійська сповнена власних ідіоматичних виразів.

Ідіома (прислів’я, приказка) – стійкий вираз, значення якого не визначається значенням слів, з яких він складається. Це означає, що якщо ви намагаєтеся перекласти ідіоматичний вираз слово в слово, ви втрачаєте його значення в українській мові. Те саме відбувається і з стійкими виразами.

У кожній мові є фрази ідентичні або, принаймні, схожі за значенням, але не схожі одна на одну в перекладі.

Візуалізація ідіом
Іноді фразеологічні вислови в різних мовах не мають зовсім нічого спільного між собою. Наприклад, The world is your oyster, що дослівно перекладається як "Світ - це твоя устриця", насправді означає "Весь світ біля твоїх ніг". Фото: Unsplash

Наприклад, французькою мовою «tu rigoles» перекладається як «ви, певно, жартуєте», хоча дослівний переклад буде «ви смієтесь».

Очевидно, що між цими двома реченнями є багато візуальних відмінностей, таких як кількість слів і додавання «певно», що виражає впевненість, чого немає у французькому варіанті.

Дорослі, як правило, підходять до вивчення мови занадто логічно і часто прагнуть занадто сильно покладатися на переклад кожного слова, а не сприймати значення загалом.

Вчителі та репетитори з англійської мови ж заохочують дітей думати англійською, щоб вони зрештою могли висловлюватися своєю другою мовою більш природньо.

В англійській мові є багато цікавих аспектів, таких як скоромовки, сленг, жарти та каламбури. Це все може допомогти дітям розважатися, поки вони вивчають англійську мову.

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Як музика може стати у нагоді дітям під час вивчення англійської мови

Англомовна музика зараз всюди. Є велика ймовірність того, що коли ви запитаєте дитину про її улюблену пісню, виявиться, що це пісня англійською.

Зовсім необов’язково просити дитину перекласти текст пісні, яка подобається, дослівно. Натомість батьки можуть просто попросити їх пояснити, про що йдеться в пісні.

Діти вчать мову, слухаючи музику
Доведено, що діти, які слухають англомовні пісні, швидше навчаються природньо висловлюватися англійською мовою. Фото: Pixabay

Дитина, ймовірно, розуміє ключові слова та фрази і зможе використовувати їх у повсякденному мовленні.

Пам’ятайте, що англомовні пісні також впливають на вимову дітей – тож діти можуть почати розвивати британський чи американський акцент на основі музики, яка їм подобається!

Зауважте, що можна не просто слухати англомовні пісні, а ще й співати їх у караоке! Так вивчення за допомогою пісень буде ще ефективнішим.

Заплануйте зустріч із вчителем англійської вашої дитини, щоб дізнатися, як ви можете допомогти

Подібно до батьківських зборів у школі, зустрічі між батьками та репетитором їхньої дитини можуть бути корисними, оскільки вони дають батькам можливість обговорити успіхи своєї дитини та попросити поради щодо того, як найкраще їх підтримати.

Повторення вивченого матеріалу на уроках англійської мови з дітьми не завжди є першою думкою батьків. Адже батьки можуть побоюватися не зуміти використовувати правильну вимову чи неправильно пояснити дитині певне мовне явище. В результаті дитина часто залишається сам на сам з новою мовою.

Англійська мова досить технічна – вимагає відтворення звуків, яких не існує в українській. Наприклад, артикль «the» може бути складним для вимови учнів, оскільки звук «th» вимагає від них незнайомого прийому використання їхнього мовленнєвого апарату.

На занятті діти працюють з підручниками та аудіозаписами, щоб покращити акцент та інтонацію. Більшість репетиторів поділяють годину навчання на практику читання та письма, граматичні вправи та тести на аудіювання, щоб допомогти своїм учням звикнути до того, як працює англійська мова.

Саме тому вчителі та репетитори знаходяться в найвигідніший позиції для того, щоб рекомендувати виконавців та ресурси, на яких їх можна завантажити, щоб допомогти учням розвинути власні навички говоріння та аудіювання.

Інвестуйте в навчальні ресурси англійської мови

Англійська мова процвітає як міжнародна. Ось чому дуже важливо, щоб учні працювали над своєю англійською якомога частіше та якісніше, щоб вони витрачали свій час на вивчення нового, а не повторювали інформацію, яку вони колись вивчили і забули. Дізнайтеся, скільки часу знадобиться на вивчення англійської мови тут.

Якщо дитині важко писати англійською, а батьки помічають, що її оцінки нижчі за середні, вони можуть дати своєму молодшому школяреві додатковий стимул, купивши робочі зошити з англійської мови на їхньому рівні. Таким чином, діти зможуть працювати над проблемними темами пункт за пунктом, поки повністю не освоять навичку письма.

Такі робочі зошити для дітей доступні за різною ціною та містять відповіді до вправ. Саме тому батьки, які не володіють англійською, не матимуть проблем з перевіркою правильності виконання завдань.

Всі свої домашні завдання діти перевіряють із вчителем на уроці. Якщо ж щось все-таки залишилось незрозумілим, ваша дитина обов’язково розбере усі помилки та точно знайде відповіді на всі питання з допомогою свого персонального репетитора з англійської.

Мати терпіння, щоб вивчити мову
Вивчення англійської мови - це регулярний та методичний процес. За допомогою кваліфікованого репетитора ваша дитина досягне якісних та довготривалих результатів. Фото: Unsplash

Виконання складних граматичних вправ та контрольних робіт, які допомагають практикувати навичку чи перевіряють знання певної теми, покликані допомогти учням оволодіти певною мовною навичкою, а також підготуватися до іспитів та ЗНО з англійської мови в майбутньому.

Підпишіться на навчальні ресурси для вивчення англійської мови

Існує багато застосунків для читання англійською мовою, орієнтованих на молодших учнів. Ось наприклад застосунок BiBo або Speakingpal. Можна також просто знайти онлайн ресурси з книжками, адаптованими до рівня вашої дитини.

Журнали, газети та навіть ігри можуть дати дітям чудове уявлення про англомовну культуру та її традиції, а також допомогти їм використовувати свої знання для подальшого навчання.

Існує також багато веб-сайтів, які допомагають дітям вивчати англійську розважаючись, і дають їм можливість оволодіти цінними мовними навички, які допоможуть їм протягом усього подальшого навчання та дорослого життя.

Онлайн-курси англійської мови для батьків

Успіх дитини у вивченні англійської мови є результатом колективних зусиль самого учня, його батьків та репетитора/вчителя. Обов’язково виберіть ідеального репетитора з англійської мови.

Вміння впевнено й вільно спілкуватися усно, а також добре писати англійською дає вам соціальну перевагу, а також допоможе вам поеращити свої шанси на ринку праці.

Щоб якнайкраще допомогти своїм дітям, батьки можуть записатися на вечірні курси або онлайн-навчання, адже це доступні та ефективні способи вивчення англійської мови.

Не зволікайте і наповнюйте своє життя і життя своїх дітей новими знаннями зі світу англійської мови!

>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (2 rating(s))
Loading...

Julia

Люблю вчитись всьому і постійно. Обожнюю тонкий гумор. У захваті від слів, бо слова мають значення!