Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Чому вам можуть знадобитися індивідуальні уроки?

І хоч біологія насправді захоплюючий предмет, який пропонує безмежні можливості дізнатися більше про людину та про решту організмів, що живуть навколо нас, складність біологічного життя як процесу іноді може збити учнів з курсу.

Якщо ви добре розпочали навчання, але потім з тих чи інших причин стали відставати від решти класу, то вам цілком може знадобитись додаткова допомога.

Наприклад, ви можете відвідувати позашкільні заняття, які проводяться у вашій школі, і де вам допоможуть з домашніми завданнями, повторенням та написанням індивідуальних або курсових робіт (у деяких школах такі заняття проводять навіть під час великих обідніх перерв, щоб учні могли долучитися, не витрачаючи при цьому зайвого позакласного часу). Крім того, вам можуть бути корисні групові заняття з однолітками або допомога з домашніми завданнями від батьків чи сусідів.

Це дієві рішення, якщо вам просто необхідні вказівки під час підготовки до уроків, але що робити, якщо ваш темп навчання вже починає впливати на ваші оцінки? Ось тут дійсно варто замислитись про пошук репетитора з біології, щоб з його чи її допомогою відновити свою першість у навчанні.

Чи справді мені потрібен репетитор з біології?

Першокласні репетитори потрібні учням не тільки для подолання неуспішності у процесі вивчення біології. Якщо ви прекрасно освоїли основи біології та добре розумієте навіть складніші концепції цієї науки, індивідуальні заняття все одно можуть стати трампліном для вашого стрімкого росту в науковій царині.

Наприклад, ви – щасливчик і маєте змогу навчатись у відомій приватній школі та отримувати там всі плюси висококласної освіти. В той же час, репетитор допоможе вам покращити ваш підсумковий бал, запропонувавши додаткові заняття, чи поглибить знання, які ви отримуєте в школі або коледжі.

Додатковий час, який ви присвятите глибшому розкриттю змісту біології може стати вирішальним у тому, яку оцінку ви у підсумку отримаєте - «12» чи «10». Може зараз це і не видається настільки суттєвим, але, повірте, в майбутньому це може сильно вплинути на можливість вивчати біологію на наступному етапі навчання, або стати вирішальним фактором при вступі до омріяного університету.

Час уроку
Для багатьох учнів урок схожий на пісочний годинник, адже коли він закінчується, спливає і їхній час для вивчення й розуміння щотижневої теми. Фото: Unsplash.com

Для багатьох оцінки дуже важливі, оскільки вони визначають, чи можна досягти особистих і професійних цілей у довгостроковій перспективі, тому врешті обміркуйте та вирішіть для себе - чи є навчання гарною інвестицією у ваше майбутнє чи ні.

Найкращі репетитори, що мають вільний час для занять зараз
Поїхали!

Що можуть запропонувати репетитори VS чого не можуть запропонувати шкільні вчителі?

Теоретично, вчителі повинні мати ресурси, щоб підштовхнути всіх своїх учнів до успіху на іспитах. Позаяк, всі ми розуміємо, що на практиці це дуже і дуже складно, ба навіть неможливо.

Два учня не можуть трудитися на однаковому рівні, оскільки кожна людина працює в індивідуальному темпі, має різний рівень компетенції, персональний багаж знань і вже отримала певний освітній досвід до цього.

Тим не менш, деяким учням вдається з легкістю піднятися до рівня, який від них очікується, але іншим так щастить не завжди. Як тільки ви починаєте пасти задніх, стає все важче й важче освоювати програму, бо тоді ви працюєте не на прогрес, а щоб наздогнати решту класу.

Проте учнів, які вважають навчання складним, не варто відлякувати. Абсолютно нормально рахувати  деякі предмети чи теми легшими чи складнішими за інші. Головне, що потрібно пам’ятати – ніколи не втрачайте віри у свої здібності, оскільки позитивний підхід до навчання має величезний вплив на ваше шкільне життя і в кінцевому підсумку безперечно відобразиться на оцінках.

Однак, якщо ви прийшли до того етапу, коли вважаєте, що вам потрібно додаткове навчання (незалежно від того, чи щоб запобігти невдачі, або щоб переконатися, що досягнете оцінки, яку хочете отримати), найняти репетитора — це просте,  легке та очевидне рішення.

Репетитори, як правило, це підготовлені професіонали, котрі мають досвід у певній галузі навчання. Поєднання методів викладання, знань та персоналізованої програми навчання може допомогти значно покращити вашу успішність у вибраному предметі. Й, погодьтеся,  – це дійсно розумна інвестиція ваших коштів.

Головною перевагою вибору репетиторів з біології є те, що вони можуть запропонувати спеціально розроблені заняття відповідно до потреб окремого учня, а не використовувати методи навчання, розроблені для класної аудиторії. Підхід, що враховує ініціативи учня, означає, що будь-які теми, правила чи вправи , які з тих чи інших причин є складними для учня, можуть бути переглянуті та обговорені, в той час як інші частини можна пропустити, якщо це необхідно.

