Навчитися вільно говорити англійською мовою для неносія мови – це чудова навичка, але ніщо не зможе допомогти вам покращити свою англійську та підвищити мотивацію ефективніше, ніж приватний репетитор з англійської мови.

Однак, коли справа доходить до пошуку ідеального репетитора, багато учнів  поняття не мають, як і де його знайти.

Тож ось наша порада для тих, хто вивчає або хоче вивчати англійську і хто шукає приватного репетитора з англійської.

Найкращі репетитори з англійської мови вільні зараз
Ольга
5
5 (19 відгуки)
Ольга
250₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Marina
5
5 (14 відгуки)
Marina
300₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Юліанна
5
5 (5 відгуки)
Юліанна
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Соломія
5
5 (5 відгуки)
Соломія
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Татьяна
5
5 (10 відгуки)
Татьяна
120₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Владислава
5
5 (14 відгуки)
Владислава
370₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Екатерина
5
5 (9 відгуки)
Екатерина
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Наталія
5
5 (10 відгуки)
Наталія
170₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Ольга
5
5 (19 відгуки)
Ольга
250₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Marina
5
5 (14 відгуки)
Marina
300₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Юліанна
5
5 (5 відгуки)
Юліанна
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Соломія
5
5 (5 відгуки)
Соломія
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Татьяна
5
5 (10 відгуки)
Татьяна
120₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Владислава
5
5 (14 відгуки)
Владислава
370₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Екатерина
5
5 (9 відгуки)
Екатерина
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Наталія
5
5 (10 відгуки)
Наталія
170₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Поїхали!

Переваги приватних уроків англійської мови

  • Індивідуальні заняття vs групові уроки

На відміну від групових уроків, приватні заняття забезпечують учнів повною і нерозділеною увагою свого репетитора і мають можливість ставити стільки питань, скільки їм заманеться. Навчаючись з приватним репетитором, можна адаптувати уроки до темпу  і потреб навчання окремого учня, а не цілого класу.

Залежно від рівня вашої англійської, ваш персональний репетитор зможе навчати вас відповідно до ваших потреб та цілей. Репетитори можуть розвивати ваші наявні знання, а також підтримувати вас у навчанні в школі чи університеті, відстежуючи ваш прогрес за допомогою регулярних тестів, перекладів та квізів. Ці невеликі тести, переклади та вікторини допоможуть вашому репетитору контролювати якість засвоєння знань та допоможуть скорегувати наповненість уроків в майбутньому. Завдяки цьому викладачі зможуть створити індивідуальний план навчання саме для вас.

Відстежувати прогрес
Регулярні тести, вікторини та первірки дозволять репетитору відстежувати ваші досягнення та адаптувати план уроків відповідно. Фото: Unsplash

Оскільки ви будете наодинці зі своїм репетитором з англійської, на вас не буде тиснути необхідність виділятися серед інших учнів. Ця спокійна атмосфера допоможе вам розслабитися під час навчання, а отже використовувати свій урок по максимуму.

  • Працювати з репетитором vs навчатися самостійно

Перший позитивний аспект приватного навчання з репетитором полягає в тому, що, на відміну від навчання самостійно, у вас є хтось, хто допоможе вам покращити вимову та помітить і виправить будь-які помилки.

Англійська як мова процвітає в сучасному світі, тому регулярні заняття допоможуть вам звикнути до того, як вона працює, і через певний час ви будете впевнено використовувати її в повсякденному житті.

Коли йдеться про вивчення мови, правило номер 1 просте: використовуй її або втрать назавжди.

Уроки з приватним репетитором з англійської мови можуть допомогти подолати розрив між вашим рівнем письмової англійської мови та вашими навичками усного мовлення. Ви ж напевно помітили, що письмо у вас, швидше за все, на більш високому рівні, ніж говоріння?

Ваш репетитор з англійської буде стежити за тим, щоб ви постійно розширювали свій словниковий запас: він чи вона буде підбирати додатковий вокабуляр, такий як ідіоматичні вирази, фразові дієслова, сленг та розробить купу вправ та завдань, щоб пропрацювати їх.

Більш того ваш репетитор зможе запропонувати корисні навчальні ресурси для вашого рівня, які зможуть вам значно допомогти.

Це лише одна з переваг вивчення англійської мови з приватним репетитором. Ви отримуєте користь від їхніх ноу-хау, а також їхнього досвіду викладання англійської, так що до кінця курсу ви зможете вільно спілкуватися, обговорювати та дискутувати  на різні теми англійською мовою.

Сертифікований репетитор з англійської мови чи студент-лінгвіст?

Немає якихось певних правил, для тих, хто хоче стати репетитором з англійської. Саме тому це так привабливо для багатьох студентів-лінгвістів.

