Вивчення англійської мови – це прекрасна можливість розширити коло своїх практичних навичок.

Можливість навчитися говорити англійською – це розкіш, яка доступна не кожному, тому не втрачайте свій шанс!

На щастя Superprof тут, щоб пояснити, як отримати максимум користі від індивідуального навчання англійській мови.

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Вивчення англійської мови віч-на-віч

На жаль, деякі учні сприймають додаткові уроки з англійської як покарання, яке застосовують їхні батьки. Це зрозуміло, якщо вони вже мають шість-сім годин школи щодня. Тому додаткові заняття можуть викликати негативні емоції і небажання вчитися.

Додати додатковий час до вашої освіти іноді буває важко, але, як ми вже говорили, цю можливість краще не впустити.

По-перше, тому, що приватні уроки можуть бути набагато приємнішими для учня, ніж обов’язкові заняття, які вони повинні відвідувати в школі.

Навчання в класі з 30 або більше учнів означає, що учні повинні вміти працювати з іншими, а також сприймати інформацію, яку вони вивчають. Іншим недоліком системи освіти є те, що увага вчителя розподілена між усіма його учнями, чого, звісно, не буває під час заняття один на один. При цьому батьки не завжди володіють мовою на достаіньому рівні, щоб допомогти своїм дітям у виконанні домашнього завдання або подоланні труднощів.

На ваших приватних уроках ви будете віч-на-віч зі своїм репетитором англійської мови. Ви отримаєте їх повну, нерозділену увагу, оскільки саме вони допоможуть вам навчатися, щоб ви могли розширити свої знання та покращити свої навички англійської мови.

Навіть якщо деяким учням не подобається мати додаткові заняття на додаток до свого основного навчання, важливо, щоб вони цінували переваги приватних репетиторів.

Репетитори з англійської мови починають з оцінки рівня знань учня, цілей та тем, які вони хочуть охопити. Таким чином репетитори зможуть адаптувати своє викладання до потреб свого учня.

Це означає, що учні мають можливість заповнити прогалини з будь-яких тем, які вони неповно зрозуміли в школі, а також зазирнути у свою навчальну програму, щоб мати фору.

Ми впевненні, що «підтягувати» свої знаннях і вивчати нове надзвичайно корисно. У Superprof ми розуміємо, чому деякі студенти негативно ставляться до додаткових занять, однак ми пишаємося тим, що спостерігаємо, як вони починають цінувати академічні переваги репетиторства.

І якщо ви думаєте, що репетиторство забере у вас час на дозвілля, просто подумайте про весь той час, який ви звільните в майбутньому.

Зосередьтеся на труднощах, які у вас виникають при вивченні англійської мови

Щоб отримати максимальну віддачу від ваших індивідуальних занять, ви повинні відповідально їх планувати.

Труднощі у вивченні англійської
Ваш репетитор допоможе вам створити власний індивідуальний план навчання, виходячи з ваших сильних і слабких сторін, ваших цілей, а також базуючись на труднощах, з якими ви стикаєтеся при вивченні мови. Фото: Unsplash

Виділивши час на створення детальної програми навчання, ваш репетитор зможе зрозуміти і подолати ваші труднощі з англійською.

Також корисно закріпити сильні сторони своїх знань з репетитором, оскільки це допоможе вам впевнено та швидко боротися зі слабкими сторонами. Якщо учень має явні труднощі з усними висловлюваннями (що часто буває з тими, хто вивчає англійську мову в школі), репетитор зосередиться на розмовній англійській, щоб привчити учня використовувати мову, яку той вивчає.

У школі учні не завжди мають можливість висловлюватися англійською протягом достатньо тривалого періоду часу, щоб отримати якісну практику, а отже подолати мовний бар’єр. Ось чому ви повинні максимально використати можливість попрацювати з викладачем, який може не тільки допомогти вам розвинути знання мови, але й відточити вашу розмову англійською мовою, навички аудіювання та письма, а також читання.

Ваше володіння англійською вимірюється вашою компетентністю в кількох напрямках:  граматики, орфографії, вільного володіння усною мовою, вимовою та письмового висловлювання.

Наприклад, якщо у вас проблеми з граматикою англійської мови, ваш репетитор може попросити вас проаналізувати текст і заповнити пропуски у робочих аркушах або пояснити граматичні явища. Він/вона також забезпечать вас вікторинами та граматичними вправами, які допоможуть вам практикувати використання прикметників, іменників та граматичних часів.

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Найміть репетитора для допомоги із домашніми завданнями та підготовки до ЗНО з англійської

У вас є дві основні цілі, коли ви починаєте навчатися на будь-яких курсів з англійської. Перша мета — зрозуміти мовні явища, які вам здаються важкими, а друга — перетворити ці нові знання на покращені оцінки в школі та на результат ЗНО з англійської на 200 балів. Вам потрібно усвідомлювати: неможливо досягти одного, не досягнувши іншого.

Приватні репетитори з англійської активно заохочують своїх студентів досягати цих цілей. Протягом одного навчального року ви, швидше за все, напишете більше, ніж одну контрольну роботу, у тому числі з англійської. Тому важливо відстежувати свій прогрес від контрольної до контрольної. Навчаючись з репетитором, ви точно побачите, як росте рівень вашої англійської.

Рекомендуємо вам скористатися перевагами навчанням з репетитором англійської мови, щоб він допоміг вам з підготовкою до ЗНО, адже, швидше за все, навчатися самостійно не так весело і не так ефективно, як робота з кваліфікованим репетитором з англійської.

Ви повинні бути організованими, коли настане час ЗНО з англійської. Важко знайти кращий інструмент для повторення та вдосконалення, ніж персональний репетитор з англійської мови, який досконало знає свій предмет, ваші цілі та те, як використовувати ваші стратегії навчання, щоб подолати будь-які перешкоди на шляху до успіху.