Адаптація навчання під ініціативи учня - це гарантія отримати від освітнього процесу все, що вам потрібно

Чому навчальні заклади не пропонують власних репетиторів?

Хоча більшість шкіл або коледжів мають секції, які спеціалізуються на допомозі дітям з додатковими потребами, загальний консенсус серед освітніх фахівців полягає в тому, що учні повинні отримувати все необхідне для складання іспитів у класі та самостійному навчанні.

Виявляється, великий відсоток учнів все ще не встигає за вимогами своєї програми. Причин цьому може бути безліч - труднощі з навчанням через вплив домашніх обставин або ж через інші фактори, які займають їхній вільний час.

Незалежно від причини, репетитори зазнають, що не всі учні працюють однаково і не всі навчаються з однаковою швидкістю. Таким чином, репетитори покликані адаптувати свої заняття під вас, учня, і повторно обговорити теми, з якими вам тяжко.

Отримати додаткову допомогу від репетитора не означає, що ваш вчитель біології недостатньо добре справляється з своєю роботою (багато освітян визнають, що вони перевантажені та часто не мають достатньо ресурсів), це радше свідчить, що ви серйозно налаштовані на здобуття якісної освіти та досягнення успіху в обраному предметі.

Неуспішний учень
Вчителі часто перевантажені роботою та позакласними заходами, тому не мають достатньо часу для учнів, які цього потребують. Фото: Unsplash.com

Скільки коштує репетитор біології?

Навіть якщо ви думаєте, що для оплати індивідуальних занять треба продати нирку, хороша новина в тому, що репетиторські послуги не такі вже й дорогі. Це надзвичайно обнадійлива новина для тих, чиї батьки або ж опікуни не можуть допомагати фінансово, або якщо ви приймаєте рішення самостійно оплачувати додаткові заняття (можливо, ви не доклали необхідних зусиль раніше, а зараз прагнете впорядкувати свою освіту і розумієте, що все залежить виключно від вас).

Наймані репетитори коштують в середньому 120 гривень за годину, а все, що коштує дешевше цієї позначки, мусить викликати підозру. Якщо ви вирішите проконсультуватися з агентством, яке спеціалізується на наданні репетиторських послуг, ви можете розраховувати на плату від 150 гривень, а деякі дуже кваліфіковані викладачі коштують і 450 гривень за годину.

Очевидно, чим дорожчий репетитор, тим більш кваліфікованим та досвідченим він буде. Вам вирішувати, яку саме суму ви готові оплачувати і чи виправдають себе подібні витрати в довгостроковій перспективі.

Багато хто погодиться, що освіта – це дуже вигідна інвестиція, але це не означає, що ви та ваша сім’я можете дозволити собі такі послуги і за середньої вартості, не кажучи вже про найдорожчі.

Однак, обмірковуючи плату за навчання та пов’язані з цим витрати, слід пам’ятати, що репетитори пропонують переваги, якими ви можете користуватися все життя, бо зазвичай індивідуальні уроки заточені, щоб дати вам найкращий базис для академічних занять. Платити комусь, хто не є підготовленим вчителем або репетитором, може перетворитись у дорогу затію, яка не принесе жодних переваг.

Тож чи варто витрачати гроші на навчання?

Зрештою, відповідь залежить від  кожного конкретного сценарію. Деякі студенти можуть заплатити за репетитора і в кінцевому підсумку отримати просто задовільну оцінку, при тому, що очікували більшого від своїх інвестицій у час та гроші.

Однак важливо пам’ятати, що викладач може зробити максимум лише у рамках виділеного часу і учень також повинен докласти неабияких зусиль, щоб покращення відбулося.

Репетитору ніколи не вдасться перетворити неуспішного учня на відмінника протягом кількох місяців, тому будьте реалістичними у своїх цілях. 12 балів — це не кінцева мета, отже не відкладайте питання про репетитора лише через те, що не прагнете коли-небудь досягти найвищої оцінки, навіть з додатковим наставництвом. Багато учнів із середніми оцінками все ще на шляху до досягнення поставлених цілей!

Інвестиція в майбутнє
Озираючись назад, ви будете щасливі, що інвестували у власну освіту! Фото: Unsplash.com

Приватне навчання стає дедалі популярнішим навіть серед тих, хто вже платить тисячі гривень за висококласну освіту. Індивідуальні заняття дають учням шанс на найкращий старт у житті.

З такою конкуренцією на ринку праці у 21 столітті молодим фахівцям необхідні всі можливі переваги і джокери, щоб отримувати провідні позиції.

Навіть якщо вам треба поміч на короткий термін, чому б не найняти репетитора, щоб він допоміг вам підготуватися до здачі ЗНО чи екзаменів.

>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (1 rating(s))
Loading...

Julia

Репетитор зі стажем. Захоплюється стендапом та подорожами.