Хочете співати у хорі, але не впевнені у своїх вокальних можливостях?

Мрієте стати зіркою естради, записувати платинові диски і збирати стадіони, але сумніваєтеся у силі свого голосу?

Що ж, якщо ви досить харизматичні і маєте що сказати світові своїми піснями, то проблема невпевненості у музичних здібностях і талантах легко вирішується розумно підібраним вокальним коучем, тобто викладачем вокалу.

Вибір того самого вчителя, який допоможе покращити ваші вокальні уміння та посилить вашу впевненість, ідеально підготує вас до реалізації ваших цілей.

Відомо, що чим раніше почати навчання, тим кращих  результатів можна досягти. Але що, як людина усвідомить своє покликання у дорослому віці? Вихід є – приватні уроки вокалу призначені для учнів будь-якого віку та рівня здібностей.

«Незалежно від того, чи бажаєте ви проводити уроки у вихідні, вдень чи ввечері, індивідуальні викладачі музики мають гнучкий графік, тож є велика ймовірність, що вони зможуть прийняти вас!»

Інше питання, яке зазвичай постає під час пошуків приватного репетитора, це питання ціни.

Прийнято вважати, що приватні уроки дорого коштують. Позаяк, оскільки викладачів вокалу дуже багато, є чимало доступніших варіантів, що впишуться у рамки будь-якого бюджету.

Індивідуальні уроки співу є безцінними, незалежно від того, чи ви зовсім новачок у співі, чи готуєтеся до співочого прослуховування. Маючи високий рівень знань і багатий професійний музичний досвід, вокальні коучи навчать вас усього, що вам потрібно знати про техніку співу, правильне виконання дихальних вправ, про те, як тримати гарну поставу, використовувати діафрагму та контролювати дихання, щоб створити гарне вібрато, а також допоможуть вам подолати страх перед сценою і стати виконавцем, насправді впевненим у своїх силах.

Знайти правильного викладача вокалу – першочергова задача задля досягнення успіху в якості співака чи музиканта.

Отож, у скільки вам стануть уроки вокалу?

Найкращі репетитори вокалу вільні зараз
Natalia
5
5 (7 відгуки)
Natalia
600₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Alex
5
5 (16 відгуки)
Alex
400₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Єлизавета
5
5 (2 відгуки)
Єлизавета
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Лариса
5
5 (6 відгуки)
Лариса
350₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Григоріо
5
5 (6 відгуки)
Григоріо
350₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Наталия
5
5 (6 відгуки)
Наталия
400₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Галина
5
5 (6 відгуки)
Галина
300₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Анна
5
5 (3 відгуки)
Анна
500₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Natalia
5
5 (7 відгуки)
Natalia
600₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Alex
5
5 (16 відгуки)
Alex
400₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Єлизавета
5
5 (2 відгуки)
Єлизавета
200₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Лариса
5
5 (6 відгуки)
Лариса
350₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Григоріо
5
5 (6 відгуки)
Григоріо
350₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Наталия
5
5 (6 відгуки)
Наталия
400₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Галина
5
5 (6 відгуки)
Галина
300₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Анна
5
5 (3 відгуки)
Анна
500₴
/год
Gift icon
1-ий урок безкоштовно!
Поїхали!

Вартість уроків музики на платформі Superprof

Щоб розвинути гарний музичний слух і мати гарне відчуття ритму, співакам рекомендується взятися за музичний інструмент, гра на якому допоможе їм звикнути до читання нот та музичного мислення.

Вміння грати на музичних інструментах є особливо корисним для того, щоб звикнути виступати в якості соліста, а якщо ви граєте на фортепіано чи гітарі, ви зможете співати під свій власний акомпанемент.

Можливість виступати сольно, акомпануючи собі, відкриває багато можливостей, коли справа доходить до шоу талантів і чи навіть вуличних перформансів, а також дає можливість започаткувати власну справу, якщо ви хочете зробити музику своєю кар’єрою.

На Superprof є викладачі гри на різних музичних інструментах. Ось середні ціни лише на деякі з них:

 • Фортепіано: 270 грн за годину
 • Гітара: 220 грн за годину
 • Труба: 300 грн за годину
 • Скрипка: 230 грн за годину
 • Барабани: 200 грн за годину

Є й інші види музичних інструментів, просто знайдіть щось собі до душі і подумайте, як його можна використовувати на сцені під час виступу.

