Репетиторство – неначе цілий світ навчання у наших руках.

Як сказав іспанський філософ Сенека Молодший:

Вчіться не для того, щоб знати більше, а щоб знати краще

Справді, твердження, що відповідає дійсності. Саме тому на сайті Superprof так багато оголошень про послуги навчання вдома. На Superprof безліч різних предметів, з яких користувачі Інтернету можуть легко знайти репетитора.

Ви також маєте навик, яким хотіли б поділитися? Розпочати репетиторство ще ніколи не було так просто.

Для початку, вам треба створити рекламу для своїх потенційних учнів. Та як же це зробити? Що включити в оголошення з пошуку учнів для домашнього або онлайн-репетиторства? Ось і відповіді…

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

По-перше, навіщо вам репетиторство?

Перш ніж створити оголошення про репетиторство, задумайтеся, чи дійсно це ваш шлях.

Присягаємось, що саме так воно і є, адже індивідуальне навчання пропонує ряд переваг, про які ви, можливо, навіть не здогадувались. Від соціальної до інтелектуальної, від фінансової до просто заради веселощів, є мільйон і одна причина, чому люди займаються репетиторством (і не тільки заради грошей).

Тож, давайте розглянемо хоча б деякі з тих привабливих аспектів роботи репетитором.

Гнучкий графік

Однією з головних переваг роботи репетитора є те, що ви можете вибрати свій власний графік. Так, звісно, ​​багато в чому це залежить від розкладу тих, кого ви навчаєте, але гнучкість і свобода - однозначно переваги репетиторства.

Якщо ви не хочете працювати в неділю, можете чітко про це вказувати. Треба взяти тижневу відпустку? Учні та їхні батьки зазвичай з розумінням ставляться до таких речей, на противагу більшості звичайних роботодавців.

Життя з дев’яти до п’яти не для всіх – і якщо ви надаєте індивідуальні уроки, вам не треба навіть думати про такий режим.

Підвищіть свій дохід

Навіть якщо ви не збираєтеся присвятити своє життя репетиторству, все таки це чудовий спосіб збільшити свій дохід - незалежно від того, працюєте ви зараз чи навчаєтесь.

Подумайте, скільки годин протягом тижня ви можете присвятити репетиторству, подайте оголошення та навчіти людей чогось, на чому добре розумієтесь. Більшість студентів і аспірантів мають принаймні пару вільних годин на тиждень - а це, якщо навчати, в середньому, 600-700 гривень на тиждень!

Воно того варте.

Поділіться своєю пристрастю до того, що любите

Основна маса людей захоплюється чимось. І більшість достатньо обізнана в чомусь, щоб мати можливість навчити цьому захопленню – будь то музичний інструмент, спорт, навчальний предмет або ж щось інше.

Чудовий спосіб віддатися пристрасті повністю - навчити її когось іншого, поділитися своїм захватом із світом. Подумайте: що ви любите, і які б знання ви хотіли донести іншим? Що б це не було, навчіть цього!

Знайомства з безліччю прекрасних учнів та їхніми сім'ями

Є багато прикладів, коли репетитори розвивають чудові стосунки з своїми учнями. Сім’ї учнів запрошували вчителів на сімейну вечерю, і міцна дружба розквітала за межами класної кімнати.

Знайомство з новими людьми - це завжди нові неймовірні можливості, а навчати когось (і одночасно навчатися в учня) — чудовий спосіб ці можливості розвити.

Ще одна монета в скарбничку вашого резюме

Якщо ви зараз студент, то певне трохи турбуєтеся про перспективи своєї майбутньої кар’єри.

Проте дозвольте зауважити, що стати репетитором – це чудовий спосіб додати щось вражаюче до власного резюме та збільшити можливості працевлаштування в майбутньому.

Роботодавцям подобається бачити, що претенденти самостійні, можуть проявляти ініціативу та вміють з користю розпоряджатися власним часом. Репетиторство безумовно розвине у вас всі ці характеристики, адже така специфіка репетиторського бізнесу!

Постійний розвиток власних знань

Нарешті, немає нічого кращого, ніж навчати чомусь задля закріплення власних знань про це. Незалежно від того, чи це певна формула, модель географічного явища або ж теорія літератури, репетиторство вчитиме вас у відповідь.

Як створити оголошення про репетиторські послуги?

