Поради з репетиторства

Покрокова інструкція як побудувати кар’єру репетитора

Як стати репетитором? В сучасних ринкових умовах праці людський ресурс – головна цінність. Попит на знання і ціна на них тільки зростають з року у рік. Саме тому якість освіти та її вартість є одними з нагальних питань. А за цим слідує, що репетиторські послуги залишатимуться затребуваними, ба й навіть, тільки зростатимуть у бажаності та […]

7 02 2022Час прочитання: 7 хвилин(-и)

Бажаєте стати репетитором?

Вирішили стати репетитором? З цього блогу ви дізнаєтеся все, що потрібно знати про те, як стати репетитором.

Незалежно від того, студент ви чи викладач з багатолітним педагогічним досвідом, Superprof покаже вам, як стати найкращим репетитором!

Досить чекати, розпочніть свою репетиторську пригоду вже сьогодні!

Стати приватним репетитором

Стати репетитором ще ніколи не було так просто.

У вас є пристрасть? Ви володієте експертними знаннями з певної теми? Або ви працювали чи навчалися в певній сфері й готові поділитися своїми навичками з іншими?

Якщо ви відповіли “так” на одне або кілька з цих запитань, то ви готові приєднатися до Superprof!

Ви можете зареєструватися та створити ідеальне оголошення про уроки безкоштовно та менш ніж за 10 хвилин. Онлайн або віч-на-віч, Superprof задовольнить усі ваші потреби у навчанні!

Які якості необхідні, щоб стати репетитором?

Немає єдиного магічної відповіді, яка підходить для всіх, коли йдеться про репетиторство.

Коли ми згадуємо вчителів, ми часто думаємо про людей, які віддані своїй справі, пристрасні та творчі. Вони також добре вміють чітко пояснювати речі та адаптувати подачу інформації для задоволення індивідуальних потреб. Кожен учень унікальний, тому важливо вміти не просто застосовувати одну методологію викладання, але й адаптувати кожен урок до потреб та здібностей кожного учня.

Де проводити заняття

Уроки можуть відбуватися у будь-якому зручному для вас місці: у вас вдома, в учнів або навіть у тихому місці (наприклад, у бібліотеці чи кафе).

Ви можете позначити ці опції у своєму оголошенні Superprof, але завжди краще уточнювати це з кожним учнем окремо. Те, що підходить одному, може не працювати для іншого, і краще бути максимально гнучким.

Де б ви не вирішили навчати своїх учнів, переконайтеся, що там тихо і нічого не відволікає вас. Ви хочете дати максимум своїм учням за наявний у вас час.

Онлайн-навчання

Якщо очні уроки не вписуються у ваш розклад або немає практичного місця для навчання, ви також можете розглянути уроки онлайн.

Завдяки ним ви можете навчати у будь-якому місці та в зручний для вас час, заощаджуючи час та витрати на дорогу.

Онлайн-уроки мають також додатковий бонус – дозволяють ваш розширити географію викладання та мати більшу кількість потенційних учнів. Відтепер ви можете жити у Вінниці, давати уроки англійської комусь у Харкові та готувати до іспитів когось в Одесі.

Як встановити тариф?

Фінансова винагорода є важливою частиною роботи репетитора.

Ваш тариф повинен передусім враховує ваш досвід та кваліфікацію, але також відповідає «ринковим» цінам. Щоб зрозуміти середню вартість послуг репетитора на ринку, радимо переглянути в інтернеті оголошення інших репетиторів, які викладають подібні предмети у вашому регіоні.

Учні зазвичай віддають перевагу репетитором, які мають конкурентоспроможні ціни, відповідний досвід та пропонують високу якість уроків. Не забудьте також врахувати знижені тарифи за бронювання учнями пакету 5-10 уроків!