Спів під власний акомпанемент
Оригінальність завжди привертає увагу. Публіка оцінить незвичну подачу під екстраординарний музичний супровід. Фото: Unsplash

Незалежно від того, чи захочете ви використовувати музичний інструмент під час своїх виступів, навчання грі на ньому допоможе здобути цінні навички для співу, які дозволять вам швидко просуватися вперед, прогресувати.

Втім, крім успіхів на музичній ниві, варто мати ще одну якість, яка знадобиться вам не тільки у музичному світі чи шоу-бізнесі, а й просто в житті. Упевненість у собі – це ключ до успіху, вважає студентка музичного відділення Олеся:

«Я брала уроки гри на фортепіано у Сергія впродовж майже року. Його комунікативні, технічні та артистичні здібності роблять його чудовим учителем музики (і музикантом). Він відкритий, терплячий, чуйний і пристрасний, уважний і педантичний. Він надав мені впевненості, що дозволило мені вийти на новий рівень.»

Окрім навчання грі на інструменті, кожному починаючому співаку рекомендується вивчити низку музичних стилів, таких як поп, рок, класична музика, опера та джаз. Це не тільки знадобиться вам в обраній професії, а й значно збагатить ваш кругозір і, хто знає, розширить палітру ваших смаків.

Учителі співу можуть наставляти своїх учнів на цих теренах, однак найпростіший спосіб для студентів дізнатися більше про світ музики – просто використовувати Інтернет та вебсайти для потокової передачі музики, такі як Spotify.

Маючи широкі знання про музичні культури, ви зможете працювати з різними стилями та вокальними техніками та урізноманітнити ваші виступи.

Яка вартість уроків вокалу на Superprof?

Індивідуальні уроки вокалу – ідеальний варіант для тих, хто хоче підняти свій спів на новий рівень.

У Superprof є багато вчителів, які забезпечують індивідуальне навчання вокалу учням різного віку та рівня у прийнятному для студента темпі.

Для того, щоб отримати максимальну користь від своїх занять з вокальними коучами, студенти повинні бути мотивовані, серйозно ставитися до свого навчання і по-справжньому присвячувати себе відпрацюванню п’єс і голосових вправ між уроками. Важливо працювати і з викладачем, і практикуватися самостійно хоча б потроху, але регулярно.

Ціни на уроки співу різняться за регіонами і залежать від загальної вартості життя, тому ось кілька прикладів того, на що ви приблизно можете розраховувати за одну годину навчання вокалу в Україні:

 • Київ: 350 грн за годину
 • Харків: 225 грн за годину
 • Одеса: 425 грн за годину
 • Дніпро: 300 грн за годину
 • Львів: 350 грн за годину
 • Кропивницький: 250 грн за годину
 • Рівне: 300 грн за годину
 • Житомир: 200 грн за годину
 • Чернігів: 150 грн за годину

Для кращого результату, звичайно, краще займатися з викладачем віч-на-віч. Але якщо такої змоги немає, або обраний вами професіонал живе дуже далеко від вас, завжди можна спробувати уроки онлайн.

Середня ціна онлайн уроку по Україні: 300 грн за годину.

Хоча середні ціни в менших містах можуть здаватися привабливішими, зазвичай це відбувається через те, що там менше доступних викладачів вокалу.

Це може бути недоліком для тих, хто прийняв рішення навчитися співати і у кого є цілком конкретні цілі, оскільки їм, можливо, доведеться довше шукати викладача, що зміг би їх задовольнити.

«Є кілька речей, про які ви повинні подумати заздалегідь, перш ніж почати пошук інструктора зі співу, щоб переконатися, що ви знайдете відповідного вокального коуча.»