Можливо, ви читали історію сінгапурського онлайн-репетитора, який спеціалізувався на академічній підтримці та економіці, і в межах дуже вибіркової та елітарної освіти з високим рівнем конкуренції, зміг заробити 750 000 фунтів стерлінгів за рік!

Найкращий репетитор у світі
Ентоні Фок, який заснував одну із найуспішніших сторінок репетиторських послуг, вважається один із найкращих репетиторів у світі! Фото: Unsplash

Або ось ще, історія Web 2.0 про Альбана, французького ютубера та викладача англійської мови, який щотижня залучає близько 15 000 учнів до уроків англійської мови, які знімаються на вулиці. Вдала концепція, яка дозволила йому розпочати власний бізнес.

Й досі відчуваєте натхнення?

Індивідуальне навчання стає все більш затребуванішим в Україні та й світі загалом. Тож, якщо ви вже працюєте репетитором чи ще тільки шукаєте учнів в Запоріжжі, Одесі чи Рівному, якщо у вас є знання та бажання навчати, зараз саме час це зробити!

Проте якщо бажаєте заробляти репетиторством повноцінно, вам доведеться подбати про маркетингові та комерційні сторони вашого приватного навчального бізнесу. Ви повинні розуміти, як шукати учнів.

Як розрекламувати себе? Як зацікавити потенційних учнів і змусити їх довіритися вам? Добре написана реклама - ось відповідь!

Першокласники, старшокласники, студенти коледжів чи університетів - всі вони стикаються з труднощами на певному етапі отримання освіти. Що їм потрібно? Зазвичай це лише додаткове навчання, іноді у формі інтенсивних занять, щоб підвищити оцінки, або ефективно підготуватися до іспитів і досягти успіхів в навчанні.

Як репетитору без досвіду написати гарне оголошення про свої послуги?

Може переглянути декілька шаблонних варіантів?

Можливо це працювало добре, коли ви писали перші резюме та супровідні листи. Але тепер Superprof — це єдине місце, куди треба йти за натхненням! Просто знайдіть математику, англійську мову, філософію, дизайн, спів, економіку, ІКТ,  китайську мову, уроки гри на  гітарі або ж будь-який інший предмет, котрий можете викладати, і ось вам безліч прикладів.

Де розмістити оголошення про репетиторство?

Якою б не була ваша мета - охопити якомога більше потенційних клієнтів і запропонувати їм індивідуальні заняття за допомогою фантастичного підходу досвідченого домашнього репетитора або ж просто знайти роботу на повний день, до ваших послуг низка каналів, що забезпечать бажані “перспективи”.

Виділитися в морі реклами
Зробіть свою рекламу яскравою, щоб вона не загубилась у морі подібних. Фото: Unsplash

Сила Інтернету

Перший канал, доступний майже кожному, це, звичайно, Інтернет. Наприклад, у Великобританії на Superprof за останні 12 місяців між викладачами та учнями відбулося понад 200 000 контактів.

Не забувайте користуватися сайтами з оголошеннями! Українці регулярно використовують такі сайти, як OLX, Work.ua або jobs.ua, щоб знайти роботу та рекламувати приватні уроки!

Ваш власний веб-сайт

Якщо ви серйозно ставитеся до репетиторства, немає причин, чому б вам не створити власний веб-сайт.

Тут ви можете легко надати основну інформацію про себе, пропоновані предмети, тарифні плани та ваш досвід. Попросіть своїх попередніх клієнтів написати відгуки про вашу співпрацю – так відвідувачі сайту матимуть змогу пересвідчитись, що ви - варті довіри та зможуть напряму сконтактуватися з вами.

Якщо ви вирішили йти цим шляхом, то краще поставитися до цього серйозно. Почніть блог про свій досвід репетиторства та про предмети, яким навчаєте. До прикладу, якщо ви репетитор української літератури, пишіть блог про книги, які прочитали, сподобались вони вам чи ні, що можете порекомендувати. Або дайте поради щодо іспитів чи ЗНО.

Блог треба вести постійно. Бо якщо не займатись цим регулярно, як вас хтось знайде в Інтернеті? Особливо з такою конкуренцією навколо!

Wix або Tilda - це платформи для створення веб-сайтів. Вони прості у використанні, а їхні сайти виглядають досить красиво.

Соціальні мережі

Якщо ви плануєте створити веб-сайт, вам потрібно подвоїти його присутністю у соціальних мережах.