Досягти успіху з репетитором
Індивідуальний підхід приватних уроків робить їх надзвичайно ефективними! Репетитор не зупиниться, покине зробить з вас переможця. Фото: Unsplash

Звичайно, це стосується будь-яких основних іспитів з англійської мови, незалежно від того, чи ми говоримо про ЗНО з англійської чи про університетські екзамени. Іспити в університеті зазвичай складаються щонайменше з двох частин: усного іспиту та письмового іспиту. Якщо ж ми говоримо про ЗНО, то цей екзамен складається з цілих чотирьох частин, які перевіряють три з чотирьох мовних компетенцій: аудіювання, читання та письмо.

Це означає, що оцінка за ваш екзамен ЗНО з англійської дасть вам можливість потрапити до університету, який ви обрали.

Якщо у вас ще попереду ці важливі іспити, може бути корисно вдосконалити свої знання та навички. У цьому прагненні стане у пригоді підготовка до ЗНО з англійської з допомогою приватного репетитора онлайн чи, власне, заняття у вас вдома чи де вам буде найкомфортніше.

Послугами приватних репетиторів з англійської мови користаються, щоб  учні отримали необхідну підтримку та кваліфіковане консультування при підготовці до іспитів та ЗНО. Професійний репетитор буде стежити за наповненістю курсу та цілі кожної окремої людини та готувати своїх учнів до того, з чим вони можуть зіткнутися в день екзаменації.

Розмовна англійська – тренуйте із своїм репетитором

Як ми вже зазначали, державна система освіти не завжди надає учням достатньо можливостей для практики розмовної англійської мови.

Робота над вдосконаленням усного мовлення часто відходить на другий, а можливо і на третій план. На першому ж плані – граматика та лексика. Коли ж говоріння стає пріоритетним?

Дуже рідко під час навчання у вас буде можливість в достатній кількості спілкуватися з носієм англійської мови чи білінгвом, для якого англійська, як рідна.

На початку практики розмовної англійської, навіть якщо ви добре знаєте лексику для певної теми та складну граматику, буде досить складно виразити свою думку – більше того, висловлювання формуватиметься досить повільною. Учні, що опановують англійську мову часто роблять паузи між словами та реченнями, щоб подумати про граматику, підібрати правильне слово (чи, принаймні, згадати якесь підходяще), правильно вимовити слово. На цьому етапі не варто розраховувати на вільну розмовну англійську.

Однак хороша новина полягає в тому, що вільне володіння мовою — це те, що ви можете розвинути за допомогою спілкування. Саме комунікація дозволить вам звикнути до англійської фонетики та мати можливість повною мірою висловлюватися англійською.

Бесіда – найкращий спосіб побачити, як швидко ви покращуєте свою розмовну англійську. Спілкування з іншими учнями та вчителями англійською означатиме, що ви використовуєте свою мову для обговорення своїх інтересів, а також навчитеся впевнено досліджувати різноманітні теми під час розмови.

Розмовляючи, зокрема, з носієм англійської мови, ви можете попрацювати над своїм акцентом, навчитися розпізнавати різноманітні акценти, вивчати англійський сленг та використовувати ідіоматичні вирази – це все допоможе вам навчитися вільно говорити англійською.

Розмовні навички англійською
Ваш репетитор, який сам може бути носієм мови, допоможе вам набути звички регулярно говорити англійською, а отже вдосконалить вашу розмовну англійську і виведе її на якісно новий рівень. Фото: Unsplash

Звикайте до англійської чи шотландської вимови та дізнайтесь про відмінності у словниковому запасі між британською та американською англійською мовами.

Зрештою, здатність розуміти те, що говорять інші, є основним у спілкуванні будь-якою мовою!

Поступово ті, хто вивчає англійську мову, набувають впевнених навичок, щоб мати можливість ділитися своїми думками іноземною мовою і навіть розуміти гумор та жартувати.  Хочеться наголосити, що в той момент, коли ви починаєте розуміти гумор англійською – ви на фінішній прямій до остаточного опанування розмовної англійської.

Майстерність приходить з практикою, яку ви можете отримати з репетитором!

Практиктика «технічного повторення англійської мови» на початку уроку

У контексті репетиторства «технічне повторення англійської мови» означає повторне вивчення основ англійської разом із вашим особистим репетитором і спостереження за тим, як ви працюєте, навіть якщо ви вважаєте себе досвідченим мовцем.

Іноді посередня успішність з англійської є результатом погано втілення в життя стратегії навчання (це може бути недопрацювання вчителя або учня). Тим не менш, якщо в учня є прогалини в знаннях основ, важко розвинути поглиблене розуміння мови і тому учні можуть зіткнутися з перешкодами, коли вони переходять до вивчення англійської мови на вищому рівні.

Тому Superprof рекомендує студентам робити все можливе, щоб отримати максимум від свого приватного навчання, в тому числі попросити свого репетитора допомогти їм закріпити базові знання англійської мови.

Повторне вивчення та остаточне закріплення основних конструкцій речень і граматики може здатися виснажливим, але гарне розуміння необхідне для хорошого володіння синтаксисом англійської мови. Наприклад, порівняно з багатьма іншими мовами, дієвідмінювання в англійській відносно просте, тому ви повинні знати його, як своїх п’ять пальців; не оминіть увагою і неправильні дієслова!

Але якщо ви добре володієте англійською, навіть з кількома помилками ви все ж зможете ефективно комунікувати у будь-якій ситуації!

>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (1 rating(s))
Loading...

Krystyna

Дипломований викладач, репетитор з багаторічним досвідом. Обожнюю подорожувати, активні види спорту та смачну їжу.