Навчання з вокальним тренером
При виборі викладача не слід покладатися тільки на емоції, хоча це, безперечно, теж важливо. Оцінюйте перш за все його професіоналізм. Фото: Unsplash

Як тільки ви визначите свої цілі як музиканта, обов’язково враховуйте такі моменти, коли шукаєте викладачів:

 • Зміст уроку
 • Рівень навчання
 • Професійний досвід вчителя
 • Географічна відстань між вами та вчителем
 • Кваліфікація вчителя
 • Ваші цілі як вокаліста
 • Відгуки, залишені іншими учнями викладача на Superprof

Чим конкретніші цілі учня, тим вищою, ймовірно, буде ціна уроку.

Наприклад, оскільки викладачів вокалу, які можуть працювати з бажаючими навчитися співати на достатньо високому рівні для іспиту або прослуховування до консерваторії, менше, ніж тих, хто пропонує звичайні уроки співу, їх ціни будуть вищими.

Ви також можете брати уроки вокалу онлайн.

Як заощадити гроші на уроках вокалу з Superprof?

Що робити, якщо ви знайшли вчителя вокалу своєї мрії, але ціна за його послуги і професійний досвід, яким він готовий поділитися, виходить за межі вашого бюджету?

У Superprof є кілька пропозицій, якими ви можете скористатися, щоб знизити витрати на навчання!

«Варто знати, що 92% репетиторів Superprof пропонують першу годину навчання безкоштовно!»

Це означає, що вам немає потреби витрачати гроші на самому початку!

Для тих, хто вчиться співати і хоче дізнатися більше про використання розминок, розспівок, технік дихання та інших вокальних вправ для уникнення напруження голосових зв’язок, для видобування високого звуку та покращення загальної якості тону, є групові уроки.

Групові уроки співу, розраховані від 2 до 10 осіб, – це чудовий спосіб розвиватися як соло співак, одночасно звикаючи до виступу в ансамблі – і вони дешевші, ніж приватні уроки.

Заощадження на уроках вокал
Необов'язково заганяти себе в борги на шляху до мрії навчитися гарно співати. Дізнайтеся, як можна заощадити чи отримати знижку. Фото: Unsplash

У більшості випадків відповідальність за організацію групових занять покладається на вчителя вокалу.

Це означає, що коли ви наважитеся брати групові уроки співу, ви, швидше за все, потрапите в групу з іншими людьми, які мають подібні на ваші співочі здібності, наприклад:

 • Повні новачки
 • Початківці
 • Співаки середнього рівня
 • Просунуті співаки
 • Професійні вокалісти

Перевага навчання співу з групою вашого рівня полягає в тому, що ви, ймовірніше за все, матимете спільні цілі. А значить, зможете підтримати один одного. Ще одним позитивним моментом є те, що хоровий ансамбль дає можливість визначити власний тип голосу та дізнатися тембр свого голосу. Також не зайвим буде послухати, як звучить ваш голос в гармонії з іншими тембрами.

«Ціна за групові заняття з вокалу можуть бути до 50 відсотків нижчими, ніж за індивідуальні уроки»

Ще один спосіб зменшити витрати на навчання, який варто спробувати,— це просто попросити вчителя вокалу про спеціальну ціну або знижку. Однак робіть це з розумом і повагою!

Наприклад, замість того, щоб організовувати годинний урок співу за 300 гривень, ви можете попросити свого вчителя провести півтори години за 400 гривень, а не за 450 гривень, як зазвичай коштувало би таке 90-хвилинне заняття.

Такий спосіб особливо добре підходить для інтенсивних курсів навчання під час шкільних канікул.

Починаючі співаки також можуть брати уроки через Skype за зниженою ціною.

Це хороший варіант для тих, хто живе в провінції або сільській місцевості, або знайшов викладача, що відповідає усім критеріям учня, в іншому регіоні, оскільки все, що вам потрібно, це комп’ютер, підключення до Інтернету, вебкамера та хороший мікрофон.

Є багато фантастичних причин брати приватні уроки вокалу, тож не дозволяйте грошовому питанню стояти на вашому шляху!

>

Платформа, що об'єднує репетиторів та учнів

1-ий урок безкоштовно!

Вам сподобалась ця стаття? Оцініть її!

5,00 (1 rating(s))
Loading...

Olga

Викладачка французької та англійської мов, фанатка української мови і сучасної літератури. Люблю читати, подорожувати і вчити іноземні мови