Але як дізнатися, на що звернути увагу у пошуках ідеального репетитора? Репетитори, особливо репетитори, які викладають англійську мову, приходять із різних спеціальностей. Деякі з них готуються стати, власне, шкільними вчителями англійської мови, інші ж вивчають англійську як один з предметів в університеті.

Варто зауважити, що, якщо ми говоримо про репетиторів з англійської мови, серед них також є багато носіїв англійської мови, які готові допомогти іншим швидко навчитися говорити англійською.

  • Студенти університету.

Студенти часто добре навчають молодших школярів, оскільки вони ще дуже добре пам’ятають, як самі навчалися в школі і, як правило, ближче за віком до своїх учнів, ніж багато інших викладачів.

З цієї причини їх підхід часто ближчий до шкільної програми, і вони легко зможуть допомогти своєму учневі ознайомитися з тим, на що звертають увагу шкільні вчителі.

Студенти також в ідеальному становищі, щоб допомогти учням з тактикою повторення, наприклад, навчитися відмінювати складні дієслова.

  • Дипломовані репетитори з англійської мови.

Звичайно, вчителі мають багатий досвід і знання, якого студенти ще не мають.

Репетитори знають, чого шукають і сподіваються досягнути їхні учні ще навіть до першого пробного уроку. Вони також заздалегідь прогнозують, з якими темами у того чи іншого учня  швидше за все виникнуть труднощі.

Передбачення потреб учнів
Дипломований вчитель з досвідом роботи зазвичай здатний передбачити ваші навчальні потреби навіть без тесту. Фото: Unsplash

Озброєні цими корисними знаннями, репетитори з англійської можуть підготувати свої уроки та своїх учнів до будь-яких складних моментів і вжити заходів для того, щоб підтримати свого учня у складний момент.

Як професіонали, кваліфіковані репетитори знають, де знайти найкращі граматичні вправи та ресурси, які допоможуть саме вам під час навчання.

Отже, одним учням потрібен досвідчений репетитор з англійської, який може похвалитися значним викладацьким стажем; іншим потрібен енергійний студент-ентузіаст, який ще добре пам’ятає, що таке навчатися в школі і як це бути учнем!

Рішення залишається за учнем. Зрештою саме учень обирає свого викладача.

Окрім вибору в межах свого цінового діапазону, учень віддасть перевагу тому, хто може легко адаптуватися до його потреб і зробить навчальний процес невимушеним і приємним. 

Основні якості, якими повинен володіти ваш ідеальний репетитор з англійської мови

Для того, щоб отримати все і навіть більше від ваших приватних уроків англійської мови в Києві чи в будь-якому іншому місті України, вам потрібно оптимізувати  ваш запит до уроку.

Є кілька способів, як цього досягти:

  • Визначте свої потреби.

Це може здатися очевидним, але з самого першого уроку англійської мови з вашим репетитором важливо, щоб і ви і ваш репетитор точно знали, якого рівня ваші знання.

Це допоможе репетитору з англійської спланувати майбутні уроки та забезпечити відповідний навчальний матеріал.

  • Визначте, які теми ви б хотіли розглянути на своїх уроках.

Чи хотіли б ви покращити свій словниковий запас? А як щодо того, щоб пропрацювати відмінювання, грамотність та розуміння на слух чи використання часів? Незалежно від того, чи бажаєте ви попрацювати над технічною стороною англійської мови або ви віддаєте перевагу практиці свого британського акценту і вивченню сленгу, ваш репетитор безперечно зможе допомогти вам у цьому.

Не забувайте використовувати англійську мову в повсякденному житті. Чим більше ви говорите англійською та практикуєте свої навички письма, тим природніше ви будете висловлюватися.

То чому б не дивитися фільми та телешоу англійською мовою чи не читати гарну англійській літературу?

Отже, що робить репетитора з англійської мови кваліфікованим?

Хороші репетитори з англійської - професіонали та вміють говорити живою англійською мовою. Вони поділяться своїми знаннями зі своїми учнями, використовуючи ефективні методики.

Коли справа доходить до граматики, першокласні репетитори навчатимуть кожній темі саме тоді, коли вона стане актуальною для учня, а не просто роздавати граматичні правила для вивчення напам’ять.

Репетитори також повинні переконатися, що їхні заняття однаково охоплюють усі аспекти англійської мови. Це означає, що репетитор не буде виключно зосереджуватись на словниковому запасі, а приділятимуть увагу й навичкам письма, усному мовленню та навичкам аудіювання.

Не можна нехтувати жодним аспектом вивчення мови!

Найкращі репетитори говорять якомога більше англійською під час своїх занять, щоб заохотити своїх учнів спілкуватися цією мовою. Саме завдяки цьому говоріння англійської буде більш природним. Однак бувають моменти, коли репетитору доводиться переходити на рідну мову. Скажімо в учня виникають проблеми з розумінням певного граматичного чи лексичного явища. В такому випадку, звичайно ж, просто необхідно пояснити матеріал українською.