Створіть сторінки у Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram та наповнюйте їх змістом. Важливо, щоб це був не просто аби-який контент, а контент, який люди дійсно захочуть прочитати. Зробіть заголовки кожної публікації привабливими, а зміст якомога кориснішим – і завжди надавайте посилання на свій сайт.

Суть тут полягає в тому, щоб змусити людей побачити вас – тож чим корисніше це для людей, тим вища ймовірність того, що постом поділяться. А це означає, що більше людей побачить вашу публікацію та профіль.

Постарайтеся: листівки та брошури

Який ще тип реклами ви можете використати, коли вже вийшли на онлайн-ринок?

Чому б не відвідати стару школу чи не розмістити рекламу в центрі вашого району чи міста?

Написати від руки чи роздрукувати, вирішувати вам. Ви, мабуть, бачили ці невеличкі рекламні оголошення з номерами телефонів,якими обклеєні паркани, коли ходили по магазинах чи просто гуляли!

Чому б не зробити те саме? Рекомендуємо створити їх у привабливій манері, з інформативним змістом, простими та барвистими. Виділіть предмет жирним шрифтом, впишіть ваш досвід, ціни та дані. Залиште об’яви у дверях сусідів чи на лобовому склі автомобілів, припаркованих у вашому дворі.

Користуйтеся місцевими контактами

Нарешті, щоб заявити про себе в околицях, відвідайте місця з дошками оголошень поблизу: аптеки, пекарні, книжкові магазини, газетні кіоски, м’ясні магазини, овочеві, супермаркети тощо.

Не забудьте вказати, що ви також проводите онлайн-заняття!

З вуст в уста

Ймовірно, найкращий спосіб рекламувати свої послуги репетиторства – з уст в уста. Це може трохи дивно, але немає нічого кращого, ніж задоволений клієнт, який співає вам дифірамби і тим самим розвиває ваш бізнес.

Отже, коли у вас є клієнт, з яким ви маєте чудові стосунки – скажімо, ви працюєте з ним протягом тривалого часу, – попросіть його зарекламувати ваше ім’я. Пам’ятайте, школярі спілкуються з великою кількістю дітей. Усі вони можуть стати вашими потенційними клієнтами.

Якщо ви серйозно ставитеся до репетиторства, майте на увазі - ваші учні – найкращі маркетологи!

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Що треба писати в оголошенні про репетиторство?

Давайте розглянемо ключові складові вашого оголошення з репетиторства.

Які елементи мусять бути включені в це оголошення? Погодьтеся, об'ява не повинна бути занадто довгою. Нехай зміст буде лаконічним і по суті, вказуйте тільки найважливішу інформацію.

Кваліфікація та досвід

Ваша кваліфікація та досвід є ключовим елементом. Ми ніколи не довірили б академічну підтримку, допомогу з домашніми завданнями, підготовку до ЗНО чи навіть уроки музики аби-кому!

Ви повинні мати можливість надати рекомендації та відгуки своїм потенційним учням. Як інакше ви збираєтеся переконати їх чи їхніх батьків?

Маєте досвід академічної кар’єри?

Не соромтеся вказувати, що працюєте вчителем, репетитором математики чи алгебри, викладаєте геометрію, числення, тригонометрію або надаєте підтримку в навчанні.

Академічний досвід
Якщо ви навчалися в Оксфорді, КПІ чи Могилянській академії, вам варто вказати це в оголошенні. Фото: Unsplash

Традиційне навчання дозволяє репетитору проводити спеціально адаптовані уроки під учня і це завжди користується популярністю.

Яку ціну встановлювати за репетиторські послуги?

Це залежить від типу репетиторства.

Існує кілька видів індивідуальних уроків. Адаптивність - запорука слави хорошого репетитора.

Наприклад, академічна підтримка учнів, які не встигають у школі. Їхні батьки хочуть інтенсивні заняття протягом кількох тижнів, щоб дитина наздогнала програму і могла йти в ногу з класом. Звісно, треба згадати також про підготовку до іспитів: SAT,мовних курсів чи ЗНО!

Для цих типів занять ваша ставка залежатиме від рівня ваших знань. Якщо ви займаєтесь репетиторством на рівні університетської програми, маєте право на вищу оплату, оскільки робота вимоглива і вам потрібно більше працювати, щоб підготуватися.

Щоб допомагати учневі з виконанням домашніх завдань, вам не доведеться готувати велику кількість матеріалів, а значить, ви не витрачатимете багато часу на підготовку до уроків. Тож плата за такі послуги може бути меншою.