Поки ви практикуєте розмовну англійську, ваш репетитор повинен дати вам висловитися, не перериваючи вас для виправлень. Хороші репетитори записують помилки учня під час того, як той говорить. Помилки виправляються після того, як учень закінчив говорити. Таким чином ви не втратите думку, відволікаючись на коментарі репетитора. Ви ж знаєте, як складно тримати все в голові - і граматику, і лексику та ще й виражати свою думку з певного приводу! От і кваліфікований репетитор з англійської мови це знає!

Не перебивати учнів
Щоб дозволити учням навчитися висловлювати думки англійською, кваліфікований репетитор занотовую помилки та аналізує їх з учнем по завершенню промови. Фото: Unsplash

Найважливішим моментом для розвитку гарного володіння англійською мовою є те, що учень відчуває мотивацію практикувати розмовну англійську, не боючись виражати свої думки та робити помилки.

Якщо репетитор заохочує і підтримує учнів у їх бажанні вивчати англійську, він підвищить їхню впевненість і, відповідно, пришвидшить момент, коли учень нарешті вільно спілкуватиметься англійською.

Ваш репетитор дасть вам домашнє завдання в кінці заняття. Це може бути текст для читання або список нових слів чи домашній переклад, який включатиме вивчену граматику та лексику.

Найкращі репетитори розмовлятимуть блискучою англійською з прекрасною вимовою, яку учень зможе наслідувати, щоб покращити власну. Це важлива частина розвитку гарного англійського акценту.

Де шукати найкращих репетиторів, які зможуть навчити вас говорити англійською?

  • Місцеві оголошення

Слідкуйте за рекламою в соцмережах і на дошках оголошень у вашому місті. Репетитори часто рекламують свої послуги у місцях, в яких вони проживають. Для таких репетиторів це важливо, адже вони приїздять до свої учнів додому чи учні приїжджають до них.

Однак недоліком місцевих оголошень для навчання англійської мови є те, що ви не завжди можете бути впевнені, що отримуєте найкращу пропозицію.

Репетитори за такими оголошеннями можуть не мати необхідного рівня кваліфікації і не відповідатимуть вашим потребам. Також їхня погодинна ставка може бути занадто високою для вашого бюджету.

Що б не сталося, ви повинні бути обережними, коли виявляєте інтерес до таких репетиторів. Якщо в оголошенні вказаний їхній номер телефону або адреса електронної пошти, не соромтеся зв’язатися, щоб дізнатися більше про їхню пропозицію. Ще кращим буде домовитися про особисту зустріч. Це дасть вам можливість побачити, як ви ладнаєте, перш ніж погодитись на навчання.

  • Курси з вивчення англійської мови

Перевага відвідування курсів для вивчення англійської полягає в тому, що у більшості випадків ви будете навчатися в групі з іншими учнями. Це ще одна можливість зустріти співрозмовників і, можливо, знайти друзів, з якими у вас будуть схожі цілі та прагнення. Крім того, викладачі, які працюють на курсах, періодично проходять тренінги та звітують керівництву про прогрес учнів, що сприяє їхньому професійному розвитку та зростанню.

  • Соціальні мережі та поради знайомих

Чому б не запитати поради у своїх друзів, вчителів та колег щодо того, як знайти найкращого репетитора з англійської?

Перевага пошуку у власних колах спілкування полягає в тому, що ви знаєте тих, хто вам радить того чи іншого репетитора. Швидше за все, людина, яка радить репетитора з англійської, сама з ним займалася і має власний досвід навчання з цим спеціалістом.

  • Веб-сайти та навчальні платформи

В мережі є багато веб-сайтів з репетиторами, які пропонують різні бачення ринку приватних репетиторів з англійської.

У більшості ж випадків команди, які працюють за кожним із цих веб-сайтів, фільтрують аплікантів. Репетиторів просять заповнити профіль і зазначити їх спеціальність, доступність та тариф. Це дозволяє платформам рекламувати лише тих репетиторів, які серйозно налаштовані поділитися своїми знаннями.

Так само, як і у випадку з місцевими репетиторами, ми рекомендуємо майбутнім студентам зв’язатися і запланувати зустріч з репетиторами з англійської, перш ніж вибирати когось для довгострокової співпраці.

Якщо ви все таки вирішили допомогти своїм дітям в опануванні мови не залучаючи репетитора, ось декілька порад, як це зробити.

>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (1 rating(s))
Loading...

Krystyna

Дипломований викладач, репетитор з багаторічним досвідом. Обожнюю подорожувати, активні види спорту та смачну їжу.