Ціна на послуги репетитора
Переконайтеся, що в рекламі оцінюєте себе гідно та не занижуєте тариф. Фото: Unsplash

Інші обставини, які слід враховувати при визначенні тарифу.

Який би шлях ви не обрали, слід першочергово визначитися, якими будуть ваші тарифи.

Погодинна ставка відповідно до вашого рівня, спеціальності та продуктивності.

Подивіться профілі своїх конкурентів, але пам’ятайте, що ціна залежить від вашої кваліфікації, підготовки та особистих якостей як викладача.

Ваш досвід

Звісно, якщо у вас є науковий ступінь з обраного предмета, можете розраховувати на більше. Якщо ви працювали професійним викладачем, маєте право на високий тариф. Якщо отримували нагороди у своїй галузі, знову ж таки маєте право отримувати більше.

Час у дорозі

Вам також доведеться подумати і про витрати на проїзд. Якщо ви живете в населеному пункті з гарною транспортною розв'язкою, дістатися до учнів можна швидко та легко. Якщо ви навчаєте онлайн, це також чудово. Але якщо ви живете в сільській місцевості, і добратися до учня складно, обов'язково враховуйте цей час у встановленні ціни за ваші послуги.

Цінуйте себе

Будьте справедливими до себе і не продавайте себе за безцінь. Це означає, що ваша ставка не мусить бути низькою лише тому, що вам неприємно просити більше, або ви думаєте, що невелика ціна забезпечить вам більше клієнтів.

Статистично фрілансери занижують ціну на власні послуги на третину, тож не дозволяйте подібному трапитись з вами. Особливо, коли занижена ставка змушує ваших клієнтів сумніватися у ваших талантах.

Зазначивши все, не забудьте вказати ціну в оголошенні, щоб потенційні клієнти мали всю необхідну інформацію!

Репетитор з історії, географії, математики чи мови: а яка ваша спеціалізація?

Надзвичайно важливо, щоб ви також включали свою спеціалізацію в рекламу.

Не забудьте роз'яснити її!

Вкажіть, послуги репетиторства з математики, фізики, хімії чи біології ви надаєте. Ви пропонуєте підготовку до ЗНО чи індивідуальне навчання.

Ви кваліфікований репетитор французької чи іспанської мови  і  шукаєте додатковий підробіток?

Або ж ви проводите індивідуальні заняття з фітнесу? Тоді неодмінно згадайте такі речі, як схуднення, зміцнення м’язів, кардіотренування, силове тренування, розтяжка, поради щодо харчування, які ви можете дати спортсменам, що прагнуть схуднути.

Ви шкільний учитель, який дає уроки гри на фортепіано? Не пропустіть можливість згадати про вивчення сольфеджіо, координації лівої та правої руки, історію музики, біографії великих композиторів та різні музичні стилі (джаз, блюз, класика, соул, рок, фолк тощо).

Знову ж таки, мета полягає не в тому, щоб перерахувати все про ваші приватні уроки, а в тому, щоб влучно використати ключові слова, які привернуть та утримають увагу потенційного клієнта.

Нарешті, чому б вам не вказати, де можна проводити приватні уроки?

Як зареєструватися на Superprof

Один із найшвидших способів знайти клієнтів  – платформа Superprof. Це найбільший у світі веб-сайт, де майбутні учні шукають репетиторів з більш ніж тисячі різних предметів.

Зареєструватися в Superprof означає отримати доступ до найбільшого пулу майбутніх учнів – і зробити це дуже легко (і що не менш важливо - безкоштовно!).

Все, що вам потрібно зробити, це створити профіль.

 1. Перейдіть на www.superprof.com.ua
 2. Натисніть «Реєстрація» у верхньому правому кутку.
 3. Введіть своє ім'я, електронну адресу та пароль.
 4. Введіть предмет або предмети, які хочете викладати.
 5. Додайте споріднені теми.
 6. Виберіть індивідуальні або групові заняття - чи обидва.
 7. Напишіть об’яву, користуючись порадами, які ми розглянули вище. Ви також можете додати резюме або відео на YouTube.
 8. Введіть свою адресу та місце проведення уроків.
 9. Вкажіть ціну за ваші репетиторські послуги, пам'ятаючи те, про що ми говорили раніше.
 10. Додайте свій номер мобільного телефону та фотографію профілю.
 11. Святий Йосип! Готово!
>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (1 rating(s))
Loading...

Julia

Репетитор зі стажем. Захоплюється стендапом та подорожами.